Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם מעבירים את הזמן בפקקים?

UriAr
שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין את האנשים האלה שצריכים כל יום לחכות שעה/ שעתיים בפקקים,

תזרקו את הפחית ותעברו לקטנוע למען השם!

תשמע,לא כולם יכולים להרשות לעצמם ביטוח כל כך יקר.אמנם עלויות הדלק זולות,אך אני לא חושב שזה מצדיק את הפגיעה בבטיחות האישית.

אני אישית חשבתי לעבור לקטנוע,עד שקראתי כמה רוכבי דו גלגלי פגיעים במקרה של תאונה.

אבל זה עוד בקטנה..נכנסתי לשיעור במכללה שאני לומד בה וראיתי את אחד הסטודנטים עם תחבושת מכוערת על המצח וצלקת.שאלתי אותו מה קרה.תשובתו-החלקתי מהקטנוע.

עדיף לי לחכות שעתיים בפקק (במקרה הרע) מאשר לגמור בחדר מיון (במקרה היותר רע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קרה לי כמה פעמים שעשיתי אחורה פנה וחזרתי הביתה.

אם אין ברירה ואני צריך להגיע בבוקר לתל-אביב אז אני לוקח שעה וחצי ונוסע רגוע כמו תנין.

הפקקים גרמים לי לעצבים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלפני כמה ימים הייתי בפקק של שעה ורבע לערך על כביש 42 מאשדוד לגדרה פשוט שמתי פרקינג התחלתי לקרוא עיתון, ועל הדרך לנסות לאתר נהגות צעירות ויפות לחתוך אותם לגרד להם קצת תאוטו ולהחליף פרטים ;)

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בוקר וכל כרב לוקח לי חצה שעה לעבור 8 ק"מ בדרך לעבודה.

א. זה המצב ולכן אתה נערך לכך פסיכולוגית ולא ממש מתעצבן

ב. שומע מוזיקה ומסתכל על המתעצבנים ברכבים לידי

ג. מקלל את הנדחפים ואת המעכבים.

לא לכל אחד מתאים קטנוע, לי אישית ישנה בעיה עם הג'ל.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכל אחד מתאים קטנוע, לי אישית ישנה בעיה עם הג'ל.

עידן

+1

יש אנשים שיש להם משפחות, והקטנוע אינו כלי אטרקטיבי ואין באפשרותם להחזיק שני כלי רכב.

עלויות.

ביטוח.

גשם/שמש תנאי מזג אויר.

סיכון גדול יותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

יש אנשים שיש להם משפחות, והקטנוע אינו כלי אטרקטיבי ואין באפשרותם להחזיק שני כלי רכב.

עלויות.

ביטוח.

גשם/שמש תנאי מזג אויר.

סיכון גדול יותר.

ל'

להחזיק קטנוע בנוסף למי שבאמת משתמש כבד בעיר כדאי יותר מאשר ללא קטנוע.

וזה בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שאלה אחרת לחלוטין למשתתפי השרשור.

מי מממן את הזמן המבוזבז שלכם.

זמן זה בחינם...

ואני מוכן לשלם ביטוח לקטנוע גם אם יעלה 10000 ש"ח בשביל להיות כול יום עוד שעה שעתיים עם המשפחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל בכובד ראש אופניים חשמליות כי אין על זה ביטוח. יש לי כרגע לרשותי שני רכבים בנוסף לזה של אשתי. להחזיק גם קטנוע נראה לי קצת בעייתי מבחינת מראית עין וגם תקציבית. 

עוד לא החלטתי מה עדיף. קורקינט או אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמתי לב שבשנה האחרונה מצב הפקקים במרכז הפך להיות לפחות פי 2 קשה יותר, הפקקים איטיים יותר מאסיביים יותר ומבחינת זמן שהפקק נמצא במקום משמעותית ארוכים יותר..

יש נתונים סטסיטיים כאלו ואחרים שמצביעים על עלייה כלשהיא במספר הרכבים במרכז? או שזה הדימיון הפורה שלי לחלוטין?

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון שאני עושה שאני מגיע לפקק, זה להוציא את הדיסק hardstyle לפני שאני יורה בHU,ושם דיסק של ColdPlay.

דבר שני:מכבה מזגן,פותח חלון ומדליק סיגריה ועוד אחת ועוד אחת...

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...