Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פעלולי מחשב ב- C5

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב- C5 שלי יש כמה דברים קטנים שהם רחוקים מלהיות תקלה, אבל קצת מוזרים ודורשים השוואה מול מישהו שיש לו C5 והוא פדנט כמוני.

1. אחרי התנעה, כאשר מגבים במצב אוטומטי ומתחיל גשם, הוא לא פועלים. יש להחזירם למצב ידני ואז שוב לאוטומטי, ורק אז הם מתחילים לפעול לפי כמות הגשם.

2. גלגלת העברת התחנות ברדיו בהגה מזייפת. במקום להעביר תחנות ברצף היא מקפיצה לפעמים קדימה-אחורה, כמו לדוגמה תחנות 1-2-1-2-1-2 והלאה.

3. חץ חיווי העברת הילוך במצב ידני דולק כל הזמן. למיטב הבנתי הוא אמור להודיע לנהג שכדאי להעביר הילוך רק כאשר הטורים גבוהים, ולכן להידלק רק לעיתים רחוקות.

4. מחשב הדרך קצת פסימי מבחינת צריכת דלק. לפי התדלוקים אני עושה 11-12 ק"מ לליטר, בעוד המחשב מראה על 10-11 ק"מ לליטר (ואני מודע לכך שהתצוגה במחשב הפוכה, כלומר ליטר ל- 100 ק"מ).

זהו. אשמח לשמוע ממישהו בעל ניסיון בדקויות אלו. ואני שוב מודה שאני פדנט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לענות לך רק על שתי השאלות הראשונות:

ב-C5 שאני נהגתי בה, גם היו זיופים מצד המפעיל וישרים האוטומטיים. לא תמיד עבד בצורה אוטו' (התחיל רק אחרי שהזכרתי לו שיורד גשם ע"י העברה ידנית והחזרה לאוטו') או שלא התאים את המהירות לעוצמת הגשם (שוב, רק אחרי שהעברתי בעצמי למהירות גבוהה ואח"כ העברתי שוב לאוטו' המערכת החלה לפעול כראוי). לדעתי החיישן הזה אינו רגיש דיו.

לגבי השאלה של הבורר תחנות: יש לך תקלה. לא ב-C5 שנהגתי עליה ולא ב-307 (שיש לה את אותו השטיק) הייתה התקלה הזו. התחנות עברו ללא בעייה ובטח שלא קפצו אחורה או קדימה בניגוד לרצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- C5 שלי יש כמה דברים קטנים שהם רחוקים מלהיות תקלה, אבל קצת מוזרים ודורשים השוואה מול מישהו שיש לו C5 והוא פדנט כמוני.

1. אחרי התנעה, כאשר מגבים במצב אוטומטי ומתחיל גשם, הוא לא פועלים. יש להחזירם למצב ידני ואז שוב לאוטומטי, ורק אז הם מתחילים לפעול לפי כמות הגשם.

2. גלגלת העברת התחנות ברדיו בהגה מזייפת. במקום להעביר תחנות ברצף היא מקפיצה לפעמים קדימה-אחורה, כמו לדוגמה תחנות 1-2-1-2-1-2 והלאה.

3. חץ חיווי העברת הילוך במצב ידני דולק כל הזמן. למיטב הבנתי הוא אמור להודיע לנהג שכדאי להעביר הילוך רק כאשר הטורים גבוהים, ולכן להידלק רק לעיתים רחוקות.

4. מחשב הדרך קצת פסימי מבחינת צריכת דלק. לפי התדלוקים אני עושה 11-12 ק"מ לליטר, בעוד המחשב מראה על 10-11 ק"מ לליטר (ואני מודע לכך שהתצוגה במחשב הפוכה, כלומר ליטר ל- 100 ק"מ).

זהו. אשמח לשמוע ממישהו בעל ניסיון בדקויות אלו. ואני שוב מודה שאני פדנט...

לגבי שאלה ראשונה - תקין

שאלה שניה - לא תקין , אם הרכבנקנה אחרי 03.03 יחליפו את הרדיודיסק באחריות אם לא ישנה מעבדה שנותנת שרות . הבעיה בתוכנת מחשב הרדיו ויש לעדכנה. טל 035376060 דני.

שאלה שלוש - תקין

שאלה ארבע - הפסימיות נובעת משיקולי מחשב - כל פתיחה וסגירת סוויץ" מפחיתה כ 0.5 ליטר מהחישוב הכללי. ככה זה עובד ואין תיקון לדבר הזה.

מקווה שעזרתי.

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, עזרת לי מאד. היום החליפו לי במוסך את ידית בורר התחנות, ומחר אדע אם זה עזר או שיש צורך בעדכון כלשהו. הרכב נקנה בדיוק באמצע 03.03, אז אני לא יודע לאיזו קטגוריה אני נופל.

מדהים. איך יודעים דברים כאלו? עברת קורס בשביל זה? אני מת לדעת איך בקרת האקלים מחליטה מה לעשות בכל רגע, וגם הגיר הוא סיפור לא פשוט. ככה זה כשנותנים לאיש מחשבים לנהוג ברכב מתוחכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...