Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לדוח שקיבלתי בגבעתיים עם פנגו-בחרו שאשלם בכל זאת! מה עושים?

zivm
שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייבים להפסיק את הביזיון הזה בכל דרך ותהיה העלות אשר תהיה.

זה לא "כולה 100 שקל " ו"אובדן ימי העבודה עולה לי יותר".

כל אזרח חייב להלחם למען הצדק ולמען מדינת ישראל ואזרחיה במלחמתו הפרטית עד לשינוי המיוחל.

לא מדובר במילים בומבסטיות .

עצם זה שהנך מנוי ל"פנגו" מראה על כוונתך מבעוד מועד לשלם את המוטל עליך כאזרח הגון.

עצם זה שהדו"ח ניתן "על הקסקס" ,מראה על כוונתו הזדונית של הפקח להשחיל.

בקש להישפט .נקודה.

תן ל"נציגות המשפטית" של העירייה לעשות את הפאדיחה שלה. אחד ועוד אחד ועוד אחד,יגרמו לביזיון להיעלם.

אני בהחלט מבין את התיסכול שלך .

בחודשים האחרונים אני עומד במלחמה מול עירייה מושחתת המגובה בסוללת עורכי דין ומייצג את אבי .

.אסור לנו לוותר ...אסור...אין לנו את הפריבילגיה הזו .

גם אם תפסיד ותשלם כפול או משולש -גש למשפט .אל תפחד !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייבים להפסיק את הביזיון הזה בכל דרך ותהיה העלות אשר תהיה.

זה לא "כולה 100 שקל " ו"אובדן ימי העבודה עולה לי יותר".

כל אזרח חייב להלחם למען הצדק ולמען מדינת ישראל ואזרחיה במלחמתו הפרטית עד לשינוי המיוחל.

לא מדובר במילים בומבסטיות .

עצם זה שהנך מנוי ל"פנגו" מראה על כוונתך מבעוד מועד לשלם את המוטל עליך כאזרח הגון.

עצם זה שהדו"ח ניתן "על הקסקס" ,מראה על כוונתו הזדונית של הפקח להשחיל.

בקש להישפט .נקודה.

תן ל"נציגות המשפטית" של העירייה לעשות את הפאדיחה שלה. אחד ועוד אחד ועוד אחד,יגרמו לביזיון להיעלם.

אני בהחלט מבין את התיסכול שלך .

בחודשים האחרונים אני עומד במלחמה מול עירייה מושחתת המגובה בסוללת עורכי דין ומייצג את אבי .

.אסור לנו לוותר ...אסור...אין לנו את הפריבילגיה הזו .

גם אם תפסיד ותשלם כפול או משולש -גש למשפט .אל תפחד !!!

כל מילה בסלע וזה מה שאעשה.

מחר אתחיל את התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאמין בללכת להישפט, עשיתי זאת כבר מספר פעמים.

פעם אחת קיבלתי דו"ח על חניה על המדרכה כאשר היה מדובר על שטח אדמה שעשו עליו עבודות, במקום שבו לא היה איי פעם מדרכה.

בבית משפט, עם תמונות והכל, השופט התחשב בי וצמצם את הקנס לחצי. למה לא זיכו אותי? כי בית המשפט לא מחפש לזכות נאשמים על עבירות חניה, למרות שהצדק היה איתי כולל תמונות הם אמרו שבאופן תיאורטי אנשים יכולים לעבור במקום ולפיכך זה נחשב מדרכה.

במקרה שלך, שהפנגו הופעל דקה לאחר קבלת הדו"ח, אין לך שום סיכוי.

גם אם תתלונן על שהפקח ארב לך, עדיין בדקה הזאת היית ללא כיסוי של החניה.

נ.ב - לא לשכוח שתמיד יכולים לטעון כי הפעלת את הפאנגו מיד לאחר שראית שתוקעים לך דו"ח.

בקיצור - מרגיז אך אין שום דבר שאתה יכול לעשות, שלם את המאה שקלים והקפד יותר בפעם הבאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה בסלע וזה מה שאעשה.

מחר אתחיל את התהליך.

+1

בהצלחה.

הצלחה שלך תהיה גם לטובתינו, ואלי אם יימצאו מספיק אזרחים שבאמת נמאס להם, ולא רק מס-שפתיים, אז הדברים יישתנו קצת במדינה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה שהשופט יאמין לו ?

אם אני הייתי שופט הייתי בטוח שאתה חיכית לראות את הפקח ואז הפעלת את הפנגו ואיחרת בדקה.

לדעתי אין סיכוי שהשופט יזכה אותך אם בשעת כתיבת הדוח לא היה מופעל פנגו, ואין פה שום שיקולים של אם היה דיליי או לא היה דיליי של דקה.

במשפט אתה יכול להיכנס לפינות לא נעימות כמו :

איפה אתה עובד , כמה זמן לוקח לך להגיע מהאוטו לעבודה ועוד כל מיני שאלות שיכולות להפיל אותך בעיניין הדקה.

אני חס וחלילה לא אומר שאתה משקר אבל יש עובדות והשופט מסתכל רק על העובדות .

הסיכוי היחידי שתזכה במשפט כזה זה אם תביא מכתב רישמי מפאנגו שהם מאשרים שבכל הפעלה של תוכנה מהנייד יש דיליי של דקה ואז תוכל להוכיח שהפעלת את זה דקה לפני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק כמה זמן לוקח מרגע השיגור ועד לעדכון.

נסה למצוא פקח ידידותי שתוכל לתרגל זאת לידו. אני מניח שאם לא תגזול מזמנו יותר מ-2 דקות הוא לא יסרב לך.

