Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש בן שבועיים עם בעייה בציריה

תומר טרויימן
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכשתי רכב חדש עם ניילונים וקיבלתי לפני שבועיים, כרגע עם פחות מ800 קילומטרים ואובחנה בעייה בציריה לאחר ששמעתי רעשים מוזרים בעת החלפת הילוך קדימה ואחורה.

מחליפים לי את כל מכלול הצירייה השלם...

מה כדאי לעשות עכשיו, מניסיונכם עוד לפני שהחליפו את החלק ובואו נהייה מציאותיים, הייתי רוצה שכל הסיפור הזה לא יהיה, אבל קרה. איך כדאי להתנהג חוץ מאשר להתבאס ולהתעצבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתות תה ולהרגע.

או לחילופין לצאת לריצה קצרה- אתה תחזור הרבה יותר רגוע ושלו.

חוץ מזה אין לך יותר מידי מה לעשות- זה פאק של המפעל אי שם בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות איזה רכב זה?

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתבאס אפילו לכתוב... למרות שמאוד התחברתי אליו.

אין סיבה לפנות ליצרן? לבקש פיצוי? האם ייתכנו בעיות כלשהן בגלל החלפת הציריה?

(לא מבין גדול ברכבים כמו שאתם מבינים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים צריכים להספיק להיות ישראלים.

"לבקש פיצוי..?", היצרן מתנהגת כמו שהוא אמור, הרכב באחריות. מחליפים לך את המכלול לחדש בלי לומר כלום.

אתה יכול לבקש רכב חלופי אם הרכב אמור לשבת במוסך יומיים שלושה(למרות שזה לא עניין גדול).

במקרה הטוב אתה לא עובד שעתיים בכל ההחלפה הזאת, המקרה הרע הלך יום עבודה.

אין טעם להתעצבן, קח הכל בקלות.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי, אני האחרון שמתנהג כמו הישראלי המצוי, טוב, לא האחרון, אבל בין האחרונים.

האם יש איזשהן השלכות לגבי ההחלפה הזו/התקלה הזו?

קצת מבאס, יעבור, אני יודע.

אני בטוח שגם אתם לא הייתם נהנים בסיטואציה הזו... ולכן שאלתי האם מניסיונכם מישהו כאן נתקל במצבים דומים ויודע כיצד להתנהג.

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, סך הכל ציריה. לא מדובר פה על פתיחת מנוע לצורך החלפת קרנק.

כל עוד ההחלפה מתבצעת בצורה טובה ובלי "קומבינות" אין שום סיבה לדאגה.

בזמנו היה לאיביזה בשנתונים 2007-2008 בעיה בציריות ומי שהתלונות הצריה הוחלפה לו מידית.

לי אישית היה באיביזה(שנתון 2007) נזילה בגג שמש(גם שבועיים לאחר קבלת הרכב), אז כן בהתחלה התעצבני. כבר חשבתי מה לעשות הלאה ואז הבנתי שאין מה לעשות.

שמתי את הרכב במוסך למשל יום והבעיה נפתרה.

בברכה, בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ציריה אין מה להתבאס.

בסך הכל מדובר בחלק שתפוס באום בצד אחד ובפין או 3 ברגים בצד השני. אין שום השלכות עתידיות על הרכב ואין שום שאריות מכל סוג שהו מזה. אם זה שפרק את האוטו בנמל היה מפליץ לך בפנים הנזק כבר היה יותר גדול.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...