Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה החדשה, עסקה מוצלחת?

roydanon
שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת המבצע של סיאט קניתי איביזה stylance 1.6 dsg ב105,000(כולל הכל + מערכת מולטימדיה בלוטות' וכו'... הם טוענים שהיא שווה 6000, אני מניח שהיא שווה 2000). יש לי 7 ימים לבטל את העסקה. המחיר מחירון ללא המערכת הוא 115000.

אשמח לשמוע דעות על העסקה עצמה, האם המחיר טוב ביחס לקונים אחרים במסגרת המבצע?

וגם אם מישהו יכול לעלות ספקולציות לגבי ירידת הערך של הדגם אחרי ההצפה ההמונית של השוק באיביזות בחודשים האחרונים, מה שמרגיע אותי זה שהדגמים שנמכרו בהמוניהם הם בעיקר ידניים ממה שהבנתי, מה שמשאיר את הדגמים האוטומטים פחות נפוצים ואולי יעזור לשמר את הערך שלהם.

תודה מראש לכל מי שירגיע אותי לגבי הרכישה :-o בכל זאת, רכב ראשון וזה המון כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קטן או אפילו שיטוט בפורום היה מניב לך את כל המידע לגבי האיביזה החדש.

לרבות מחירים, אבזור וירידה לפרטים.

בצע חיפוש ואז שאל ספציפית.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קראתי את כל הפוסטים בפורום הנוגעים לרכב, אני אנסה לחדד.

מה שספציפית מעניין אותי זה המחיר שקיבלתי בימי המבצע ביחס לשווי האמיתי...

לא מצאתי סכומים ספציפים ששולמו לדגם בזמן המבצע,

וגם לא התייחסות להשפעה על ירידת ערך של האוטומטיות בגלל ההצפה בחודשים האחרונים של הידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי רוכש את הפולו TSI, שסביר תשמור על ערכה יותר מהאיביזה וזה בגלל המחיר שהם נתנו לך.

בקרוב כל המנועים של סיאט גם יהיו TSI ומה גם שהשידוך של המנוע 1600 עם תיבת DSG איננו הכי מוצלח, הייתי ממליץ לך אולי לרכוש את הSC ידנית שזה אחלה אוטו בגירסא הידנית (יש לי כזה ) עם איבזור גבוה במחיר יותר זול במידה ויש כמו המבצע הקודם ב96000 ואם לא אז להשיג הנחה גדולה יותר, אם היו מורידים לך עוד 5000 שקל אז הייתי אומר שהעסקה נחמדה.

בהצלחה :-D

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי "הצפת" השוק באיביזות פועלת לשתי הכיוונים. מצד אחד נכון שהרכבים נמכרו במחיר נמוך וייתכן מאוד שזה יפגע במחירון אבל מצד שני המבצע גרם להרבה אנשים חדשים להכיר את המותג ואת השינוי (הלא קטן) שהוא עבר. כך שאם הרכבים יוכיחו את עצמם כאמינים לאורך זמן אז לדעתי המבצעים האחרונים לא יגרמו לנזק משמעותי למחירון כי בסופו של דבר תיווצר דעה רווחת על הרכב שהוא רכב טוב וזה ימתן את ירידת הערך.

אם המבצע יצליח לשפר את דעת הקהל על האיביזה לטווח הארוך אז ירידת הערך של הרכב בגלל המבצע לא תהיה משמעותית בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי רוכש את הפולו TSI, שסביר תשמור על ערכה יותר מהאיביזה וזה בגלל המחיר שהם נתנו לך.

בקרוב כל המנועים של סיאט גם יהיו TSI ומה גם שהשידוך של המנוע 1600 עם תיבת DSG איננו הכי מוצלח, הייתי ממליץ לך אולי לרכוש את הSC ידנית שזה אחלה אוטו בגירסא הידנית (יש לי כזה ) עם איבזור גבוה במחיר יותר זול במידה ויש כמו המבצע הקודם ב96000 ואם לא אז להשיג הנחה גדולה יותר, אם היו מורידים לך עוד 5000 שקל אז הייתי אומר שהעסקה נחמדה.

בהצלחה :-D

הפולו TSI עולה כ-10K שח יותר , "על הכביש" הפולו עולה כ-115K ש"ח ללא תוספות.אם זה שווה את הכסף, אני לא יודע. לגבי שמירת ערך עדין לא ידוע , יכול להיות ש-Audi A1 "תגנוב" לקחות לפולו כרכב חדש וכרכב משומש.

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורן,

אני אישית חושב שבסכום של 110 או 115 אלף עדיף כבר לקנות יפנית משפחתית, בסוף של יום כבעלים של איביזה חדשה תצרוכת הדלק היא כמעט וזהה למשפחתומטית שעדיפה הן מבחינת גודל והן מבחינת אמינות על כל ארופאית, בסכומים פחותים מ105 אלף אני ימליץ על איביזה ומעבר לכך עד 110 אלף על הפולו, בזה מסתיים הרומן שלי עם הגרמניות וכדומה.

