Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לדוח שקיבלתי בגבעתיים עם פנגו-בחרו שאשלם בכל זאת! מה עושים?

zivm
שימו לב! השרשור הזה בן 4359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה לי אבל הפוך. 2 דקות אחרי שנגמרה החניה (3 שעות) חטפתי את הדו"ח.

העיריה ביטלה את הדו"ח (ת"א).

הבנתי שפנגו והעיריות נמצאות במעין סוג של הסכם שדו"ח שנכתב עד 10 דקות לאחר גמר החניה יבוטל. לא יודע אם זה הסדר רשמי או לא, אבל זה מה שנאמר לי.

אגב, בעיריות מסויימות ומרושעות במיוחד אני שם נייר שכתוב בצורה ברורה על החלון, ובו אני כותב:

"פקח נכבד, רכב זה חונה כחוק ופנגו מופעל, והוא צולם במצלמה דיגיטאלית. אם רכב זה יחטוף דו"ח בזמן חניה זו, למרות שפנגו מופעל ואתה קיבלת התראה ברורה על כך, אני אתבע אותך באופן אישי על כך בבית משפט לתביעות קטנות. ראה הוזהרת."

עד כה לא קיבלתי שום דו"ח, ומצידי, שהפקח ילך לדפוק את הראש בקיר.

אמצעי אכיפת מהירות בישראל

http://www.mitsu.co.il/?p=1451

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

http://www.mitsu.co.il/?p=1313

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

99.999% שאתה תצא זכאי מכל הסיפור בבית משפט.

מקרה שהיה:

לפני איזה שנתיים חניתי בבני ברק וירדתי מהרכב ל-3 דקות (!). בזמן הזה ארב לי פקח בן-זונה (זאת השיטת עבודה שלו) ו"תקע" לי דו"ח.

שלחתי מכתב לעיריית בני-ברק בה תארתי שיצאתי מהרכב והלכתי לכיוון מערב כ 100 מטר לחפש את המכשיר האלקטרוני להנפקת כרטיס חניה. משלא מצאתי, הלכתי לכיוון השני לחפש את המדחן וכבר שחלפתי על פני הרכב היה עליו דו"ח. כמובן שטרחתי גם להוסיף עד כמה זה לא אתי להתנהג בצורה כזו וכו' וכו' וכו' - והם ביטלו את הדו"ח.

מעניין מה היה קורה אם במקום להפעיל פנגו היית הולך לכמה דקות לחפש מכונה להנפקת כרטיס חניה והיית חוזר ומוצא דו"ח על הרכב....אל תוותר להם גם אם זה יעלה לך ביום עבודה, לא מגיע להם 100 שקל פרס מהיום עבודה שלך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות תקרית עם כביש 6 בה הסתבר שהשעה הנרשמת במכשיר הפסקל אינה תואמת את השעה שנרשמת אצלם במצלמות (רצו לחייב אותי כפול על אותן נסיעות) - הייתי בראש ובראשונה מתמקד בהצגת הפרש הדקה כזניח לגמרי.

פקח מזדמן ששאלתי ברחוב אמר לי שהפעלת פנגו מתעדכנת מיידית, אבל לא ידע לומר אם יש הבדל בין הפעלה טלפונית ודרך האפליקציה. הוא טען שמעולם לא שמע על תקרית דומה לשלך.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99.999% שאתה תצא זכאי מכל הסיפור בבית משפט.

מקרה שהיה:

לפני איזה שנתיים חניתי בבני ברק וירדתי מהרכב ל-3 דקות (!). בזמן הזה ארב לי פקח בן-זונה (זאת השיטת עבודה שלו) ו"תקע" לי דו"ח.

שלחתי מכתב לעיריית בני-ברק בה תארתי שיצאתי מהרכב והלכתי לכיוון מערב כ 100 מטר לחפש את המכשיר האלקטרוני להנפקת כרטיס חניה. משלא מצאתי, הלכתי לכיוון השני לחפש את המדחן וכבר שחלפתי על פני הרכב היה עליו דו"ח. כמובן שטרחתי גם להוסיף עד כמה זה לא אתי להתנהג בצורה כזו וכו' וכו' וכו' - והם ביטלו את הדו"ח.

מעניין מה היה קורה אם במקום להפעיל פנגו היית הולך לכמה דקות לחפש מכונה להנפקת כרטיס חניה והיית חוזר ומוצא דו"ח על הרכב....אל תוותר להם גם אם זה יעלה לך ביום עבודה, לא מגיע להם 100 שקל פרס מהיום עבודה שלך.

