Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיוב על גרירה למרות הביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי נתקע היום ברחוב בכפר סבא. לרוע מזלי הרכב נתקע כקילומטר ממוסך. (אני מדגיש כי אין לי שום קשר למוסך זה ולא טופלתי בו מעולם) פניתי לגרר בו אני מבוטח (ממס"י) ולהפתעתי הם הודיעו לי כי מכיוון שאני בסמוך למוסך כלשהו הגרירה היא בתשלום פניתי למנהל שהציע ברוב חוצפתו לעשות לי "הנחה" ולא הועילו כל טענותי שהרכב נתקע על הכביש ולא יצא משום מוסך.

שאלתי היא האם יש זכות לחברת הגרירה לקבוע ללא שום בדיקה שיצאתי ממוסך לפני שנתקעתי? האם יש זכות לחברת הגרירה לגבות ממני תשלום נוסף מעבר לביטוח רק בגלל שהם החליטו שיצאתי ממוסך? מה הכלים העומדים לרשותי לדרוש מחברת הגרירה את הכסף אותו הם גזלו ממני תוך ניצול מצבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב בפוליסה של ביטוח הגרירה? האם יש שם "אותיות קטנות" מהן משתמע כי אין לך כיסוי ביטוחי במקרה זה?

כיצד הסיקה חברת הגרירה כי יצאת ממוסך? האם מסרת לחברה מידע ממנו משתמע כאילו הרכב היה בטיפול בסמוך למועד התקלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - גילוי נאות - יש לי קשר ל"שגריר".

לגופו של עניין - הכוונה היתה שלא יזמינו לגרור רכב שהגיע בנסיעה למוסך, כבר עבדו עליו במוסך, וכתוצאה ממחלוקת/חוסר חלקים/סתם רצון להעביר - תידרש גרירה .

מאחר שהסעיף היה ערטילאי - הוא שונה לעד 50 מ' ממוסך.

ק"מ ממוסך ? זאת שטות מוחלטת !! בת"א, בכל מקום שאתה נמצא יש מוסך ק"מ ממך.

אני מניח שהכיסוי שלך בממסי הוא לא דרך חברת ביטוח (בפוליסה) אלא דרך הסוכן .

אם זה כך - פנה אליו. הוא מכר לך והוא יטפל בנושא.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכיסוי הביטוחי אני אבדוק

לגבי היציאה ממוסך או אחרי תיקון במוסך עד היום רק עם דרשתי להיגרר בסמוך לפעם קודמת הייתי צריך לשלוח חשבונית המראה שטופלתי במוסך לאחר הגרירה הקודמת ואז לא הייתי מחוייב.

לא מסרתי שום מידע לגבי יציאתי ממוסך כל שהו פשוט ברגע שנתתי את הכתובת בה הרכב נמצא "קפץ" המוקדן על ה"מציאה" והחליט שמכיוון שאני סמוך למוסך כטענתו אני לא זכאי לגרירה מבוטחת. אגב צילמתי את כל האיזור בכדי שיהיה ברור שאני לא נמצא בסמוך למוסך ובטח שלא 50 מ' ממוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי בכל פעם שנזקקתי לשרות גרירה טורטרתי, המתנתי לגרר הרבה מעבר לזמן ההמתנה הסביר (וגם מעבר לחוזי) אין לי מילה טובה אחת להגיד על שגריר רק מילים רעות.

תנסה דרך התערבות סוכן הביטוח, אצלי זה בדרך כלל עזר.

אם לא, תגרור לבד ותתבע את הכסף או דרך הסוכן או בבית המשפט.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הבחור מבוטח בממסי לא בשגריר.

2. למיטב ידיעתי הם לא יכולים לחייב אותך לטפל ברכב במוסך כלשהו, ואם יש תנאי כזה בחוזה הוא תנאי מקפח ואינו תקף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב רשום לקבלת ההחזר

תשובה שלילית

בית המשפט לתביעות קטנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...