Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ משפטי- האם יש מה לעשות כנגד שירות גרוע לעסקת טרייד אין

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

שמי דנה, מעולם לא נכנסתי לפורום רכב. בטח לא כשאני מתוסכלת וכועסת כל כך. רכשתי רכב בחברת לובינסקי טרייד לפני כשבוע. שברולט אבאו ביג מודל 2008.השירות הי מתחת לכל ביקורת. במלוא מובן המילה.

הובטח לי תאריך מסויים ואחרי פרוצדורה נוראית קיבלתי את הרכב באיחור של כשבוע וחצי לערך. וגם לאחר תקופת ההמתנה ועוגמת הנפש (את הכסף הם קיבלו במלואו ובמזומן כמובן) היום, פחות משבוע חלף מהעסקה והקודן של הרכב לא עובד. לא משתחרר ולכן לא יכולה להניע את האוטו. יצרתי איתם קשר ואין עם מי לדבר. הם לא יכולים לעזור. אני בטוח עשיתי משהו לא תקין (כי אני אישה אחרי הכל) בטח טעיתי בהקשת הקוד וכו..אחרי שהסברתי שחבל על זלזול באינטיליגנציה ושהם כבר עברו כל גבול. הוא הסביר שאין לו מה לעשות בטח לא כרגע. (כמה קל, הוא מניע ונוסע הביתה, מה הבעיה?) ושאזמין גרר ואגיע בוקר...

מבחינתי, אספתי שקל לשקל כדי לקנות את הרכב ובכל זאת, פחות משבוע ואני מוצאת את עצמי תקועה. וזה אחרי העיכוב בהוצאת הרכב.....

האם יש דרך להסדיר זאת בית משפט? אפילו לא מילאתי מיכל דלק נוסף מאז שרכשתי את הרכב.

נואשת ומתוסכלת.

אשמח לייעוץ אם אפשר?

תודה רבה

(מחכה שקודן יחליט בכל זאת להשתחרר....)

דנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום דנה.

אני לא חושב שזה הזמן להגיש תביעה בבית משפט.

הרי הוזמת לבוא בבוקר, לא אמרו לך, שהם לא מוכנים לבדוק ולתקן את התקלה.

בהחלט יכול להיות, שאין להם כלים לפתור את הבעיה עכשיו.

אני רכשתי מלובינסקי טרייד, ולא היו לי תלונות - הרכב היה מוכן למסירה לפני הזמן המובטח, שנה וחצי אני נוסע על הרכב שקניתי מהם ומרוצה מאוד.

תראי מה יהיה האלה, לבית משפט תמיד תוכלי לפנות.

מה לעשות - תקלות קורות לפעמים. על זה אי אפשר לתבוע.

אבל אם הם לא יכבדו את האחריות, זה כבר עניין אחר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי נחמה - את לא לבד.

ההתקנות המקומיות הן רעה חולה. אשתי נתקעה עם אוטו לא מניע בן שבועיים. החליפו את מערכת האזעקה והמצבר. את החיישני רברס - 4 פעמים בזמן האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנה,

האם ניסית לנתק את המצבר למספר שניות?

האם ניסית לחבר לרכב כבלים? (יתכן שהמצבר נחלש בנסיונות ההתנעה).

מוטב היה אילו פנית בבקשת עזרה לשחרור קודן תקוע במקום לפנות לפורום המשפטי.

אם אדם חולה (חו"ח) הוא מחפש רופא ולא עו"ד העוסק בתביעות רשלנות רפואית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומנדר

היא פנתה גם לרופא בפורום המתאים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את קופצת רחוק מידי.

איחרו בשבוע וחצי במסירה, ויש בעיות חשמל עם הקודן.

הציעו לך לפתור אותן בצורה היחידה שאפשר (הוא הרי לא יכול לתקן לך את האוטו בשלט רחוק), גם אם העלו תחילה אפשרויות שלא היה לך נעים לשמוע.

ביקשת פיצוי על האיחור במסירה?

חשבת לבקש פיצוי אחרי שהבעיה תסודר בקודן?

דיברת עם שירות הלקוחות?

יש צעדים שאפשר לנקוט לפני שרצים לתבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...