Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ב-10,000 ש"ח +/- לנסיעה באזור חיפה

nimrodubek
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אחרי שפתחתי ת'רד שהיה כללי מדי, החלטתי לנסות שוב ולהיות יותר ספציפי.

אני מחפש רכב ידני קטן, בסביבות ה- 10,000 ש"ח שישמש אותי לנסיעות בעיקר בתוך חיפה (חייב להתמודד יפה עם עליות). אחרי שקראתי הרבה ת'רדים קודמים בנושא צמצמתי את האפשרויות שלי למספר אופציות:

1. סיאט 1998-1999 - זאת היתה האופציה הראשונה שלי, בעיקר בגלל שאני נורא אוהב את העיצוב של סיאט. מה גם שכמעט ולא מצאתי עליהן ביקורות רעות

2. פיאט פונטו 1998-2001 - האמת שממש לא חשבתי לכיוון של פיאט עד שראיתי המון ת'רדים שממליצים על הפונטו.

3. פיג'ו 106 1999-2000 - כמו הפונטו

4. רנו מגאן/קליאו 1998-2001 - יש הזדמנויות לגבי הרכבים האלה, אבל מבין כל הרשומים, זה הרכב שקיבל את הביקורות הכי קרות כאן בפורום.

מבין האופציות הנ"ל, איזו לדעתכם תהיה הכי מתאימה לי מבחינת נוחות נהיגה ועלויות תחזוקה.

אציין רק כי מכיוון שאני לא נוסע כל כך הרבה, ניצול הדלק פחות משמעותי לי מאמינות, עלויות תיקונים וחלפים וכו'.

תודה מראש

נמרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלות!

אני באותו מצב כמוך ומחפש כמעט את אותו הדבר..

בקשר לקליאו B הבנתי להתרחק מהאוטומט אבל דווקא שמעתי ביקורות טובות על הגרסא הידנית..

לי חשובה צריכת דלק וחלפים זולים, אבל אני בערך באותו מצב.

הבעיה העיקרית שקשה לסמוך על אנשים, הם נותנים לך עצות לגבי רכבים שנשמעים כמו עצות על חברה לשעבר. לא נשמע אובייקטיבי ממש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שקראתי בפורום, נראה לי שהפונטו היא הכי מומלצת מהאופציות שציינתי.

לפחות מבחינת עלות החלפים.

אני האמת מעדיף ידני, למרות שבחיפה זה יכול להיות סיוט.

מקווה שאולי נקבל איזו תגובה יותר מושכלת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציבים הללו יותר חשוב כיצד הרכב תוחזק ומה הוא עבר כל השנים יותר מאשר מי ייצר אותו אי שם לפני 15 שנה.

בתקציב הזה ניתן למצוא גם אימפרזה/ לנסר מתחילת שנות ה90.

ללא שום קשר ואולי אם, חבר מוכר עכשיו פיאט טמפרה 95 ידנית יד 00 ברשיון בפחות מ6000 ש"ח- שווה בדיקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו אחלה רכב אבל בארץ ישנם לא מעט מכוניות שכאלה שלא טופלו כראוי(הכוונה בעיקר טיפול במיים יעודים),

הייתי קונה פונטו שטופלה במוסך מורשה/מרכזי בלבד.

בתור בעל פונטו בעבר עקב אכיליס שלהם הוא התחממויות שנובעות מהבעיה שציינתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להמליץ לכם על הרכב שלי. פורד פיאסטה 98. הכל עליה בתר"ד הבא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=344135

גם אם לא תקנו ממני.. אני ממליץ על הרכב הזה הוא מעולה חסכוני ומתמודד מעולה עם כל סוגי הנסיעות...

קחו בחשבון פיאסטה מהשנים 97-99 הקו יצור היה בגרמניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פונטו 98 75 כ"ס ואני גר בירושלים ככה שאני יודע מה זה עליות והוא "סוחב" מצוין אני מניח שה-60 כ"ס חלש משמעותית ככה שעדיף שתמצא אחד עם 75 או 80 כ"ס (תלוי בשנה) שטיפלו בו באופן מסודר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פונטו 98 75 כ"ס ואני גר בירושלים ככה שאני יודע מה זה עליות והוא "סוחב" מצוין אני מניח שה-60 כ"ס חלש משמעותית ככה שעדיף שתמצא אחד עם 75 או 80 כ"ס (תלוי בשנה) שטיפלו בו באופן מסודר.

לא בדיוק מחייב שה 60 ירד מה 75 של הפונטו שלך... אני גר בבית שמש ואני עם פיאסטה דינמיק שנת 98 מנוע 1300 שאני משער שמוצאי 60 כ"ס ואני עולה את הקאסטל על 90 בהילוך 4 כשהאוטו מלא. ( כשהרכב הזה מלא אני מדבר על משקל של טון וחצי כמעט רק הרכב עצמו שוקל בין 900 קילו ל טון )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...