Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה הטויטרים מזייפים ככה?

lbass
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

יש לי מקדימה דוטק אובשיין (בנתיים עם טוויטרים של טמפו חדשים עד שה MT 11 יחזור מתיקון)

ואחוריים 6X9 של טמפו, הטויטרים אתחילו לזייף לי בוויליום גבווה.

מדובר במגבר קיקר 700.5 שמוציא סך הכל 70 RMS לערוץ!

הגיין על חצי, וברדיו דיסק אני לא עובר את ה 30 32 מקסימום והוא מגיע לחמישים,אז זאת הנקודה שאין בה עיוות.

הטויטרים האחוריים פתאום עושים רעשים כאילו הם נשרפו(אבל טוויטר שרוף זה לא טוויטר שלא עובד כלל?)

אם הם כאלה רגישים אני מתלבט עם לחבר אותם לרדיו דיסק ישירות דרך קבל תואם שיש לי.

אם הם מחוברים לרדיו דיסק אני יוכל להגביר עד 35 36 ולשמוע הרבה יותר חזק ועדיין בלי עיוותים.

מה אתם מציעים לי לעשות? לחבר את הטוויטרים האחוריים לרדיו דיסק ? את כל הארבע טוויטרים לרדיו דיסק?

שמתי לב שהם ממש רגישים, ואני זוכר שהיו לי טוויטרים שעלו 20 שקל והם לא עשו את זה בכלל

audi A3 1.8T

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה לא יכולתי לערוך,

יש אפשרות להנחית אותו איך שהוא?של הטמפו מאחורה 6X9 ?

חשבתי לשים נגד אחריי הקרוס לטוויטר,איזה צבע אני צריך?

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו לעלות את הגיין כן? אני יבדוק מחר.

ושינוי כיוון לאוף אקסיס תזכיר לי מה זה? ולמה זה קשור לזה שהם מעוותים? לא צורמים.

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחכה עד שהטוויטר יחזור מתיקון ,יכול להיות שהקרוס של דוטק חותך אותם בתדר יותר נמוך מהמקום שהם רגילים אליו ,בגלל זה הם מוציאים תדרים שלא נשמעים טוב , כי פשוט לא תוכננו אליהם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוויטר מכוונים אוף אקסיס. (אחד מול השני על המשלוש בדלת)

והם מחוברים לדרוס של דוטק(על מנת לשחק עם 3 DB 0 DB -3DB וכ') ואחריי הקרוס של דוטק ישנו קבל שקיבלתי איתם.

ככה אני בטוח בטוח שהם לא מקבלים תדרים נמוכנים בכלל! (פרנואיד :-P )

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה +- 5DB , ואין לו השפעה ישירה על התדרים גם לאוף/און אקסיס שהם גם שינוי יחסי בDB אין השפעה ישירה על התדרים ,כלומר כשאתה משנה את אחד הדברים האלה העוצמה(בדציבלים) של כל הקשת משתנה ,מה שאתה צריך זה חיתוך/הנחתה החל מתדר מסוים בשבילו יש את הקבל שנתנו לך אבל שוב גם כאן אין לנו את הערך המדוייק ותדר החיתוך .

אולי הבעייה בחיווט אם לא אז לא נשאר לך דבר אלא לחכות לטוויטר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם קרוסים מעולים! לא נראה לי שיש להם בעיה עם טוייטרים של טמפו! הם אמורים לעבוד מעולה על טוויטרים של דוטק!

אז גם חיברתי את הקרוס שלהם, וגם אחריו את הקבל שלהם .

(אני מחבר את הקבל לחוט הפלוס נכון? חוט פלוס מגבר=>קבל=תחוט פלוס טוויטר נכון? )

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם קרוסים טובים אני יודע (היו לי גם כאלה) ואין שום בעייה איתם גם בזה אני בטוח :) פשוט התיכנון שלהם יכול להיות שונה מהטוויטר שאתה משתמש בו ובגלל זה נוצרים הזיופים שאתה מתאר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם של אותה חברה, ודרך אגב אני אגיד שוב מחובר אלייהם קבל שקיבלתי איתם בקופסא!

אחריי הקרוס אובר של הדוטק! והטוויטרים של מורל כמו הקרוס .רק שהקרוס דגם יותר טוב

ואיך שאמרתי שמחברים אותו הוא נכון?

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לבדוק בשבילך קרוסאוברים .

DOTECH OVATION - נק' חיתוך 3200 HZ

TEMPO - נק' חיתוך 3800 HZ

הפרש של 600 HZ הפרעות , כמו שכתבתי קודם טוויטרים שונים, מסטים שונים יכולים להיות בעלי fs שונה (תדר תהודה) ,כלומר נק' חיתוך/הנחתה שונים ,מה שיוצר לך את ה"זיוף" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחתוך טויטר עם שני קבלים (בתוך הקרוס ואחרי הקרוס).

אם אתה רוצה לחתוך את הטויטר עם הקבל שקיבלת איתם בנפרד תשתמש רק בו, ואת המידים תחתוך דרך הקרוס.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבור שני קבלים בטור יתן לך הגנה טובה יותר אך ישנה את ערך הקבלים וישפיע על נקודת החיתוך.

לדוגמה: חיבור שני קבלי 4.7 מיקרופאראד בטור יתן (4.7*4.7) \ (4.7+4.7) => 2.34 מיקרופאראד, נק' חיתוך גבוהה משמעותית. זה אולי יגן טוב יותר על הרמקול, אבל נקודת החיתוך תהיה באיזור ה 18K - כאילו שביטלת את הטוויטרים :?

אתה משתמש בקרוס של הטמפו? כמה שהוא קטן ככה הוא ממזר, אין שום סיבה בעולם שהטוויטרים יזייפו איתו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...