בסופו של יום איביזה ב105 אלף זה יקר, אני את שלי רכשתי בסכום כזה לפני גל המבצעים וכיום לעולם לא הייתי משלם כזה סכום על סיאט שוב וזה לאחר השוק פירות וירקות שהחברה עשתה מהמותג. :cry:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי משה,

כנראה שנפגעת באיזו שהיא צורה מסיאט וזאת כי לפי מה שאתה כותב אתה מה זה מטעה אנשים וזאת כי :

א-היה מבצע והוא איננו (עדי מתי אפשר למשוך????).

ב-האיביזה הידנית אומנם .מרגישה יותר ספורטיבית ומגניבה אך הבחור לקח את הסולידית והDSG (שידוע כחסכוני יותר מהרבה גירים בשוק-עובדה)

ג-ירידת ערך???,

חכה קצת ותראה כי טעות בידך וזאת כי ההצפה עשתה לא רק טוב לחטיבת סיאט אלא גם ללקוחות בעלי איביזות מהדור הנוכחי והקודם כך שגם אתה לא "נדפקת".

סע בזהירות ובכיף .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דדי מה שלומך?

ראשית, לא נפגעתי אלא זאת תחושתי בלבד ואני פשוט עונה לבחור ששאל שאלה, אני בטוח שגם רבים אחרים חושבים כמוני.

מעבר לכך השידוך של המנוע עם התיבת DSG באיביזה אינו מוצלח (גם בידני המנוע רועש - מניסיון אישי), מה גם שהמנוע עומד להתחלף והמחיר הוא יקר מכיוון שזאת רמת גימור סטיילנס והאיבזור הוא נחות אז אני לא רואה שום סיבה להטעות את הבחור ולומר לו שהעיסקה מוצלחת כי לפי דעתי היא לא. שוב פעם זאת רק דעתי האישית.

ולגבי מחיר השוק אותי זה לא מעניין כי על הרכב הבא אני מתכנן בעזרת השם לעשות טרייד אין אבל נחיה ונראה אם אתה צודק, לפי דעתי אתה לא צודק, לפחות לא ב3 שנים הקרובות.

ב105000 אתה קרוב למאזדה 2 שצפויה להתחדש בקרוב, סוזוקי סויפט ופולקסווגן פולו.

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוב,

שמח לשמוע שלא נפגעת .

לגבי המחיר אז ממה שאני בדקתי מול סוחר רכב אז זה מה שנאמר במפורש וגם מבדיקות שנעשו אצלנו (הצפה מעלה מודעות,מודעות מעלה משיכת קהל ,משיכת קהל וקניה מעלה ערך רכב בשוק של לוי יצחק :-D).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלה זה לא דבר מסובך

המון איביזות למכירה בשוק, כאשר אין קהל שרוצה לשלם את המחיר, גורם לירידת מחירים.

היבואן רוצה למכור איביזות בזול, בשביל למכור. למשל ב100 אלף שקל יש 2 אנשים שיקנו איביזות וב95 יש 6 אנשים. לכן היבואן יעדיף להוריד ל95

אם בשוק הרבה איביזות למכירה, והמחירים גבוהים מעל מה שהצרכן יהיה מוכן לשלם, המחיר יאלץ לרדת, אחרת רק כמות קטנה תקנה איביזות

אם תסתכל על שוק המזדה 3 תבין דבר אחר, השוק מוצף, ויש המון אנשים שרוצים לקנות, אבל זה נובע מ2 דברים

יבואן שלא מוכן להוריד מחירים לחדשות, ולא לעשות מבצעים, מה שלא מוריד את ערך המשומשות

צרכנים להם ביקוש קשיח למזדה 3 בגלל הסטיגמה של רכב אמין.

באיביזה זה לא קורה, היבואן מוריד מחירים ואני מבטיח לך שאנשים לא טיפשים, הם מודעים לכך ולכן לא ישלמו על רכב משומש מחיר גבוה.

גם היום יש מבצעים, שלשום הייתי בסוכנות, באו זוג זקן קנו את האיביזה 1600 וקיבלו הנחה בדיוק כמו שהיה ב72 שעות מבצע.

הקהל אליו איביזה פונה הוא קטן ומצומצם, למזלם התחרות שם נמוכה בגלל מחיר אחרי הנחה. אני מניח שעוד שנה יהיה קשה יותר למכור. עד אז סיאט נהנת מהספק ומוכרת בכמויות מאוד גדולות. השאלה הגדולה מה תהיה עם האמינות, שבלי קשר לסיאט, אצל פולסווגן (אותו מנוע וגיר) נמצאת על הפנים.

