Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שוטר יכול לתת לי דוח על מהירות כשהוא נוסע מולי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי קיבל דוח של 250 שקל לפי מה שהוא סיפר לי שוטר נסע מולו בכביש דו סטרי עם קו הפרדה בלבד, השוטר עשה פרסה באמצע הכביש ללא התייחסות לחוקים, אבא שלי ראה אותו מפרסס במראה וישר הוריד מהירות למהירות חוקית.

השוטר עצר אותו, אמר לו שהוא נסע 117 בכביש של 90 וטען שהוא ראה את זה בנסיעה מולו.

השאלה שלי היא האם זה אפשרי למדוד ככה מהירות של רכב שנוסע מולך כשהרדאר גם בתנועה? והאם זה חוקי לתת על זה דוח.

------------------------------

Nissan Almera Perfect 1.6 2001 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אז שזה היה דבורה, טוב לדעת. אז נשלם את הדוח ונמשיך האלה.

מה החוק אומר לגבי השימוש בדבורה, עם יש עוד מכוניות במקביל, יום, לילה. יש לזה איזשהם מגבלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים המון פרטים בסיפור שלך. העלה לכאן בבקשה סריקה של הדו"ח.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאביך לא היו דוחות תנועה ב 5 השנים האחרונות, הוא יכול לבקש להמיר את הדו"ח להזהרה (אני מניח, שיש לו רשיון מעל 10 שנים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אין צורך להעלות צילום של הדוח, גמככה הוא לא קריא במיוחד.

אחרי מחקר קצר על מכשיר התנועה ובירור עם אבא שלי וקצת ממה שהבנתי מהרשום בדוח אני רואה שיותר מדי מהתנאים התקיימו ונרשמו בדוח, ככה שיהיה קשה לומר משהו רע על המכשיר. אבא שלי נסע לבד בכביש וכך גם הניידת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי דעתי אפשר לסגור את השרשור.

אם פנית לכאן במטרה לקבל עזרה וחוו"ד נוספת אך אינך משתף עמנו פעולה, אין טעם בכתיבת תגובות נוספות.

שבת שלום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...