בדוק כמה זמן לוקח מהרגע ששיגרת הפעלה ועד שהפקח מקבל במכשיר עידכון. בקש מהפקח לבצע זאת מייד לאחר השיגור*. אם אכן הוא מקבל שלא הופעל, בקש שינסה שוב ומדוד כמה זמן חלף עד שהתעדכן. אם אכן יש השהיה, זה בהחלט יכול לבוא לטובתך. דרוש מהעיריה להביא מסוף לבדיקה בבימ"ש. יראה השופט, ילמד וישתכנע.

סביר להניח שהעיריה לא תביא מכשיר שכזה ואולי אף תכחיש שקיבלה ממך בקשה שכזאת. אני מציע שתבקש זאת בכתב, קבל חותמת נתקבל והבא מסמך זה לבימ"ש על-מנת שהשופט יראה. (הצג זאת, אם התובע יכחיש).

לו אני תובע, הייתי רץ לבדוק את טענתך ואת ההשהיה ואם אכן קח, מבטל את הדו"ח מחמת הספק.

לא הייתי סומך על השעונים בדוחו"ת (של פנגו ושל הפקח) כי יתכן וכל מערכת מכויילת קצת אחרת. יש מערכות המקבלות עדכון שעון מחברת הסלולר ויש מערכות שעדכון השעון הוא ידני. אם בפנגו העידכון הוא מחברת הסלולר ובמסוף של הפקח, העדכון הוא ידני, יתכן וה-11:42 = 11:43.

*מיד לאחר השיגור מהסיבה שיתכן ופקח לא מתחיל בדיקה רק כשהוא עומד ליד הרכב. יתכן והוא עומד ליד הרכב הסמוך ומתחיל בדיקה תוך כדי הליכה מרכב אחר אל רכבך. כך שיכול להיות שאתה התקדמת והוא בדיוק סיים לבדוק רכב מאחריך. יותר מפעם ראיתי פקח שעומד בין שתי מכוניות ומבצע בדיקות לשתייהן באותה עמידה. לאחת הוא קורא מספר מהחזית ולשניה הוא קורא מספר מאחור.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה שהשופט יאמין לו ?

אם אני הייתי שופט הייתי בטוח שאתה חיכית לראות את הפקח ואז הפעלת את הפנגו ואיחרת בדקה.

לדעתי אין סיכוי שהשופט יזכה אותך אם בשעת כתיבת הדוח לא היה מופעל פנגו, ואין פה שום שיקולים של אם היה דיליי או לא היה דיליי של דקה.

במשפט אתה יכול להיכנס לפינות לא נעימות כמו :

איפה אתה עובד , כמה זמן לוקח לך להגיע מהאוטו לעבודה ועוד כל מיני שאלות שיכולות להפיל אותך בעיניין הדקה.

אני חס וחלילה לא אומר שאתה משקר אבל יש עובדות והשופט מסתכל רק על העובדות .

הסיכוי היחידי שתזכה במשפט כזה זה אם תביא מכתב רישמי מפאנגו שהם מאשרים שבכל הפעלה של תוכנה מהנייד יש דיליי של דקה ואז תוכל להוכיח שהפעלת את זה דקה לפני .

צריך להיות אידיוט מושלם בשביל להמתין עד שהפקח יגיע ,לבזבז זמן ,להסתכן ,ואז לתת הוראת תשלום ,וכל זאת בשביל 5 שקלים לשעת חנייה .

קצת הגיון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ביכולתך לעלות לכאן את המכתב שכתבת לעיריה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות אידיוט מושלם בשביל להמתין עד שהפקח יגיע ,לבזבז זמן ,להסתכן ,ואז לתת הוראת תשלום ,וכל זאת בשביל 5 שקלים לשעת חנייה .

קצת הגיון .

זה בדיוק מה כתבתי, שעה אני מסביר שהשופט לא הולך לפי הגיון אלה לפי עובדות ואתה מביא לי תגובה וכותב "קצת הגיון".

אז שוב, אני מאמין לו כי אני מבין שזה לא הגיוני אבל השופט לא מפעיל הגיון יש עובדות, היה פאנגו בשעת כתיבת הדוח או לא ?, אם לא אז הוא ישלם.

כתב פה מישהו מעליי וצודק, לאחר שהוא ישלם הוא יכול לתבוע את פאנגו שיש דיליי באפליקציה ואני בספק רב אם הוא יזכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי כבר לבטל שני דוחות איזיפארק שקיבלתי עם איזיפארק עובד והפקח התעלם.

מכתב לרשות המקומית + פלט מאיזיפארק שהוכיח שהפעלתי, סגר את הפינה.

עבד גם בת"א וגם בראשל"צ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להיות זמן מסוים מרגע החניה לתת לבן אדם להתארגן?

בהנחה שהחנתי את הרכב בשעה 13:00 והלכתי למדחן ונניח היה תור והמדחן קצת רחוק מהחניה וחזרתי אחרי 2 דקות,בזמן הזה פקח יכול כבר להוציא לי דו"ח לא?

אפשר להתשמש בדוגמא של כרטיס חניה שהולכים לקנות מהקיוסק הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי כבר לבטל שני דוחות איזיפארק שקיבלתי עם איזיפארק עובד והפקח התעלם.

מכתב לרשות המקומית + פלט מאיזיפארק שהוכיח שהפעלתי, סגר את הפינה.

עבד גם בת"א וגם בראשל"צ.

אייל, הפלט שהבאת מאיזי פארק תאם את שעת הדוח נכון, כלומר בשעה שנכתב הדוח האיזי פארק היה מופעל ?

אם כן זה לא המצב אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...