Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד אין לרכב חדש תמורת קיה ריו בת 3 חודשים

shayke74
שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מתעניין לגבי טרייד אין לרכב חדש תמורת קיה ריו ידנית בת 3 חודשים עם 3000 ק"מ .

יש יבואנים שמפרסמים טרייד אין במחיר מחירון, האם לדעתכם שווה את המאמץ?

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. טרייד אין במחיר מחירון נותנים על רכב שהוא מינימום שנתיים על הכביש וספג את ירידת המחיר הרצינית, בהרבה מקרים אפילו לוקחים רק רכב ש 3 שנים על הכביש. כמובן שיש חריגים כמו בכל דבר (יבואנים נואשים להיפטר ממלאי וכו') אבל הסיכוי שלך מאוד קלוש, אלא אם כן תהיה מוכן לוותר על כ 15 אחוז ממחיר המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברת טרייד אין נותנת על רכב ישן כ- 10-25% פחות ממחיר המחירון.

במבצעים נקודתיים, מעניקים מחיר מחירון בטרייד אין וגם אז הרכב שלך צריך להיות שמור במיוחד (ראיתי פעם תקנון טרייד אין של יבואן רכב והוא דרקוני). בכל מקרה, זה בא ע"ח הנחת מזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזה רכב אתה רוצה לקנות:

- אם הוא מאותו סדר גודל - תשכח מזה.

- אם משמעותית יותר יקר - יש מצב...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשברולט יש כרגע מבצע על טרייד אין במחיר מחירון על הסוניק 1.6 אוטו 5 דלתות .

המחיר הסוניק הוא 105K .

חשבתי לבצע טרייד אין ולהחליף את הריו בסוניק .

אני מעוניין להחליף את הריו כיון שהיא מאוד כבדה על המנוע הקטן וכיון שאני מבין שהגיר הידני לא בשבילי,זה לא שאני לא מסתדר עם הגיר אני פשוט מרגיש נוח ובטוח יותר עם האוטומט מה גם שב 10 השנים האחרונות היו ברשותי רק מכוניות אוטו.

אני יודע ששמירת הערך של השברולט היא לא משהו אבל בתכלס היום כל המשומשות נמכרות הרבה מתחת למחירון.

אשמח לשמוע דעתכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא נביא.תתקשר ותברר-מה יותר פשוט מזה?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שגם כשאומרים "מחיר מחירון", הכוונה למחירון מינוס 10%. תסתכל בלוי יצחק. אם אני לא טועה, בדברי ההסבר כתוב "מטבע הדברים, סוחרים אמורים להרוויח".

זה אומר שבמקרה הכי טוב, אתה קונה את הסוניק במחיר המבוקש, ומוריד סביבות 8-9K על הריו שלך. הם כבר ינסו לדחוף אותה הלאה, יש להם דרכים למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשברולט יש כרגע מבצע על טרייד אין במחיר מחירון על הסוניק 1.6 אוטו 5 דלתות .

המחיר הסוניק הוא 105K .

חשבתי לבצע טרייד אין ולהחליף את הריו בסוניק .

אני מעוניין להחליף את הריו כיון שהיא מאוד כבדה על המנוע הקטן וכיון שאני מבין שהגיר הידני לא בשבילי,זה לא שאני לא מסתדר עם הגיר אני פשוט מרגיש נוח ובטוח יותר עם האוטומט מה גם שב 10 השנים האחרונות היו ברשותי רק מכוניות אוטו.

אני יודע ששמירת הערך של השברולט היא לא משהו אבל בתכלס היום כל המשומשות נמכרות הרבה מתחת למחירון.

אשמח לשמוע דעתכם .

יש בפורום בחור בשם גיא משברולט, שלח לו הודעה פרטית ושאל אותו האם זה אפשרי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמין לשאלות,

בכל מקרה יש מבצעים של טרייד אין על מחיר מחירון,

יש תקנון וצריך לבדוק מה כל יבואן מציע,

אני שולח לך בפרטי ואם תרצה לשאול עוד שאלות אני כאן,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק את הסוזוקי SX4, משפחתית קומפקטית יחסית ונראית לא רע בדגם ההאצ'בק. המחיר אטרקטיבי משום שמדובר ברכב מיושן יחסית אבל ביחס למחיר מדובר בעיסקה מעניינת ביותר.

את הרכב שלך אני מציע לנסות למכור בשוק הפרטי, תנסה בכ"ז לקבל הצעת טרייד אין איפה שלא תבחר בסוף לקנות ועד שהרכב החדש שלך יגיע תנסה למכור את הרכב בשוק הפרטי, אם תקבל הצעה גבוהה יותר מהטרייד אין תמכור, אם לא אז לא תהיה לך יותר מדי ברירה.

אולי אם תנסה לשדרג לקיה אחרת יוכלו לעזור לך בסוכנות ע"י פרסום של הרכב לכאלה שיתעניינו באחד חדש או טרייד אין אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק את הסוזוקי SX4, משפחתית קומפקטית יחסית ונראית לא רע בדגם ההאצ'בק. המחיר אטרקטיבי משום שמדובר ברכב מיושן יחסית אבל ביחס למחיר מדובר בעיסקה מעניינת ביותר.

את הרכב שלך אני מציע לנסות למכור בשוק הפרטי, תנסה בכ"ז לקבל הצעת טרייד אין איפה שלא תבחר בסוף לקנות ועד שהרכב החדש שלך יגיע תנסה למכור את הרכב בשוק הפרטי, אם תקבל הצעה גבוהה יותר מהטרייד אין תמכור, אם לא אז לא תהיה לך יותר מדי ברירה.

אולי אם תנסה לשדרג לקיה אחרת יוכלו לעזור לך בסוכנות ע"י פרסום של הרכב לכאלה שיתעניינו באחד חדש או טרייד אין אטרקטיבי.

מכשירי תנועה לא יתנו לו מחירון על הרכב...הם מאוד קשים, גם כשיש מבצע טרייד אין במחיר מחירון אם אתה מגיע עם רכב יחסית חדש, אפשר לשכוח מזה. במצב של היום, נראה שרק היבואניות שמוכרות מעט יתקרבו ללתת מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצעתי אותה כטרייד אין אטרקטיבי אלא כאפשרות לרכב בסגנון שהוא מחפש, את הסוניק אני אישית לא מחבב.

ההצעה שלי הייתה לקבל הצעות לטרייד אין אבל לנסות למכור לבד ואולי הוא יקבל סכום גבוה יותר בשוק הפרטי. מחירון באף מקרה הוא לא יקבל לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבמקרה של הסוניק אם תוותר על ה"טרייד אין במחיר מחירון" תוכל לקבל הנחה יפה על המחיר הקטלוגי.

יתרה מזאת - הסוניק נמכרת עם 0 ק"מ מליסינג בכ-10-15 אלפי שקלים פחות מהמחיר הקטלוגי (כלומר 90-95 אלף ש"ח)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו בנושא ״מחיר מחירון״, אפילו לפני שמורידים 12% כמו בכל עסקה ט״א. (טרייד-אין).

נכנסתי למחירון יד2, בשביל קטע כמו שאומרים. יש לי פביה ספייס דיזל 4 חודשים, עלתה 120 אלף, עשיתי עליה כבר 12 אלף ק״מ, וכמה המחירון ? 100 אלף שקל ! כלומר, הפסד של 20% ב4 חודשים. לכן לא הייתי בונה על ט״א במחיר מחירון כ״כ - יש מצב שתצטרך להוסיף סכום אסטרונומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...