Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאוואליר 2001 נורת חוסר מים נדלקה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

קאוואליר 2001 נדלקה נורת חוסר מים.

הרכב עם 250 אלף ק"מ ,החלפנו רדיאטור ביוזמתנו ב200 אלף ק"מ+ מיכל עיבוי+חיישן טמפרטורת מים.

ידוע שהרכב הנ"ל מזייף הרבה עם הנורה הנ"ל - אבל יש סממן אחד שהפריע לי במיוחד.

הרכב לא זז מ90 מעלות , גם עם מזגן פועל גם בלי מזגן.

כשפתחתי את פקק מיכל העיבוי,הרכב היה חם אבל פתחתי בזהירות נשמע צליל פריקת לחץ ואחריו ירדו מים מתחת לרכב אני משער כחצי ליטר.

כמות המים בדיוק ב FULL במיכל עיבוי.

האם יש לדאוג? האם אפשר להמשיך ליסוע?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הרכב שלך אבל אני עם חום מנוע לא משחק,וכל מה שרק נראה לי לא תקין בעניין יום לאחר מכן אני אצל המוסכניק שלי.

לך תדע אם החיישן לא תקין ותמשיך לנסוע ככה ותגרום נזק גדול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין שזה לא פעם ראשונה שהרכב מזייף לי.

כל הסממנים תקינים,ולגבי מה שלא תקין שאלתי את דעתכם.

אגב,הנורה נדלקה אחרי סיבוב חד שמאלה,נכבתה אחרי סיבוב עוד יותר חד שמאלה ונדלקה שוב.

כמות המים מושלמת,צבע המים אדום, רק השאלה לגבי המים שירדו מתחת לאוטו כשפשתחתי את מיכל העיבוי כשהוא חם זה מה שמעניין אותי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק קוואליר המון זמן אני מתפלא על השאלות שלך.

ידוע שהחיישן גובה נוזל במיכל עיבוי נוטה להתפס, כן, גם אם השתמשת בנוזל קירור איכותי. מה שמפריע לי זה שהנורה נדלקה בסיבובים חדים, וזה קורה בד"כ (כך קרה אצלי) כשיש חוסר בנוזל קירור.

הסימון FULL הוא בעצם FULL COLD (תסתכל טוב, יש שם עוד מילה) , הוא צריך להגיע לגובה הזה כשהאוטו קר, כשהמנוע חם גובה הנוזל עולה עוד קצת.

ברור שאם תפתח את הפקק כאשר המנוע חם מים יגלשו וישפכו החוצה. הפרת את הלחץ שהיה במערכת ומיידית המים מתפשטים ותופסים יותר נפח. זה נכון לרוב המוחלט של הרכבים, את חוקי הפיזיקה (תרמודינמיקה) אף יצרן לא ניצח עדיין.

ההבדל בין מים ירוקים לאדומים אף פעם לא היה ברור לי לחלוטין.

לדעתי - מלא נוזל קירור ועקוב טוב טוב על הטמפ' ועל גובה המפלס של הנוזל. כלל אצבע טוב אומר "תקלה במערכת קירור = איבוד נוזל קירור" , כך שאם יש לך תקלה אתה תאבד נוזל קירור בדרך כלשהי.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי על איבוד מים ברכב.

רק כשפתחתי את הפקק מה שהפתיע אותי שהמים ירדו מלמטה ולא גלשו מלמעלה.

ידוע לי שהחיישן מזייף,אבל החיישן אצלי חדש+מיכל עיבוי+רדיאטור.

זה למה אני שואל,המים היו מעבר ל FULL COLD .

המצב האופטימלי שלהם, זה למה הסקרנות אכלה אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א ירדו מלמטה?

אתה חייב לדעת בדיוק מהיכן המים נזלו.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין סודר,כשאבא החליף רדיאטור מילאו לו ברדיאטור החדש מים ירוקים - ולא אדומים.

אבא הוסיף טיפה מי ברז כדי למהול את המים,ומה שנעלם זה המי -ברז בדיוק אותה כמות.

אין שום נזילה,והכל תקין ברוך השם:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...