Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוריס היבריד / הייבריד / היברידית 2012

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 3822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על התשובה המהירה,

לגבי ההרגשה שלי לגבי הסוללה: זה לא רק ההרגשה.

יש מד שמראה רמת הטעינה של הסוללה. כאשר הסוללה חדשה רואים את כל השלבים במד בזמן שהיא נטענת או נפרקת.

כאשר הסוללה ישנה אני לא רואה מצב ביניים: ממצב פרוק המד קופץ למצב טעון 100% (כמובן אחרי פרק זמן של טעינה). אבל לא רואים במד את מצב ביניים. גם זמן פריקה וטעינה מתקצרים. אבל זה לפי ההרגשה שלי. יכול להיות זה עדיין בטווח נורמה...

אבל אני מרגיש שהסוללה נגמרת מהר יחסית מהמצב החדש שלה. זה משפיע על הביצועים.

לגבי האחראיות:

אם זה 5 שנים לדעתי זה לא מספיק. אם למכור לפני תום האחראיות זה אומר אחרי 4 שנים. זה מעט מדיץ אני מתכוון לנסוע על האוטו לפחות 6 שנים, כמו עם הסיוויק שלי.

לגבי ההנחה:

מסכים איתך. מחר אלך לסוכנות ואנסה לקבל עוד הנחה.

אני חושב שאם אקבל על האוטו שלי מחיר מחירון בטרייד-ין (האוטו שלי בלי בעיות חוץ ממה שכתבתי לגבי הסוללה) + הנחה ב-5000 ש"ח זה יהיה דיל טוב. מה דעתך?

התשובה שלי מקודם לא פורסמה עקב תקלה כלשהי, מה שכתבתי זה כמו שהמגיב מעליי כבר הספיק לכתוב, טויוטה לא כאלו נדיבים גם בסוף שנה. סיכוי ריאלי זה לקבל את ההנחה הנ״ל והצעת טרייד אין טובה של הפחתה של עד 10% ממחיר המחירון ( לי הציעו בטויוטה לפני כשנה וחצי כ- 30% פחות! למיצובישי לנסר יד ראשונה, במצב מעולה).

יהיה לך קשה להשיג הצעה טובה יותר במכירה עצמית, השוק קשה ומחירוני הונדה יקרים יחסית למתחרות. כלומר כאן זה בעיקר ענין של הטבת נוחות, אם אתה רוצה להתעסק במכירה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קשים.

בטרייד-ין הציעו לי -12% מהמחירון (63K -> 55K)

ובמחיר אחרי שעה של מיקוח הורידו לי רק 300 ש"ח לקבל מחיר עגול "להרגשה טובה" שלי :)

ס"הכ אני הייתי צריך להוסיף ~85K.

מוגזם.

גם ישבתי הרבה בתוך הרכב.

המושב לדעתי לא נוח לעומת הונדה (לגב שלי) או שכבר התרגלתי למושב של הונדה...

בינתיים אסע על הסיוויק שלי עוד שנה

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...