Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועת טיימינג נקרעה באמצע נסיעה בקינג 2003

shahar2708
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול בשעות הערב נסעתי לי בכביש החוף, ולפתע נכבה הרכב, ניסיתי פעמיים להניע ( ניסיונות כושלים ).

הזמנתי גרר וגררתי את הרכב הביתה, בבוקר הרכב נגרר למוסך לפירוק ואיבחון תקלה.

לאחר הפירוק נימסר לי כך:

א. צריך לעשות טיימינג על כל מכלוליו.

ב. נישברו שתי נדנדים.

ג. צריך להחליף קאמשאפט.

ד. החלפת שמן + מסנן.

המחיר הסתכם ב3500 ש"ח.

1. האם לדעתכם זהו מחיר הוגן?

2. האם הגיוני שישבר קאמשאפט?

יש לציין שהעבודה לא נעשתה במוסך מורשה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבר קאמשאפט בלי נזק לתושבות הקאמשפט? :?

אם יש לך נסיון עבר עם המוסך הזה ואתה סומך על היושרה והמקצועיות שלו, לך על זה.

אם אין לך נסיון, צפה הפתעות בהמשך הדרך כי המחיר זול בצורה חשודה (במיוחד לאור זה שצריך להחליף קאמשאפט) ולאור העובדה שהוא נשבר תוך כדי עבודה.

דרך אגב, יכול להיות שכמו שהרבה פעמים נהוג במוסכים מדובר על 3500 ש"ח לא כולל מע"מ ולא כולל עבודה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק???

המחיר הזה לקינג - הוגן גם לטיימינג בלבד.

אם היית במורשה - היית משלם את הסכום הנ"ל על טיימינג בלבד.

אלי

אתה מכיר את המנוע הזה?

פשוט בפראדו אצלנו עשיתי טיימינג במורשה, והמחיר היה 960 שקל כולל הכל.

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הצעת מחיר במורשה: 1500 ש"ח לשרשרת + מותחן + מובילים + אטם, בלבד.

ללא עבודה וללא מעמ.

זה מעוד תלוי בגישה לאזור, בפראדו לא צריך כמעט לפרק כלום כדי להחליף.

אגב, בקינג זה שרשרת? לא חגורה?

יום אחד ראיתי במורשה, טיימינג לאודי A6 זה ניראה כמו אוטו לאחר תאונה. את כל החזית מפרקים.

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלג שלום, לטויטה פראדו יש שרשרת טיימינג !

הרצועה שאתה החלפת היא מסובבת משאבת סולר, לכן ההחלפה יותר זולה, וגם אם לא תחליף, כמה שאני יודע אין נזק למנוע בעת קריעה, אלא סתם יש כיבוי מנוע ועמידה בשול הדרך + המתנה לגרר.

אין לראות בהודעה זו המלצה לא להחליף את הרצועה, שכן לדעתי האישית שווה להפרד מ1000 שח ולנסוע ברכב תקין שלא אמור לעשות בעיות באמצע כביש מהיר או חלילה בתוך המדבר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלג שלום, לטויטה פראדו יש שרשרת טיימינג !

הרצועה שאתה החלפת היא מסובבת משאבת סולר, לכן ההחלפה יותר זולה, וגם אם לא תחליף, כמה שאני יודע אין נזק למנוע בעת קריעה, אלא סתם יש כיבוי מנוע ועמידה בשול הדרך + המתנה לגרר.

אין לראות בהודעה זו המלצה לא להחליף את הרצועה, שכן לדעתי האישית שווה להפרד מ1000 שח ולנסוע ברכב תקין שלא אמור לעשות בעיות באמצע כביש מהיר או חלילה בתוך המדבר.

היי אור

זה לא ידעתי, רשום בהצעת המחיר, רצועת טיימינג, ומותחן.

זה פראדו 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, זה טימינג של המשאבת סולר, דינו כטיימינג כמו של מנוע, דהיינו אם לא יהיה מכוון כראוי יהיה לרכב בעיות הנעה ועבודה.

כמובן שיש גם מותחן.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, זה טימינג של המשאבת סולר, דינו כטיימינג כמו של מנוע, דהיינו אם לא יהיה מכוון כראוי יהיה לרכב בעיות הנעה ועבודה.

כמובן שיש גם מותחן.

תודה אור

עכשיו אני מבין למה מכסה "הטיימינג" לא מגיעה עד לקראנק, באמת לא הבנתי מה הקטע של זה.

האוטו די חדש אצלנו (אצל אבא) עד שזה האוטו שיחליף לי את היילקס, לא שזה הולך להיות קל (קשההיה לי להיפרד מההיילקס)

המון תודה

פלג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...