Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S3Fusion Nano Technology Polish על המיצובישי שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי השרשור שהיה פה לא מזמן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=337034&highlight=nano

החלטתי לנסות גם אני, תחליטו אתם לבד עם שווה או לא.....

דרך אגב, תודה לאושרי שהאיר את עיניי....

P1040189.JPG

P1040192.JPG

P1040195.JPG

P1040197.JPG

1.jpg

2.jpg

3.jpg

P1040188.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר מה שנקרא "מרים את הכפפה" היית צריך להעלות לפה תמונות

של "לפני" ו"אחרי" באותן זוויות צילום בכדי שנקבע האם השינוי נעשה או לא.

לדעתי השינוי לא נעשה, צבע הרכב נראה מספיק "צלול ובריא" ללא הננו.

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי הבדל, אבל אתה צודק הייתי צריך לצלם לפני הטיפול....

אני במילא בניסיונות למציאת הנוסחה הטובה ביותר, שבוע הבא אני אמור לקבל את ה- Zymol Japon ונראה אז :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הפירגון , אני חושב שהלאנסר החדשה היא המכונית המשפחתית הכי יפה שיש היום בעולם , אם משווים אותה להונדה וכל השאר ולא לחכמולוגים שיגידו לי שגם אוודי סידרה 6 זה אוטו משפחתי , הכל נגמר בשאלה לאיזה משפחה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הפירגון , אני חושב שהלאנסר החדשה היא המכונית המשפחתית הכי יפה שיש היום בעולם , אם משווים אותה להונדה וכל השאר ולא לחכמולוגים שיגידו לי שגם אוודי סידרה 6 זה אוטו משפחתי , הכל נגמר בשאלה לאיזה משפחה :wink:

בהחלט רכב נדיר, בהתחשבות במכיר שלו כמובן.

ובקשר לפוליש..

היית צריך לעשות לפני ואחרי, חוץ מזה אני יכול להגיד שהצבע נראה מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1.- כן, זה המוצר הזה(אני הזמנתי 2)

2.- גם את ה- Sonax Nano הזמנתי אך עדיין לא קיבלתי.

בגדול, ה- Sonax הוא ווקס קרנובה עם Nano Technology כמרכיב עיקרי של הווקס, אין אותו עדיין בארץ למרות שיש יבואן Sonax בארץ. המוצר הוא גרמני באיכות מעולה!

ה- S3Fusion הוא ספריי שהמרכיב העיקרי בו הוא Nano Technology Molecules והוא אינו ווקס או טפלון או משהו דומה.....

אני בגדול דיי פריק של חומרי הגנה על הצבע של רכב במיוחד בארצנו החמה מאד.

כמובן שכל חומר יראה במיטבו כאשר הצבע הוא שמור או במצב טוב, כמו כל דבר אחר.

אם אתם שואלים את עצמכם שאיך המוצר הזה כל כך זול, אז אין לי תשובה - אבל המוצר עובד.

העתיד לדעתי בחומרי הגנה על צבה הרכב הולך לכיוון ה- Nano Technology שכבר כעת רוב החברות המקצועיות מתחילים להטמיע במוצרים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שצבע הרכב נראה מעולה!!!

אני לא אתן שוב את דעתי, היא כתובה בשרשור שהעליתי.

כמו שרואים, יש כאלה שמרוצים מאוד, ויש כאלה שפחות.

שמח שאתה מרוצה כמוני, הרכב נראה מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היפנית המשפחתית היחידה שנראית טוב,תזמין גם אוטם צבע איכותי שישמור על הצבע.

ממליץ לך לנסות את הZYMOL CARBON,תקבל תוצאות מטמטמות.

היי,

כמו שכתבתי בהתחלה, הזמנתי כבר את ה-Zymol Japon, את ה- Sonax Nano, ואת ה- S3Fusion אני סקרן מאוד לגבי הסונקס והזימול....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ה2.0 NXT של MEGUIARS לעומת הסונס ננו? הזמנתי אתמול שמפו+ווקס נוזלי מהסדרה הזאת של מגוויירס, נקווה לטוב.

http://cgi.ebay.co.uk/MEGUIARS-NXT-TECH-WAX-2-0-APPLICATOR-BRAND-NEW-/180570041103?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a0ad02b0f#ht_720wt_905

Zymol ממש יקרים בטירוף, יש הבדלים נראים לעין לעומת מגווירס, סונס או מוטרס?

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתה על להתקין על הרכב ספויילר כמו של האיבו ? הוא מוסיף לרכב בצורה רצינית ולא צעקני מידי

http://farm3.static.flickr.com/2702/4048007767_2faa648e7f_b.jpg

פשוט רכב מדהים מכל זווית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתה על להתקין על הרכב ספויילר כמו של האיבו ? הוא מוסיף לרכב בצורה רצינית ולא צעקני מידי

http://farm3.static.flickr.com/2702/4048007767_2faa648e7f_b.jpg

פשוט רכב מדהים מכל זווית

כן דווקא חשבתי, אבל בסוף החלטתי שלא לשים כרגע - גונבים אותם, ככה גם אמרו לי במיצובישי גם כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ה2.0 NXT של MEGUIARS לעומת הסונס ננו? הזמנתי אתמול שמפו+ווקס נוזלי מהסדרה הזאת של מגוויירס, נקווה לטוב.

http://cgi.ebay.co.uk/MEGUIARS-NXT-TECH-WAX-2-0-APPLICATOR-BRAND-NEW-/180570041103?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a0ad02b0f#ht_720wt_905

Zymol ממש יקרים בטירוף, יש הבדלים נראים לעין לעומת מגווירס, סונס או מוטרס?

הווקס שקנית נחשב למעולה גם כן, הוא אומנם לא בנוי על טכנולוגיית הננו, אבל להם יש תרכובת אחרת(הידרופוליק אני חושב) - חברה רצינית ביותר ונחשבת לאחת הטובות ביותר בארה״ב! - לא תתאכזב אני בטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...