Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית אלפא 75

raviv125
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני ואבי חושבים כבר המון זמן לקנות אלפא רומיאו מהדגמים הישנים עם הצליל הממכר,

אבא שלי חובב אלפא מושבע וכל מכוניותיו בעבר היו אלפות וגם היום ברשותו 159 פרימיום.

אנו רוצים לקנות אלפא 75 כי זה האוטו שאבא שלי אוהב,מעוניינים בדגם בעל מנוע 2.0,האם קיים להשגה בארץ?

למצוא אחת במצב מכני שלא דרוש הרבה מאוד השקעה?

האם יש העדפות מבחינה כלשהי לדגם ספציפי של ה 75?

אשמח לדעת כל דבר על 75 מהמומחים ואשמח לקבל הצעות לקנייה אם שמעתם או ראיתם או מכירים

אחת כזו.

בתודה,רביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלפא 75 זה רכב מדהים. מבחינתי אלפא אמיתית אחרונה שהם יצרו. גם 2000 סמ"ק נדיר למדי, הרוב הם הסבה של דגמים עם מנועים קטנים יותר (את זה יודעים לפי הנאבה, רק אם זה 5 ברגים זה 2000 מקורי).

באופן כללי, חובבי אלפות קלאסיות לרוב מעדיפים קרבורטור בגלל הצליל המיוחד ובגלל תגובה עצבנית יותר. מדובר על רכבים עם שני קרבורטורים כפולים, הצליל שונה מדגם של הזרקה.

אני חושב שאני מכיר מישהו שמוכר אלפא 75 1600 עם קרבורטורים. הרכב מטופל מאוד ושמור באופן יוצא דופן. אם אתה מעוניין, צור קשר בה"פ ואני יברר פרטים נוספים בקשר לרכב.

ד"א, הדגם עם מנוע 1600 נוסע לא רע בכלל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 75 זה רכב מדהים. מבחינתי אלפא אמיתית אחרונה שהם יצרו. גם 2000 סמ"ק נדיר למדי, הרוב הם הסבה של דגמים עם מנועים קטנים יותר (את זה יודעים לפי הנאבה, רק אם זה 5 ברגים זה 2000 מקורי).

עירבבת קצת בשר וחלב.

נאבות עם 5 ברגים הופיעו רק בדגמיי ה TS וה V6 להם גם בלמים קדמיים מאווררים גדולים יותר, קאליפרים אחרים ועוד...

לדגם ה 2.0 עם קרבורטורים יש נאבות של 4 ברגים, כמו ב 1.8 וב 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הכי נחשק הוא 75 מילאנו ואם אני לא טועה ישנה אחת בהרצליה אבל לא נראה לי שהוא ימכור תנסה לחפש 75 טווין ספארק מקורית יהיה לך קשה אבל אולי תצליח אני לא מדבר על המושתלות למינהן אתה יכול לזהות את המקורית לפי ה5 נאבות שהוזכרו לעיל כמו כן יש להם חצאיות ונדמה לי תאורה אדומה בלוח שעונים אם מצאת אחת שמורה אתה תהנה מאוד מהרכב . אם אין לכם סובלנות לחפש תמצאו 1.6 או 1.80 לא קשה למצוא אותם

בברכה,רפי

נהג מתחיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אה, אתה הולך למקומות טובים מאוד...

רכב מדהים מדהים מדהים, היתה לי 2.0 טווין ספארק מקורית, והיא היתה יוצאת מן הכלל. אגב, היא גם היתה הרכב הכי אמין שהיה לי!

היתרונות: אלפא, וכל מילה מיותרת. מחיר ברצפה, ותכל'ס רכב פשוט מאוד לאחזקה (כן כן) אם לא חירבשו אותו. זו גם האלפא הראשונה שהכרתי שלא החלידה בכלל אם לא עברה פחחים. זמינות חלפים לא משהו, תתכונן להזמין הרבה דרך האינטרנט. יחד עם זה, למוסך התלתן יש מלאי סביר מאוד גם אם משתנה, והוא גם מומלץ בחום רב.

החסרונות: אם לסכם את זה בשתי מילים, אלפתא ו gtv

הן בנויות כמעט זהה, אבל יפות (הרבה) יותר, אין בהן את הפלסטיקיאדה המכוערת, המוגזמת והמתפרקת לחתיכות שיש ב 75. יש בהן גם פחות צעצועי חשמל שעושים רק צרות. לאלפתא יש שטח שמשות גדול בהרבה שנותן אפשרות לנהיגה הרבה יותר אינטואיטיוית, והדברים האלה משנים המון ליד ההגה. הן פשוטות ותר, יש בהן בדרך כלל הגה רגיל שאין מילים לתאר אותו מול הגה הכח ההרבה פחות מוצלח לנהיגה שגם דולף דקה אחרי שיפוץ ישר לתוך האלטרנטור בגלל תכנון גרוע, ומעבר לזה הן חדות יותר, ומהנות הרבה יותר לנהיגה. בגדול אם יש אלפתא טובה מול 75 טובה, אין כאן בכלל תחרות לטובת האלפתא מבחינת נהיגה. החסרונות שלהן הם שזמינות החלקים הלא מכאניים גרועה במיוחד, ושלמצא אחת טובה זו משימה מאוד מאוד קשה.

