Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני עושה ביטוח חובה + צד ג' ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין לעשות ביטוח חובה + צד ג'. מה עושים? למי פונים? וממה כדאי להיזהר? ואיך אני מגיע למחיר הכי נמוך שאפשר לשלם על זה? אני נהג צעיר וחדש. בקיצור אשמח אם מישהו יוכל לעזור, כי חיפשתי ולא מצאתי עדיין מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקשר/נפגש עם סוכני ביטוח.

או/ו מתקשר לחברות ביטוח ישירות.

תשווה מחירים, מה כל אחד מציע, מהם תנאי הפוליסה.

תבצע גם חיפוש בפורום, ותראה מה העלות של הביטוח(לתנאים שלך) במומוצע.

ובסוף תחליט.:wink:

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מעוניין לעשות ביטוח חובה + צד ג'. מה עושים? למי פונים? וממה כדאי להיזהר? ואיך אני מגיע למחיר הכי נמוך שאפשר לשלם על זה? אני נהג צעיר וחדש. בקיצור אשמח אם מישהו יוכל לעזור, כי חיפשתי ולא מצאתי עדיין מידע.

היי:היות ואתה נהג חדש הביטוח די יקר מכל נהג אחר ביטוח חובה זה בערך3000 שח וצד ג יכול להגיע ל-1600-1700

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה הכי זולה שקיבלתי היא: 3030 חובה + 1067 צד ג' = סה"כ 4,097 ש"ח לשנה.

אם אני מחלק את זה איכשהו ל- 12 תשלומים שווים זה יוצא שאני צריך לשלם: 350 ש"ח בחודש.

עכשיו הקטע הוא למצוא דרך לחלק את זה לתשלומים.

יש כמה אפשרויות:

1. להוציא כרטיס אשראי

2. לקחת הלוואה בנקאית.

השאלה שלי אם יש דרך נוחה יותר לשלם את זה בתשלומים.

האם יש סוכנויות ביטוח שמאפשרות לשלם בצי'יקים? או שהם לא מתעסקים באמצעי התשלום אלא נטו בתיווך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ הדרך הטובה ביותר היא בכרטיס אשראי, כיון שהלואה בנקאית תעלה לך בכל מיני "דמים" וריבית.

הנפקת כרטיס אשראי היא תהליך האורך 1-2 שבועות.

כרטיס האשראי שימושי מאוד כך שאני ממליץ לך להנפיק אחד המתאים לצרכיך, ונסה לנצל גם חברות במועדוני לקוחות או צרכנות, מקום עבודה וכו' לקבלת כרטיס בתנאים משופרים, כגון פטור מעמלות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשוק 4 סוגי כרטיסי אשראי ושלושה מנפיקים.

המנפיקים בארץ הם ישראכרט\בנה"פ, כאל ולאומיקארד

ויזה ומאסטרכרט מונפקים על ידי כל המנפיקים.

אמריקן אקספרס מונפק על ידי ישרארט בלבד.

דיינרס קלאב מונפק על ידי כאל בלבד.

מבחינת תפוצה - ויזה ומאסטרקארד מוכרים היטב בכל העולם, אמריקן אקספרס נפוץ מאד בארה"ב ומקובל בארץ, דיינרס קלאב הוא הפחות נפוץ מכולם. לכן, אם אתה מוציא כרטיס אחד - רצוי שיהיה ויזה או מאסטרקארד, אם אתה מוציא כרטיס שני תוכל לבחור בכל אחד מהם, בהתאם למוסבר להלן:

רצוי שהכרטיס העיקרי יהיה "כרטיס הבית" של הבנק שבו מתנהל חשבונך היתרון הוא בכך שבמידה ותזקק לעסקאות אשראי הריבית תהיה יותר נוחה.

מעבר לכך - בחר כרטיסים בהם יש הטבות לפי מקום עבודה, ארגון עובדים, ארגון צרכנים וכו'. אניף למשל, מנהל את חשבוני בבנה"פ ולכן הכרטיסים העיקריים שלי הם מאסטרכארד ואמריקן אקספרס (המשוייכים גם למועדון של ארגון העובדים שלי) אבל, למשל, אני מחזיק בכרטיס ויזה-שופרסל המונפק על ידי ויזה-לאומי כיון שהוא נותן לי הנחות בשופרסל ועוד כמה הטבות הקשורות ברכישות ברשת זו.

יש עוד שני פרטים שכדאי לשים לב אליהם. האחד הוא דרגת הכרטיס - מקומי, בין-לאומי, זהב או יותר מזה - קח את הכרטיס בדרגה הגבוהה ביותר שתוכל. יש לכך יתרונות, למשל, אם תרצה להזמין מוצרים באינטרנט, כולל באמצעות PayPal אשר, בסופו של דבר, מחייב את חשבון כרטיס האשראי שלך.

כמוכן שים לב לעמלות - אלה גבוהות ככל שדרגת הכרטיס גבוהה יותר, אבל מאידך ניתן לקבל הנחות משמעותיות אם הכרטיס משתייך למועדון כלשהו או אם תבצע בו פעולות מעל סכום מסויים בכל חודש. את הפרטים תמצא באתרי חברות האשראי והמועדונים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

אבל איך אני יכול לדעת שהסוכן לא יקח ממני יותר ממה שצריך דרך הכרטיס אשראי?

נגיד נגמר לי השנה, ואינני מעוניין לחדש. הוא יכול לחדש בלי לשאול אותי כי יש לו את הפרטים, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לעקוב אחר החיובים. זה דומה לחשבונות הסלולר: אתה יכול לעקוב באופן שוטף דרך אתה האינטרנט של הבנק או של חברת האשראי, ובסוף כל חודש אתה מקבל חשבון תקופתי.

אם אינך מעוניין לחדש ביטוח זה פשוט מאוד - אתה מודיע לסוכן הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

עוד רלוונטית השאלה?

אופן תשלום לחברות הביטוח:

כרטיסי אשראי (שים לב שכל חברת ביטוח לא מוכנה לקבל כ"א שהוא דיירקט) - בנוגע לכ"א אמריקן אקספרס בגדול כרטיס מצויין, יש מקרים בודדים שבתי עסק (לא חברות ביטוח) לא אוהבים לחייב את הכרטיס הזה בגלל גובה העמלה.

הפקדה/העברה בנקאית

הו"ק - בדר"כ לא מסכימים, למרות שטכנית יכולים.

שיקים/מזומן - אתה צריך סוכן, כי באופן ישיר מול מוקד לא יסכימו וסוכני ביטוח יותר גמישים (את התשלום לחברת הביטוח הם נותנים ע"י כרטיס אשראי אישי שלהם או של הסוכנות לפעמים. דבר שלא תקין לחברות הביטוח אבל עם סוכנים יותר גמישים).

לגבי המחיר,

המלצה אישית - תפנה לסוכנות ביטוח, יש להם יותר כלים להוזיל מחירים, אם זה הנחה על חשבון עמלת סוכן (הם לא יספרו לך זאת, זה להחלטתם האישית).

אם בחרת בכל זאת מול המוקד, תכין כמה הצעות מחיר ופשוט תתחיל לשחק עם כולם שיורידו כל פעם מחיר אז שתגיע לחברה שנתנה מחיר הכי זול. ההנחה תקבל בתכלס רק במקיף. על החובה תקבל גג הנחה 100 שקל

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...