איציק

אצלך המקרה שונה, אתה מהתחלה טענת שלא שילמת אבל חיפשת מקום לשלם והאמינו לך, הוא טען בפני העירייה שהוא שילם אבל התשלום לא נכנס לתוקף, אל תבלבל אותו ואל תגיד לו שהוא 99.99% יזוכה כי לא אתה תשלם את העוול שיגרם לו.

הוא חייב להוכיח לשופט שיש דקה השעייה בין הפעלת הפאנגו לבין הכניסה לפעולה, וגם אז השופט יהיה חייב להאמין לו שהוא אכן חנה את הרכב בשעה שהוא טוען, מבחינת השופט הוא יכל לחנות את הרכב גם שעה לפני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך המקרה שונה, אתה מהתחלה טענת שלא שילמת אבל חיפשת מקום לשלם והאמינו לך, הוא טען בפני העירייה שהוא שילם אבל התשלום לא נכנס לתוקף, אל תבלבל אותו ואל תגיד לו שהוא 99.99% יזוכה כי לא אתה תשלם את העוול שיגרם לו.

הוא חייב להוכיח לשופט שיש דקה השעייה בין הפעלת הפאנגו לבין הכניסה לפעולה, וגם אז השופט יהיה חייב להאמין לו שהוא אכן חנה את הרכב בשעה שהוא טוען, מבחינת השופט הוא יכל לחנות את הרכב גם שעה לפני .

זה בדיוק העניין. בתור משתמש ב"פנגו" הוא לא צריך להוכיח כלום. הוא הפעיל את השירות ומבחינתו באותו הרגע השירות נכנס לתוקף (אגב, לפני שבועיים העמדתי את הרכב בקרית אונו והרכב שעמד לפניי כבר "טופל" ע"י פקח עם מסופון- הפעלתי את הפנגו ויצאתי לסידורים וכשחזרתי לא היה שום דו"ח על האוטו... היה שם הרבה פחות מדקה בין הרגע שהפעלתי את הפנגו לזה שהפקח הגיע לרכב שלי).

מה גם שאם ידוע שיש השהיה בין הפעלת הפנגו עד לעדכון, מי שצריך לדעת על זה הוא הפקח (וכמובן לנקוט משנה זהירות ולחכות דקה, אפילו שתיים, עד לעדכון המערכת ובדיקה חוזרת). דרך אגב, אני משתדל ב 99% מהמקרים להפעיל את הפנגו כאשר אני יושב ברכב ורק אז לצאת (ביתר המקרים אני עומד צמוד לרכב ורק אחרי הפעלה מתרחק).

אם לפותח השירשור יש את כל האסמכתאות שהוא הפעיל את החניה ב 11:42 והדוח התקבל ב 11:43, *להערכתי* לא תהיה לו בעיה לצאת זכאי (מה גם ברגע שהוא עומד מול שופט, הוא יכול לשאול מה עליו לעשות במקרה ואין לו "פנגו" ועליו לכתת רגליו 2-3 דקות לכיוון המכשיר האוטומטי להנפקת כרטיסים. האם גם אז מגיע לו דו"ח על כך שהוא שומר חוק ומשתמש במכונה האוטומטית להנפקת כרטיסים ? האם עליו להעמיד את הרכב באמצע צומת ולגרום חסימה לתנועה בשביל להוציא כרטיס מהמכונה האוטומטית ורק אז להחנות את הרכב ?).

אם הוא ידע להציג את הדברים בצורה הגיונית - הנוכחים בבית המשפט יבינו שאין כל טעם לתקוע לאדם דו"ח מייד עם צאתו מהרכב. חייב להיות פרק זמן מסויים (הגיוני) לתת לנהג את האפשרות להביא כרטיס חניה או להפעיל פנגו (אם זה מהסלולר או מחשב).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לפותח השירשור יש את כל האסמכתאות שהוא הפעיל את החניה ב 11:42 והדוח התקבל ב 11:43, *להערכתי* לא תהיה לו בעיה לצאת זכאי (מה גם ברגע שהוא עומד מול שופט, הוא יכול לשאול מה עליו לעשות במקרה ואין לו "פנגו" ועליו לכתת רגליו 2-3 דקות לכיוון המכשיר האוטומטי להנפקת כרטיסים. האם גם אז מגיע לו דו"ח על כך שהוא שומר חוק ומשתמש במכונה האוטומטית להנפקת כרטיסים ? האם עליו להעמיד את הרכב באמצע צומת ולגרום חסימה לתנועה בשביל להוציא כרטיס מהמכונה האוטומטית ורק אז להחנות את הרכב ?).