אגב, דבר אחד לזכות ה 75 הוא גיר הרבה יותר נעים. ועוד דבר, בדרך כלל יש להן מזגן גם אם הוא מתאים לצפון איטליה. בחורף. יש להן בעיה מובנה בעוצמת יציאת האוויר וקשה עד בלתי אפשרי לשפר את זה.

מבחינת הזרקה מול קרבורטיורים, מסכים לחלוטין עם קודמיי. הקרבורטורים הרבה יותר כיפיים חדים ובעלי אופי. יחד עם זה ההזרקות בדגמים האלה מאוד אמינות. אני מעדיף בהרבה את מנוע ה 2.0 הרגיל מול הטוין ספארק למרות שהטווין הוא פשוט רקטה, בגלל תגובה ורעש הרבה יותר כיפיים וקלאסיים. גם ה 1.8 סביר, לדעתי ה 1.6 חלש מידי לנהיגה אמיתית אם כי אופי תגובה ורעש בהחלט לא חסר לו.

אם אני במקומך הייתי עושה דבר פשוט: מביא מחו"ל gtv או ספיידר, ולא מחפש 75 כאן. הן ממש לא יקרות בארה"ב.

בכל מקרה, אם תקנה אתה תהנה מאוד בתנאי שתבחר רכב מקורי ושמור שלא שיחקו בו יותר מידי או עשו לו קיצורי דרכים בשביל לחסוך כסף. אם קנית אל תחסוך על יישור קו עצבני שיכלול קודם כל מתלים ורק אחר כך יתר המכאניקה. אין דמיון קלוש בין אלפא שכל הבוקסות שלה חדשות, הקופלונגים טובים, ויש לה סט קוני צהוב (מומלץ מאוד!!!!!) לאחת שלא. קל לגרום לאלפא להיות משהו לא מהעולם הזה, וקל לא פחות לגרום לה להיות גרוטאה אפילו אם היא נראית טוב.

בהצלחה ואתה מוזמן להתייעץ על כל דבר

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לרפי: אני ממש לא התלהבתי מהמילאנו, הטווין הרבה יותר מוצלחת לטעמי ולא בטוח שנופלת בביצועים. חוץ מזה, היתה לי טווין מקורית ונסעתי על מושתלת טובה ומושקעת וההבדל היה ממש מינורי אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לרפי: אני ממש לא התלהבתי מהמילאנו, הטווין הרבה יותר מוצלחת לטעמי ולא בטוח שנופלת בביצועים. חוץ מזה, היתה לי טווין מקורית ונסעתי על מושתלת טובה ומושקעת וההבדל היה ממש מינורי אם בכלל.

עדיין עדיף מקורית ממושתלת אתה לא חושב כך

בברכה,רפי

נהג מתחיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף בהחלט אבל ההבדל קטן מאוד ובעיקרו קוסמטי, ולמיטב ידיעתי יש 3 מקוריות בארץ. שתיים עם בעיות שילדה ואחת שהיתה פעם רקובה בטירוף. עדיף מושתלת טובה מאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכרתי TS2000 מקורית (נאבה 5 ברגים) שנת 87 כסופה. למיטב הבנתי השלדה הייתה בסדר באקזמפלר הספציפי הזה.

הרכב היה במוסך (בצפון) של מומחה אלפות מדגם הזה ויצא לי ליראות אותו - ניראה שמור למבטי הבלתי מעמיק.

מעניין מה עלה בגורלה?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים טרי של אחת, מומלץ בחום.

65758_10150101753452589_773792588_7545934_2453606_n.jpg

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכרתי TS2000 מקורית (נאבה 5 ברגים) שנת 87 כסופה. למיטב הבנתי השלדה הייתה בסדר באקזמפלר הספציפי הזה.

הרכב היה במוסך (בצפון) של מומחה אלפות מדגם הזה ויצא לי ליראות אותו - ניראה שמור למבטי הבלתי מעמיק.

מעניין מה עלה בגורלה?

אכלה פ33ה. חלקיה ממשיכים לפעם בשלדות הנעה אחורית שזכו לתוספות חביבות, בעוד אתה תפגוש את השילדה ביום שבו תחליט לרכוש פחית קולה צוננת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח רובן מה שעשית לי ולאבי עכשיו...כמה שהיא יפה!!

מצאנו אחת ביד 2 מנוע 1.8 נראת טוב,כנראה שמחר נרים אליו טלפון.

כעיקרון עדיין קיימות דגמי ה2.0 בארץ?

וסתם שאלה ליידע כללי יש בארץ את דגם ה QV?

תודה,רביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חמוד מאד

הייתה ברשותי 2 ליטר קרבורטורים מקורית שנת 87, למיטב הבנתי היא עדיין קיימת.

תמונה 247.jpg

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, הרכב מוצע למכירה לפירוק (אם לא נמכר כבר) עקב פרוייקט כושל.

יום יבוא וגם לי תהיה 75 V6.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...