Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ייפוי כח והעברת בעלות

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היי ,

אני לוקח מחרתיים CC לבדיקה .

יש לי מספר חשדות מכיוון שלאחר שביקשתי לראות את הרשיון

ןהבנתי כי האיש שמוכר הוא סוחר/עושה טובה לחבר . האוטו שייך לאישה שעשתה ייפוי כח לבעלה , והוא חבר של בעלה ויש לו את התעודת זהות שלו.

אני חושב שאני יכול לעשות העברת בעלות רק מול מי שעשו לו ייפוי כח , לעומת זאת הבנאדם טוען שאפשר גם מולו כי יש לו את הת"ז של החבר ויש לו את הטופס ייפוי כח (למרות שבטופס רשום רק שהאשה מייפה כח לבעלה ולא לבנאדם הזה)

1) האם הזכרון דברים שאני אחתום מול הבנאדם הזה תקף?

2) האם העברת הבעלות מולו היא תקפה?

לי נראה כי אני חייב לעשות את העברת הבעלות או מול האישה שרשומה כבעלת הרכב , או לבעלה שהיא עשתה לו ייפוי כח, אבל לא לבחור השלישי.

אנא עזרתכם הדחופה אני מחרתיים לוקח אותו לבדיקה.

מצטער אם זה נשמע מסובך , גם לי לקח כמה זמן להבין את זה.

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הסיפור מאוד לא אמין, מצב חשוד ביותר לסוחר שאינו מציג את עיסוקו - הייתי נזהר מאוד עם הרכב, למעשה סיפור כזה היה מביא אותי לא לבזבז את זמני וכספי על בדיקת הרכב.

2. העברת הבעלות צריכה להתבצע מול הבעלים הרשום של הרכב, ואם הוא אינו נוכח - על ידי אדם מציג יפוי כוח ותעודת זהות של בעל הרכב. לגבי זכרון דברים אין לי מושג, אבל מדובר בחוזה לכל דבר, ואותו אדם לא יכול למכור לך דבר שאינו רכושו. יתרה מזאת, גם אם הוא יציג יפוי כוח אני הייתי חושד בכך מאוד אם אין לאותו ייפוי כוח בסיס נוסף. המלצתי - בקש לפגוש את בעלת הרכב. אם מישהו מסתיר אותה זה מבחינתי סופר חשוד ואתה מניח את כספך על קרן הצבי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך בכלל - הכל מובן.

השאלה היא, האם אתה באמת רוצה להכנס לכל הסיפור הזה (חבר\סוחר של בעלה של בעלת הרכב).

לקחת את הרכב לבדיקה? בדקת שאין עיקולים\שיעבוד על הרכב?

ברור, שרק מיופה כח יכול לעשות העברת בעלות. אבל בטוח יש איזה שהיא קומבינה (ירשמו ייפוי כוח חדש על הסוחר\חבר) או שברגע אחרון יציעו לך לעשות העבת בעלות בעוד כמה ימים (כי יסתבר, שאי אפשר להעביר בעלות ), ותתחיל לרוץ אחרי חבר\סוחר.

אני יודע, שזה רכב לא כל כך נפוץ, אבל הסיפורים של האנשים שנפלו בפח כאן בפורום כן נפוצים (במצבים דומים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך בכלל - הכל מובן.

השאלה היא, האם אתה באמת רוצה להכנס לכל הסיפור הזה (חבר\סוחר של בעלה של בעלת הרכב).

לקחת את הרכב לבדיקה? בדקת שאין עיקולים\שיעבוד על הרכב?

ברור, שרק מיופה כח יכול לעשות העברת בעלות. אבל בטוח יש איזה שהיא קומבינה (ירשמו ייפוי כוח חדש על הסוחר\חבר) או שברגע אחרון יציעו לך לעשות העבת בעלות בעוד כמה ימים (כי יסתבר, שאי אפשר להעביר בעלות ), ותתחיל לרוץ אחרי חבר\סוחר.

אני יודע, שזה רכב לא כל כך נפוץ, אבל הסיפורים של האנשים שנפלו בפח כאן בפורום כן נפוצים (במצבים דומים).

אז זהו שזה מה שאני חשבתי - רק המיופה כח (בעלה של בעלת הרכב) יכול לעשות איתי העברת בעלות.

והסוחר/חבר אמר שהוא גם יכול לעשות את זה ולחתום על זיכרון דברים (כמובן שלא נכון).

אגב גם מייד שמים לב שחלקים גדולים מהאוטו נצבעו מחדש והפנסי חזית שלו חדשים לגמרי (תאונה מקדימה להערכתי) ,

אך הוא טוען שאין שאסי. ששאלתי אותו לגבי הפנסים הוא אמר שהוא החליף (למה שמישהו יחליף סתם פנסים - אלא אם כן הוא שם אנג'ל אייס או משהו כזה). ולגבי השיעבוד אני אבדוק מחר באתר של רשם המשכונות.

אני לא בנאדם טיפש , וכל הדברים האלה גיליתי לצערי לבד לאחר שביקשתי את הרשיון רכב. מה גם כשנפגשתי איתו הוא התעקש להיפגש במקום קרוב ולא ליד הבית (שוב חשוד מאוד)

העניין הוא שאני מחפש אוטו יחסית נדיר (206CC בצבע שחור). ואין כאלה בכלל בהישג לכן אני נאלץ לשאת עם טיפוסים הזויים. וזאתי נראית מאוד טוב. אני מבין שזאת הסתנוורות רגעית , כמובן שאני אקח לבדיקה.

מעבר לכך ברור לכם שיש המון מצבים שלוקחים רכבים שעברו תאונה קשה/ הוכרזו כאובדן הלכה , והבדיקה לא מגלה.

בכל מקרה מה כבר התרחישים הכי גרועים שיכולים להיות ?

יכול להיות מצב שהאוטו באמת בסדר ובאמת מדובר במכירה הזוייה?

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית חשודה יותר מדקה לדקה ומהודעה להודעה (כולל בשרשור הייעוץ בקניה). לדעתי - חבל על הזמן והכסף שלך.

אל תסתפק בפחות מחקירת בעלת הרכב באופן אישי, מילא אם היית מנהל מו"מ עם בעלה, אבל עם זר? וגם אם אתה מגיע לסיכום בע"פ עם הבעל - דרוש לפגוש את בעלת הרכב כדי לבדוק את זהותה ולודא שיפוי הכוח אמיתי.

לדעתי - לא הייתי נוגע ברכב עם מציין לייזר, אפילו בלי סימני התאונה. הסיפור של הסוחר הרבה יותר מדי חשוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראית את תעודת הזהות של בעלת הרכב?

לא וידאת שהרכב נמכר ברשותה ובהסכמתה של בעלת הרכב?

ממליץ לך לא לבצע עסקה בתנאים אלה.

אל תנסה לשכנע את עצמך שהכל בסדר, תאמין לפתגם:

“If it walks like a duck, quacks like a duck, looks like a duck, it must be a duck”

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...