Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות: התקנת מיגון או הנחה בביטוח

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים.

אני מתלבט בין 2 הצעות ביטוח מקיף: הזולה מחייבת הוספת קודנית ושני ניתוקים (אחד מהם עלוקה). היקרה (הפרש של 900 ש"ח) מסתפקת באימובילייזר המקורי של הרכב. (עלות המיגון הוא כ-600 ש"ח)

הרכב הוא: סקודה אוקטבייה החדשה.

מצד אחד, כמה שפחות התקנות מקומיות - זה עדיף. גם יבואן של סקודה לא מתלהב מלקחת אחריות על התקנת עלוקה. כך שכנראה שאם אחליט, אצטרך להתקין את המיגון אצל מתקין חיצוני. ובכך להסתכן בהתנגשויות עם מערכות הרכב ובריחת היבואן מהאחריות.

מצד שני, הרכב ידוע כגניב ובעל תעריפי ביטוח יקרים. מסקר שוק שערכתי, למדתי שרוב חברות הביטוח כן מחייבות מיגון של קודנית ואף עלוקה. כך שאם לא אתקין מיגון עכשיו, אני מקטין לעצמי אפשרות להנחות גם בשנים הבאות.

נושא של אי-נוחות הקודנית לא מטריד אותי. גם "הפרעה" לגנבים לא מטרידה אותי, כל עוד הרכב מבוטח מגניבה.

על איזו חלופה תמליצו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתקין את המיגון אצל מתקין מקצועי וותיק, כזה שלוקח אחריות על העבודה שלו ולא נעלם אחרי שנה, ובא לציון גואל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוכן לשלם כל תוספת סבירה, ו 900 ש"ח בהחלט נכנס להגדרה של "תוספת סבירה בעיני", גם בכדי לא להתקין כלום בארץ, וגם בשביל הנוחיות של להיכנס לאוטו, לסובב את המפתח ולסוע.

למרות שאחרי שנוסעים באוטו בלי הטרדה של הקודנית כבר אי אפשר להבין איך הסתדרנו עם הקודים המטופשים האלו, השיקול המכריע, בעיני לפחות, הוא ביטול הצורך בהתקנה בארץ - ומה יהיה בשנה הבאה? דוברי הערבית אומרים "אללה כרים" :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוכן לשלם כל תוספת סבירה, ו 900 ש"ח בהחלט נכנס להגדרה של "תוספת סבירה בעיני", גם בכדי לא להתקין כלום בארץ, וגם בשביל הנוחיות של להיכנס לאוטו, לסובב את המפתח ולסוע.

למרות שאחרי שנוסעים באוטו בלי הטרדה של הקודנית כבר אי אפשר להבין איך הסתדרנו עם הקודים המטופשים האלו, השיקול המכריע, בעיני לפחות, הוא ביטול הצורך בהתקנה בארץ - ומה יהיה בשנה הבאה? דוברי הערבית אומרים "אללה כרים" :-D

זה 900 ש"ח השנה, ומן הסתם עוד 900 בעוד שנה, ועוד 900 בשנה שאחרי כן, וזאת בהנחה שמחיר הביטוח ישרא יציב. מצטבר לאי אילו אלפים לאורך חיי הרכב. תאמין לי - עד לפני חודש היה לי רכב בלי קודנית, כך שאני מכיר את העניין, אבל האמת היא שהקשת הקוד היא מחיר קטן לעומת נזק של אותם אלפים לכיס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל הופתעתי לשמוע, שיש עוד חברות ביטוח שלא דורשות התקנת קודנית ברכב חדש.

לדעתי, יש סיכוי גדול, שבשנה הבאה אותה חברת הביטוח ( שעכשיו יותר יקרה ב 900 ש"ח) גם תדרוש התקנת קודנית .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...