אני אעדיף לקנות פביה 1200 במקום גולף 1200. ואם היה איביזה 1200 והיא הייתה זולה יותר מהפביה, הייתי שוקל לקחת אותה

בסוף קניתי קופרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי משה,

כנראה שנפגעת באיזו שהיא צורה מסיאט וזאת כי לפי מה שאתה כותב אתה מה זה מטעה אנשים וזאת כי :

א-היה מבצע והוא איננו (עדי מתי אפשר למשוך????).

ב-האיביזה הידנית אומנם .מרגישה יותר ספורטיבית ומגניבה אך הבחור לקח את הסולידית והDSG (שידוע כחסכוני יותר מהרבה גירים בשוק-עובדה)

ג-ירידת ערך???,

חכה קצת ותראה כי טעות בידך וזאת כי ההצפה עשתה לא רק טוב לחטיבת סיאט אלא גם ללקוחות בעלי איביזות מהדור הנוכחי והקודם כך שגם אתה לא "נדפקת".

סע בזהירות ובכיף .

אין שום סיבה שלקוח המשלם סכום כסף נכבד ומיותר מבחינתו, לא ירגיש נפגע. החיוכים, ההבטחות והשפה החביבה שאתה נוקט, אינם משנים את העובדה שלו הייתם טורחים לעדכן אותו, כמו גם אחרים, שכדאי להם להמתין ( במיוחד אם הקנייה היתה בזמן סמוך למבצע שכזה ), בין על מבצע לאוטו שהוא קנה, או אחר דומה לו, אז נוסף לכך שהייתם חוסכים לו סכום כסף הגון, גם הייתם רוכשים לקוח ארוך טווח ולא חד פעמי. גם אין סיבה שיכולה להצדיק, מבחינת הלקוחות כמובן, התנהגות יבואן כזה שמותג אחד שלו הוא "מוריד לרחוב" ובשאר, כמו פולקסוואגן נניח, הוא מחלק במשורה הנחות זערוריות. הדבר היחידי שניתן להשיג באופן הזה הוא זילות של האוטו שאתם מוכרים, ודאי יחסית למותגים האחרים שמוכר המעסיק שלך.

כל שאתם משיגים היא תחושה לא נוחה ביחס למותג שלכם ועם כל הכבוד גם התאוריות שלכם, או של סוחרי רכב מנוסים כדבריך, לא תמיד מחזיקות מים. אבל החור המיותר בכיס של הלקוח אינו תאוריה, הוא עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה.

שבוע - שבועיים לפני שקיבלתי את הליאון שלי לפני שנה, התחיל המבצע של 72 שעות ...

שנה שעברה לא בדקתי באיזה מחיר מכרו, השנה מתוך סקרנות , בגלל שהסוכנות של סיאט בהרצליה נמצאת ליד מקום העבודה שלי, קפצתי לשם בהפסקת צהריים, ופשוט בא לי לבכות. הרכב נמכר עם אבזור עשיר + הנחה גבוהה + אגרת רישוי משולמת במחיר זול יותר מהמחיר ששילמתי לפני שנה!

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלה זה לא דבר מסובך

אם תסתכל על שוק המזדה 3 תבין דבר אחר, השוק מוצף, ויש המון אנשים שרוצים לקנות, אבל זה נובע מ2 דברים

יבואן שלא מוכן להוריד מחירים לחדשות, ולא לעשות מבצעים, מה שלא מוריד את ערך המשומשות

צרכנים להם ביקוש קשיח למזדה 3 בגלל הסטיגמה של רכב אמין.

.

מאזדה 3 משתונים 2008 ומעלה נמכרות מתחת למחירון. תנאי המימון והאחריות של רכישת רכבים מליסינג/השכרה יוצרים תחושה של "שקט נפשי".

נוסיף לקח שהמאזדה לא מחדשת כלום ואין שינוי לעומת דור 1 .השוק שלה הרבה פחות טוב מהמוניטין שהיא יצרה.

תבדוק ביד 2 כמה זמן מתפרסמת מאזדה 3 למכירה.

בשנים האחרונות יש מגמה של רכישת רכבים אירופאים במיוחד קבוצת VAG

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצות באותו עניין:

עשיתי נסיעת מבחן ב2 האיביזות המוצעות (שהיו מוצעות לפחות...) במבצע:

דגם הספורט הידני, 1600 - מרגיש לי קצת צפוף, נסיעה קשיחה ויש המוווון רעש. מצד שני קלאץ מדהים וסופסוף יש הנאה מנהיגה.

דגם רגיל DSG, 1600 - אמנם פחות מאובזר אבל עם המושבים הסטנדרטיים יש יותר מקום. מעל הילוך 3 הרכב נוסע מדהים, מתחת - יש תחושה שגמד קטן מחבל לך בנהיגה: העברת ההילוכים לא חלקה, לא צפויה ודי מעצבנת.

השאלה שלי היא לאנשים שקנו את הדגמים הללו - האם ה"בעיות" שהרגשתי מוכרות/מורגשות

מה הדיעות לגבי הדגם הקודם? אולי עדיף לקנות במחיר הזה איביזה FR מדגם ישן יותר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...