Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה במהירות מופרזת למה אני צפוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פשוט לא סובל את הכביש הזה ! הם תמיד מתחבאים שם על המדרכה ומחכים לתפוס אנשים ! כל פעם שאני עובר שם אני נוסע על 10 קמ''ש ומחייך לשוטר :)

ולעניין יצאת מזה ממש בזול :) תזהר להבא בכביש הזה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש בירידה חזקה לא תקין .

אכן דבריך הם ראשית הודאה.

עשה חיפוש בפורום משתמש ישה מילות מפתח ממל"ז ומכשיר מדידה תלמד.

כן המשטרה בשלה ובית המשפט בשלו. עצוב!!

עד לפני כחודשיים במחוז הדרום המשטרה הייתה פוסלת מינהלית , הנהג היה מגיש בקשה לביטול הפסילה בבית המשפט ובית המשפט היה מחזיר את הרישיון באופן מיידי.

עד שבית המשפט העליון פסק כי לצורכי הפסילה המינהלית המכשיר "בסדר" .

אבל כיוון שהעבר התחבורתי שלך הוא דל , אין עבירות מהירות וכאלה, אלא לדבריך רק עבירות "טכניות" ייתכן ותוכל גם לבטל את השלילה המינהלית.

שווה לקחת עו"ד שיוציא אותך מזה בזול מבחינת העונש לא יודע מבחינת הכיס.

יש בפורום כאן עו"ד ליאור ליברמן הוא אשדודי, ראה בדביק של הפורום, כדאי לחטוף איתו שיחה /או להשתמש בשירותיו.

אין לי מושג לגבי מחיריו.

מה זאת אומרת לא תקין?

אי אפשר למדוד מהירות בממל"ז בירידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא כאן

לא יודע אם מאז שונו ההנחיות

משה בכר חשוב.doc

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...