איציק

המצב הוא הפוך אין לו שום אסמכתא שהוא הפעיל ב-11:42 אלה ב-11:43 בקיצור המקרה הוא הפוך , הוא קיבל את הדוח ב-11:42 ופנגו הופעל ב-11:43 לך תשכנע את השופט שלא חיכית לראות את הפקח ואז הפעלת את הפנגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוכיח מתי הפעילו את הפנגו.

אומנם הפירוט מפנגו מראה הפעלה בשעה 11:43, אבל אפשר להביא פירוט שיחות יוצאות ולהראות לשופט שהחיוג אל פנגו החל בשעה 11:42 או קודם לכן.

גם כאן יכול להיות הבדל זמנים לא מתואם. האם המסוף של הפקח והשעון של חברת הסלולר מכויילים בתאום או שכל אחד מכייל עצמאית.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה פנגו לא מוציאים מדבקות מיוחדות שמדביקים בחלון של הרכב מבפנים,

אפשר באמת לסמוך על זה שהתוכנה תקפיץ הודעה לפקח במכשיר שלו?

ברגע שיש מדבקה אז הפקח כבר מבין (בד"כ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה עקרונית - יש סיבה שכולכן ממליצים על בקשה להשפט ולא על בקשה לביטוח דוח?

לפני כחודשיים התברר לי (כשקיבלתי דוח) שמספר הרכב שהקשתי בפנגו בעת ההרשמה היה שגוי (396 במקום 369). שילמתי חנייה, אבל עבור רכב אחר...

גיליתי את זה, כאמור, כשחטפתי דוח חנייה. מייד תיקנתי בפנגו את מספר הרכב, ושלחתי בקשה לביטול הדוח עם הסבר על מה שקרה.

הדוח בוטל (מישהו עוד חושב באופן הגיוני שם).

נראה לי פשוט הרבהיותר מלהתחיל עם בקשה להשפט. למה לא לעשות את זה כצעד הראשון?

אנלוגי - איך מקבלים מדבקה...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין. בתור משתמש ב"פנגו" הוא לא צריך להוכיח כלום. הוא הפעיל את השירות ומבחינתו באותו הרגע השירות נכנס לתוקף (אגב, לפני שבועיים העמדתי את הרכב בקרית אונו והרכב שעמד לפניי כבר "טופל" ע"י פקח עם מסופון- הפעלתי את הפנגו ויצאתי לסידורים וכשחזרתי לא היה שום דו"ח על האוטו... היה שם הרבה פחות מדקה בין הרגע שהפעלתי את הפנגו לזה שהפקח הגיע לרכב שלי)....

אם תיאורך מכיל את כל הפרטים, אזי הפקח בכלל לא בדק את הרכב שלך, אם הוא היה בודק את הרכב שלך היית מקבל מיסרון.

כנראה שהפקח ראה את מדבקת הפנגו ובכלל לא טרח לבדוק את הרכב, בוודאות במקום שבו אני מחנה הפקח רק לעיתים רחוקות בודק את רכבי כדי לאמת אם הפנגו הופעל או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א רות

אילו היית קורא את ההודעה הראשונה לאט :-Dהכל היה ברור לך יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיאורך מכיל את כל הפרטים, אזי הפקח בכלל לא בדק את הרכב שלך, אם הוא היה בודק את הרכב שלך היית מקבל מיסרון.

כנראה שהפקח ראה את מדבקת הפנגו ובכלל לא טרח לבדוק את הרכב, בוודאות במקום שבו אני מחנה הפקח רק לעיתים רחוקות בודק את רכבי כדי לאמת אם הפנגו הופעל או לא.

בחשבון הפנגו שלי 3 כלי רכב, ורק באחד מהם (קסארה) יש מדבקה (על כל היתר לא שלחו לי והאמת שגם לא צריך). במקרה הנ"ל שתארתי הייתי בכלל עם הפרטנר, בו אין כלל מדבקה.

באופן כללי אני חונה במקומות שהם מאוד מועדים לפורענות במהלך כל חודש (כדוגמא: תל אביב, קרית אונו, פתח תקוה, גבעתיים) וברחובות הומי אדם שהפקחים משתוללים שם כל היום. מעולם לא נתקלתי בשום SMS או בעיה עם שירות פנגו.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...