Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[בקשה] מי שיש לו קסארה TD עד שנת 2000 או גישה לחייה כזו.

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 7326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודה לכם אם תוכלו לבדוק בשבילי כמה הילוך שני נותן מהירות על 3100 סל"ד.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני מבקש מכם לבדוק את זה בשבילי.

אצלי ברכב הוחלף במוסך מורשה אך חאפרי למדיי הגיר לגיר של ברלינגו דיזל (ללא ידיעתי בהתחלה.) נזכרו להגיד לי את זה שסימו להרכיב.

האוטו נוסע מצוין בכל הילוך - אך אני מרגיש שמשהו איננו כשורה בשתי ההילוכים הראושנים. הם מעט "אידישים"

זה מה שיש אצלי כרגע

1 - 4000 סלד= 32 קמ"ש.

2 - 3100=40 קמ"ש

3= 3500 בערך = 80 קמ"ש

4 = 3000 סלד = 105

5= 3000 סלד= 120

5=3500 סלד = 150 ולא היתי מוכן לעבור מעבר לזה. (יכלתי אך לא מעונין להסתכן בשלילת הרישיון תודה :)

משהו פה לא מסתדר לי בכלל ביחסי העברות. (מיותר להזכיר שהגיר מפירוק ולמי ששאל את עצמו - כן הוא נוזל. ( כך לפחות זה נראה. ) אכנס בקרוב ואחליף שמן גיר ואבדוק מהיכן הנזילה נובעת. אני מקווה שזה אטם פשוט.

ד"א הגיר מורכב ברכב כ 7 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה נורמלי בהחלט אם כי נראה לי שכשהגעת להילוך שני ב-3100 סל"ד היית אמור להיות כבר ב-50 קמ"ש ולא ב-40.

חוץ מזה הכל נראה נורמלי לחלוטין...(לי לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...