Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה כדי שתוכל לבדוק אם אתה נכנס לפניה הכי מהר שאפשר וכדי שתהיה לך דרך לדעת שאתה משתפר. כל הכבוד להם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק לא מבוטל מכבישי הנהיגה בצפון כבר לפני כמה שנים תקעו מצלמות כאלו בסיבובים ובירידות. טיפשות לשמה כי המהירות המותרת רשמית לא קשורה למציאות אם אתה יודע לנהוג ואז אתה נותן בלימה באמצע סיבוב במקום גז.

מבחינה זו, מצפון נפתחה הרעה.

אגב, אתמול בסביבות 4 אחה"צ הייתה תאונה בכביש החוף מצפון לדרום, דרומית לזכרון יעקב, בגלל מישהו שבלם כשראה את המצלמה. האוטו שלו עף מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות בכביש המדובר את גאוני הדור שמאיצים לפני פנייה עיוורת.

כבר הייתי צריך לרדת לשוליים פעם אחת, כי אם לא, "קן בלוק" בסיאט היה מוריד אותי ואת הרכב ביחד.

חבל מאוד שאנשים כמו הנהג עליו סיפרתי למעלה, הורסים לאלו שיודעים איך לנהוג.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתכן שיש מצלמה במקום שהוא באמת מסוכן?

לא הבנתי את הציניות. לא אמרתי שאין מקום למצלמת מהירות בכבישי נס הרים. אמרתי שלשים אותה דווקא באמצע פניה זה לא חכם מבחינתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הם החלו להתקין מצלמות בעיקולים. מוזר.

גם בעיקול של מעלה אדומים לכיוון ירושלים יש אחת. היא אמנם ריקה, אבל האם שווים חיי אדם בשביל עוד חתיכת עמוד ובכלל ?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה ממש בהתחלה, יש עוד אחת והיום הייתי בנס ולא ראיתי אותה, מקווה שלא פספסתי בזמן נסיעה מהירה, אתה יודע איפה היא?

לגבי ההיא שבהתחלה(לבאים מכיוון סונול אשתאול) , מצלמה מיותרת לחלוטין.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כדי שתוכל לבדוק אם אתה נכנס לפניה הכי מהר שאפשר וכדי שתהיה לך דרך לדעת שאתה משתפר. כל הכבוד להם.

הם גם מעלים את הסרטונים הכי טובים ליוטיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה ממש בהתחלה, יש עוד אחת והיום הייתי בנס ולא ראיתי אותה, מקווה שלא פספסתי בזמן נסיעה מהירה, אתה יודע איפה היא?

לגבי ההיא שבהתחלה(לבאים מכיוון סונול אשתאול) , מצלמה מיותרת לחלוטין.

לא נתקלתי בעוד אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הציניות. לא אמרתי שאין מקום למצלמת מהירות בכבישי נס הרים. אמרתי שלשים אותה דווקא באמצע פניה זה לא חכם מבחינתם.

בצדק. באמת אין ציניות. תמיהה. עד עכשיו היו שמים מצלמות בכבישים בין עירוניים איפה שאין באמת סכנה. העיקול ההוא בנס הרים כן מסוכן. אני שמח ששמים מצלמות במקומות שאשכרה יש בהם תאונות וסיכון.

חובבי נהיגה כמונו ימצאו כבישים אחרים, או הכי טוב, יש כבר מספר מסלולים. נוסף על כך, נס הרים גם ככה נהיה כביש מעפן עם מלא נהגים שמשתוללים יותר מאשר נוהגים מהר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעיקול של מעלה אדומים לכיוון ירושלים יש אחת. היא אמנם ריקה, אבל האם שווים חיי אדם בשביל עוד חתיכת עמוד ובכלל ?

באיזה עיקול? ביציאה לפני העליה?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח למיקום מדויק.

לא נתקלתי בה ואני נוסע שם כל יום

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצדק. באמת אין ציניות. תמיהה. עד עכשיו היו שמים מצלמות בכבישים בין עירוניים איפה שאין באמת סכנה. העיקול ההוא בנס הרים כן מסוכן. אני שמח ששמים מצלמות במקומות שאשכרה יש בהם תאונות וסיכון.

חובבי נהיגה כמונו ימצאו כבישים אחרים, או הכי טוב, יש כבר מספר מסלולים. נוסף על כך, נס הרים גם ככה נהיה כביש מעפן עם מלא נהגים שמשתוללים יותר מאשר נוהגים מהר.

אז שים שם מצלמת תנועה כדי לתפוס נהגים שחוצים את הקווים כי מהירות לא תתפוס בפניה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שים שם מצלמת תנועה כדי לתפוס נהגים שחוצים את הקווים כי מהירות לא תתפוס בפניה כזו.

המצלמה ממש בהתחלה, יש עוד אחת והיום הייתי בנס ולא ראיתי אותה, מקווה שלא פספסתי בזמן נסיעה מהירה

לא משנה. זה עיקול בלי שדה ראייה מספק, בסופי שבוע הרבה משתוללים שם. גם אם לא יהיה דוח אחד אבל כולם יישארו בנתיב שלהם בזכות מהירות אטית (במיוחד אופנועיםׂׂ) ,אז המצלמה די עשתה את שלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...