Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו בי מאחורה ברמזור

שימו לב! השרשור הזה בן 4869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצרתי ברמזור ירוק שהיבהב והתחלף לצהוב אז בלמתי את רכבי

אחרי כ3 שניות נכנס בי רכב מסוג קרייזלר גדול רכב פנאי ג'פ נראה לי

כתוצאה מהמכה עפתי יותר רחוק ממנו והוא נכנס בי שנית

הקרייזלר נעצרה רק אחרי 100 200 מטר אחרי המכה.

אני מאמין שהיא נכנסה בי במהירות של 70 עד 100 קמ"ש בערך

היום בדק שמאי רכב את האוטו והאוטו טוטאלוס

אומנם מדובר בפונטו 99 אבל כול אחד ומה שהוא מרשה לעצמו.

כתוצאה מהתאונה אני ואחי הקטן היינו באוטו חגורים לי נפתח הראש זעזוע מוח כאבי צוואר מפרקת נתפסו לי השרירים ברגליים וזה לא משתחרר כבר יומיים התפנתי לבית חולים והתאשפזתי יום אחי הקטן גם נפתח מכות וכדומה.

אני רוצה לדעת מה הפרוצדורה ומה זכיותי כתוצאה מהתאונה הייתה מעורבת ניידת היו 3 ניידות בצומת ממול. רשמה שהרכב הפוגע הקרייזלר.

זאת פעם ראשונה שאני חווה תאונה ואין לי מושג מי נגד מי הודה לעזרה תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל איחולי החלמה מהירה לך ולאח שלך.

יש להפריד בין נזקי הרכוש (הנזק לרכב הפונטו שלך) ובין נזקי הגוף (הפגיעה הגופנית שנגרמה לך ולאח שלך)

לגבי נזקי הרכוש:

אם הפונטו היה מבוטח בביטוח מסוג מקיף, פנה לסוכן הביטוח שלך או לחברת הביטוח שלך דווח להם על התאונה ותקבל תוך כשלושים יום את שווי הרכב בניכוי ההשתתפות העצמית שלך. את ההפסדים בגלל ההשתתפות העצמית והפסד הנחת היעדר תביעות אתה זכאי לקבל ממי שאשם בתאונה (ככל הנראה נהג הרכב שפגע בכם מאחור לפי התיאור שלך).

אם לפונטו שלכם לא היה ביטוח מקיף אז אתה זכאי לקבל את כל הנזק ממי שאשם בתאונה. פנה במכתב רשום עם אישור מסירה אל נהג הרכב הפוגע ודרוש פיצוי כספי בהתאם לחוות דעת השמאי שבידך. בדרך כלל סוכני הביטוח כשירות ללקוחות שלהם פונים בשמם ומטפלים בעניין בעבורם בשלב הראשוני - שוב ההמלצה פנה לסוכן הביטוח שלך.

בנוגע לנזקי הגוף:

העניין קצת יותר מורכב, אתה ואח שלך זכאים לקבל פיצוי כנפגעי תאונות דרכים ללא תלות בשאלה מי אשם בתאונה. את הפיצוי אתם תקבלו מחברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה את הרכב בו נסעתם ובו נפגעתם (את הפונטו). כמובן שצריך שיתקיימו התנאים הבסיסיים המקדמיים, כלאמר, שהייתה לכם פוליסת ביטוח חובה בתוקף במועד התאונה וכי מי שנהג ברכב אכן היה מורשה לנהוג ברכב על פי תנאי הפוליסה וכי בידיו היה רישיון נהיגה תקף.

גובה הפיצוי לו אתם זכאים נקבע בהתאם לחומרת הפגיעה הגופנית ועוד מספר פרמטרים כמו גיל הנפגע, עיסוקו ועוד.

זהו הסבר על קצה המזלג במיסגרת מיגבלות פורום אינטרנטי.לקבלת הסבר מלא ופיצוי מקסימלי, מומלץ לא לטפל לבד בהשגת הפיצוי בגין הפגיעה הגופנית ולפנות להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בנזקי גוף ובתאונות דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך. באמת.

חזרתי כרגע מהסוכן ביטוח הוא מטפל בכול העניין הוא תובע את הביטוח של האישה שנכנסה בנו.

תודה והמשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שעלת לי בעקבות תגובת העו"ד. אם תאורתית לא היה לו ביטוח חובה (לפונטו) והאשמה היתה נקבעת של הנהג הפוגע, האם לא היה כיסוי לפציעות הגוף?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה קצת מורכבת ואינה זהה לגבי שני הנפגעים. הנוסע שנפגע ושאינו "אשם" בכך שלרכב לא היה ביטוח חובה יכוסה בכל מקרה על נזקי הגוף שלו ע"י הגוף הסטטורי ששמו "קרנית".

לגבי הנהג שנהג ברכב ביודעין ללא ביטוח חובה בתוקף , יהיה כיסוי לנזקי הגוף אבל לא על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אלא לפי דיני הנזיקין הכלליים. בכזה מקרה הנהג חסר הביטוח יצטרך להוכיח מי אשם בתאונה ומי שאשם בתאונה (או חברת הביטוח שלו) יכסו את נזקי הגוף של הנהג חסר הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...