Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו ספורט - בעיה בהתנעה, האם זה האימובילייזר?

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קליאו ספורט 01, עד אתמול התניעה כמו פנתרה.

ביומים האחרונים החליטה שלא בא לה להתניעה ולא מוכנה להסביר למה, מצד אחד היא מתניעה מפעם ראשונה בלי בעיה מצד שני לא.

גם אם אני מכבה את הרכב, נועל, פותח ומנסה להתניעה שניה אחרי זה היא מסרבת בעקשנות, הסטארטר עובד, המצבר חזק, הפלאגים וחוטי ההצטה תקינים (וחדשים) בודאות.

אחרי שאני נעול ופותח מספר פעמים, מכניס קוד שגוי ואז נכון היא מתניעה ללא בעיה כאילו כלום לא קרה, לעיתים צריך לעשות את הדברים בסדר שונה בצירוף טקס וודו קטן. :?

מכבה את האוטו ונועל, הבעיה חוזרת שוב ושוב.

כשההתנעה לא מצליחה זה נשמע בדיוק כמו התנעה שמנסים עם קוד שגוי באימובילייזר.

מה יכולה להיות הבעיה ולמי כדי לפנות?

מצד אני מטפל בשאפט אבל לא בטוח שהם יוכלו לעזור עם בעית חשמל, מצד שני מי אמר שזה בעיית חשמל?

האם כדי לגשת קודם לחשמלאי ולמי כדי לגשת באזור נתניה?

תודה מראש!

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום הטכני עם מילות המפתח "קליאו"+"חיישן הצתה" ובכל מקרה תתייעץ עם מוסך "שאפט".ע"פ מה שכתבת אתה מטפל שם וע"פ מה שמפורסם בפורום יש להם מספיק ידע וניסיון לעזור לך.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה ברכב מקביל , קליאו B שנת 2000 1.4

אחרי שהרכב היה מתחמם והייתי מכבה אותו ומנסה להניע הייתי יכול חלום שהוא יניע , לפעמים היה מניע בפעם ראשונה (מזל) ולפעמים הייתי מקבל עצבים ומנסה עד שפשוט הרכב היה מתקרר ואז זה היה מניע

בסופו של דבר היה מדובר בחיישן הצתה מזייף , ברכבים האלה הוא נוטה לעשות זאת כאשר הוא מלוכלך / יבש

הפתרון הוא לנתק את החיישן(כבל פשוט) ניקוי התקע בספרי לחץ אוויר ושימון עם הספרי שמן ולחבר

והופה הוא יניע כל הזמן בנגיעה בלי בעיה (:

יכול להיות גם שמדובר בכלל בתקלה אחרת , או שסתם החיישן קרוב לסוף ימי חיו , אך קודם הולכים מהקל לקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון למען דורות העתיד.

אחרי ביקור בשאפט דודי קבע באופן מידי שיש בעיה עם השלט\ אזעקה מכיוון שהנורית שמהבהבת בלוח המכוונים ומורה על ניתוק אזעקה ממשיכה לדלוק גם כאשר המפתח בסוויצי'.

בהמלצתו של דודי ניגשתי ל"ביטחון המפתח" בריב"ל 5 תל אביב והחלפתי את הצ'יפ הבעיתי בשלט, על הדרך רכשתי גם שלט חדש מכיוון שהישן היה קצת שבור.

כל העסק עלה 250 ש"ח מזומן וכלל הסברים על חלקי השלט ותפקודו (או חוסר תפקודו ליתר דיוק). :)

אז אם אתם קוראים את זה בעקבות בעיה דומה שימו לב לנורית האזעקה וקחו בחשבון שהצ'יפ הקטנצ'יק הזה יכול לעשות את כל הבעיות.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...