Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן ל GPS המעניק צל

Tida-man
שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בגלל קרני השמש נתקלתי בבעיה מעצבנת וכנראה מוכרת לכל משתמשי מחשבי כף היד ומכשירי הניווט.

השמש גורמת להשתקפות המסך ואני נאלץ כל הזמן להזיז את ה GPS כדי למקם אותו בזווית שאראה את המפה וכיווני הניווט באופן ברור.

זה מאוד לא בטיחותי כי בזמן שאני מחפש אחר זווית טובה תשומת ליבי מוסטת מן המתרחש בכביש.

לא ממש הצלחתי למצוא בגוגל,אולי מילות החיפוש לא נכונות

אם מישהו מכיר ,אשמח אם ישתף.

תודה ראש למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שקיים מוצר כזה. האמת היא, שהבעיה לא ממש "מוכרת לכל משתמשי הPDA למינם". ברוב המכשירים המתקדמים התצוגה יודעת להתמודד גם עם שמש ישירה.

אבל תמיד אפשר לאלתר לבד משהו עם קצת קרטון ומסקינג-טייפ, לא?

אגב, קיבלתי לאחרונה מתנה מאורנג' :SONY-ERICSSON NAITE. טלפון נחמד מאד. רק שיש לו אותה בעיה-בשמש לא רואים כלום.

נראה לי שהוא יעבור בקרוב לארון המתנות הלא שימושיות (לצד אופה הלחם שקיבלתי לפסח מחמתי :))

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השמש נכנסת דרך החלונות הצדדיים אתה יכול לקנות (באוטו דיפו יש) צילונים מרובעים כאלה שאפשר להדביק על שמשות הצד וחוסמות (אמנם לא לגמרי אבל מספיק) את קרני השמש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מכשיר מדובר? (דגם, חברה).

LOGIC GEAR,XL4431B

http://www.up2me.co.il/v.php?file=73234131.jpg

אם השמש נכנסת דרך החלונות הצדדיים אתה יכול לקנות (באוטו דיפו יש) צילונים מרובעים כאלה שאפשר להדביק על שמשות הצד וחוסמות (אמנם לא לגמרי אבל מספיק) את קרני השמש..

כנראה שזה שילוב של שמש צידית וישירה,אני אנסה

קיים מוצר כזה,

לדוגמא : http://www.24p.co.il/Products.aspx?cat=BAH&price_range=70_100

רעיון נחמד

השאלה אם זה יתאים לצורה של המכשיר שלי (מצורפת תמונה של המכשיר )

ועוד בעיה שיכולה לצוץ,כיצד למקם את המכשיר בתושבת כאשר המגן מורכב עליו

נ.ב

בעת הרכישה,המכשיר הגיע עם מגן מסך,המגן הזה לא שווה כלום,הוא התקלף כעבור שבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להוות בעיה גם בהתקנה על תושבת

קבל קישור למוצר נוסף http://www.pielframa.com/menu_gps_accesories.htm

+ מצורף צילומי מסך של מגן שהכנתי במו ידיי.

מה שאתם רואים בתמונות זו קופסת פלסטיק ( מחומוס ? אולי. לא זוכר) שחתכתי אותה והדבקתי לה על הפלטיק נייר דבק אטום במיוחד ( נייר דבק ירוק עבה ).

וזה הכל , עובד מצויין.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חשבתי על זה השבוע...אנסה גם ליצור אחד כזה.

מתעלק על השרשור, איך ניתן לחבר את המתקן לדשבורד במקום לשמשה (ללא קידוחים מיותרים)?

ראיתי

חלק ב1:20 הוא מראה עיגול שניתן להדביק לדשבורד ולחבר אליו את המתקן, היכן ניתן להשיג את זה?

ב0:53 ניתן לראות זאת מורכב

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להוות בעיה גם בהתקנה על תושבת

קבל קישור למוצר נוסף http://www.pielframa.com/menu_gps_accesories.htm

+ מצורף צילומי מסך של מגן שהכנתי במו ידיי.

מה שאתם רואים בתמונות זו קופסת פלסטיק ( מחומוס ? אולי. לא זוכר) שחתכתי אותה והדבקתי לה על הפלטיק נייר דבק אטום במיוחד ( נייר דבק ירוק עבה ).

וזה הכל , עובד מצויין.

אני משתמש בתושבת זהה ולכן המגן שהכנת יתאים גם לי :)

אודה לך אם תוכל לפרט עוד לגבי תהליך הבניה וההרכבה

היכן נרכש נייר הדבק ?

האם המגן מודבק לתושבת ?אם כן,כיצד ?

האם המגן פתר לחלוטין את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, פתר את הבעיה.

הנייר דבק שהדבקתי הוא מסוג כל שהוא של בד/אריג. בחרתי בו בגלל שהוא אטום בצורה מדהימה, הוא גם גם מאוד חזק אך זה לא משמעותי. אינני יודע איך הוא קרוי.

המגן עצמו לא מודבק לתושבת, גב המכשיר תופס אותו כלפי העריסה, בצדדים הוא תפוס ע"י תופסני העריסה.

מצורף ציור (סכמה) שמתאר בכלליות את המוצר. הבעיה שלך היא במציאת קופסא שהמידה a תהייה תואמת לרוחב של המכשיר שלך. לאחר מכן חתכתי את הקופסא למידה b כשהמטרה הייתה שמהקופסא ייתפס רק כס"מ בתוך התופסנים של העריסה. בשלב הזה חתכתי שיפועים כאשר המטרה הייתה שהמידה c תהייה כשנים עד שלושה סנטימטר.

הערה לסיום : את כל הפרוייקט הנ"ל עשיתי כאשר עדיין לא היה לרכוש בארץ סוככי שמש כנ"ל (אם תסתכל טוב על המכשיר תראה שזה ה ipaq rx3715 שנמכר בארץ משהו בסביבות 2005 ), היום כאשר יש מוצרים אורגינלים אני חושב שכדאי לרכוש אותם, אם כי אין כמו החוויה של ייצור עצמי.

נ.ב

הצילומים גרועים למדיי, אך אם תסתכל תראה שגם בסיס העריסה הוא ייצור עצמי.

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את האתר שמשווק את ה סוכך הזה

http://www.24p.co.il/Products.aspx?cat=BAH&price_range=70_100

אבל לצערי דגם הGPS שלי ,לא מופיע בדגמים להם מתאים המוצר.

כנראה שבכל זאת אצתרך לבנות בעצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה שלי ידוע לכם אולי היכן ניתן לרכוש את העיגול הזה, או לפחות רעיון איך ליצור אחד כזה שלא יגרום נזק לדשבורד?

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...