Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום טיול באיטליה- רשמים,טיפים,תמונות

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה תמונות עומר, אני פחות התעמקתי במכוניות ברחוב כי לזה אני די רגיל ביום יום.

בלי קשר, רומא בהחלט מהממת (הייתי שם לפני 4 חודשים,היה מדהים).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב רוני,

בפאגני היו כל כך נחמדים (אנשים מדהימים!!!) שכאשר שאלתי אותם אם ניתן להניע את אחת המכוניות כדי לשמוע אותה או לחילופין לצאת עם אחד הנהגים שלהם לאיזשהו סיבוב בסביבה הבחור שהתלווה אלינו מיד הלך לבדוק בחצר אם ניתן להניע את אחת המכוניות שם ולצאת איתה לסיבוב קצר אבל לצערי זו היתה שעת צהריים והאחראי על נסיעות מבחן וכו' היה בהפסקה מחוץ לשטח המפעל.

אני בטוח שאם זו היתה שעה נוחה יותר (ולא במסגרת קבוצה!!!) הייתי זוכה לקבל נסיעת מבחן על אחת המכוניות, הם פשוט היו אדיבים ברמות,הם פשוט עשו לי את הטיול.

אני גם זוכר את החוויה שם כמאוד חיובית. מאוד יפה שהם ניסו לסדר לך סיבוב, אם כי אני אופתע מאוד אם היו נותנים לך לנהוג. שים לב בתמונה שצירפתי, הבחור במושב הנוסע (נהג הניסוי שלהם, דויד טסטי - וכן, השם שלו מאוד משעשע) מחזיק פיסת נייר קטנה שעליה הוא מבקש ממני לחתום. מה שכתוב שם, בגדול, זה שאם אני גורם איזשהוא נזק לרכב בעת הנהיגה אני צריך להחזיר את הכל מכספי. הסיבה פשוטה - המכוניות הן כולן פרטיות, של לקוחות כאלו ואחרים, ופשוט אין להן תחליף...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מגניב, הספקתם הרבה! אין הרבה מדינות עמוסות בחוויות כמו איטליה, במיוחד לחובבי מוטוריקה.

התמונה שלך "תומך" בלמבורגיני התלויה פופולארית כמו אלה שמצטלמים ליד המגדל הנטוי בפיזה :-)

(גם לי יש כזאת, אל תתבאס עליי 8))

כמו האחרים, גם לי עשית צביטה וחזרה אחורה בזמן, שנה פחות חודש ליתר דיוק.

:mm_yeah:

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלא המצאתי את הגלגל עם התמונה שלי מחזיק למבורגיני (אבל ראבק, איזה חזק אני, אה ?!).

:lol:

רוני,

סביר להניח שאם הייתי מקבל סיבוב זה לא היה כנהג, אבל מי כמונו יודעים (בתור כאלה שיצא להם לנסוע במכוניות על כאלה ואחרות), החוויה שהמכוניות האלה מספקת גם לנוסע היא לא פחות ממדהימה.

הטיול הזה לא היה זול (בחישוב מהיר עלה לנו כ-2000 יורו, כולל מלונות, לא כולל טיסות ולא כולל השכרת הרכב) אבל היה שווה כל יורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קצת יותר מחצי שנה טסתי עם כמה חברים לאיטליה לכמעט שבוע , במילאנו שלושה ימים ועוד יומיים בטורינו.

בקשר לאנגלית הם לא יודעים אנגלית , קשה לתקשר איתם 90% מהאנשים שנתקלתי בהם לא הבינו מה רציתי מהם , ואני מדבר על אנשים בבתי מלון ובחנויות .

ואני מסכים איתך בעניין מילאנו אחרי יומיים ממצים אותה , והאמת לפני שהגעתי לשם חשבתי שהיא תיהיה קצת יותר תוססת בלילה.

מבחינת בחרות מילאנו העיר הכי יפה בעולם , פשוט כוסיות שאין דברים כאלה , זה נראה שם שכאילו ותפרו לכל אחת את הבגד על הגוף =)

נהנתי שם בצורה מטורפת זה היה חמישה ימים באיטליה עם שלושה משחקים כדורגל (שניים בסאן סירו ועוד אחד בטורינו של מכבי חיפה) והיה עוד הרבה חוץ מזה =) , אין לי ספק שאחזור לשם אבל הביקור הבא שלי באיטליה יהיה מוקדש למכוניות והתמונות פה ממש עושות חשק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי!

עשית לי חשק לחזור לעוד סיבוב באיטליה :)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

רק עכשיו התפניתי להעלות קצת סרטונים... ENJOY.

FERRARI CALIFORNIA עם אשה בחודש שביעי מאחור..

http://www.youtube.com/watch?v=1aNDPEzxmFc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

FERRARI 458 ITALIA

http://www.youtube.com/watch?v=790nzldRw_I דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

37849_413689809961_678659961_4820029_4327854_n.jpg

הרמקול שבתמונה הוא רמקול תוצרת מורל הישראלית מסדרת האינטגרה. בכל רכבי זונדה יש רמקולים תוצרת מורל. אכן גאווה ישראללללית :wink:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג השמאלי זה הצמיג שאיתו מיכאל שומאכר זכה באליפות הגרנד פריקס של 2003:

סלח לי על הקטנוניות (ויש יאמרו התפלצנות), אבל לא ייתכן שחובב רכב לא יבטא את השם כמו שצריך- גרנד פרי (הפרס הגדול בצרפתית, ולכן נכתב grand prix)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"dont worry, push all the gas":shock: :shock: :shock:

אדיר!!!

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי על הקטנוניות (ויש יאמרו התפלצנות), אבל לא ייתכן שחובב רכב לא יבטא את השם כמו שצריך- גרנד פרי (הפרס הגדול בצרפתית, ולכן נכתב grand prix)

אמנם התפלצנות אבל אתה בהחלט צודק ואני בעצמי שמתי לב לכך כשהעלתי את הסירטונים אבל זה היה מאוחר מדי מכדי לערוך.

לבחור מעלי, למזלי אכן "נפלתי" על מדריך זורם שנתן לי כל פעם להאיץ ולעשות מה שאני רוצה (עם הקליפורניה, בה נסענו קודם), לכן כשבאתי לעלות על האיטליה הם חשבו לשלוח מדריך אחר אבל אני התעקשתי על אותו מדריך, כל פעם הוא רק מדרבן אותי ללחוץ יותר ("אוקיי, עכשיו תפתח, הילוך ראשון תעביר כבר ב-5K סל"ד, את ההילוכים הבאים תחליף אחרי 8K סל"ד לפחות, תן גז עד הסוף").

עם הקליפורניה הוא עצר אותי באמצע הכביש לפני איזשהו עיקול שמאלה והסביר לי שפה אני צריך לפתוח ולתת פול גז כל הדרך תוך כדי הפנייה (הילוך רביעי!!! העיקול שמתחיל בדקה 7:03).

בגלל האישה מאחור לא היה לי ביצים לעשות את זה כי הבנתי שזה נועד למתוח את המגבלות של הרכב ולהדגים את האחיזה המאוד גבוהה של הרכב,כמעט ולא לחצתי בעיקול הזה.

בקיצור יצא תותח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר את שם המקום בו השכרת את הפרארי? וכמובן את שם המדריך :wink:

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר את שם המדריך אבל תזהה אותו מהסרטון של הקליפורניה.

המקום נקרא PUSH START, זה לא המקום שצמוד למוזיאון פרארי, זה המקום המרוחק יותר (תזהה לפי הסרטון שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...