Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנצ'יה קאפה טורבו.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שלא מכיר שלא יגיב.

הקאפה נוסעת חזק מאוד. והתמה לא פחות ו 260 זה עניין מציאותי בשנייהם, אם הגיר שלי היה טיפה יותר ארוך אז גם אצלי הייתי מגיע למהיררויות הנ"ל.

אלו שני מכוניות GT מהירות עם גיר ארוך, (אבל שלי פותחת יותר מהר... :lol: ) והם מפנקות ביותר! אבל ממש לא את הכיס...

מתוך גליון אוטו 167 : קאפה 2.0 טורבו, 205 כ"ס, 235 קמ"ש... אז אני מוכן להוסיף סטיה של ספידומטר + טעות של אוטו... וה-260 קמ"ש הרחוקים עדיין לא נשמעים הגיוניים... אז אני חוזר וטוען שברכב לא משופר זה פשוט לא יתכן.

ינון.

לא יודע על איזה קאפה אתה מדבר, אבל הנתונים הנ"ל הם של תמא (2 ליטר 205 כ"ס ..)

קאפה היא 5 צילינדר 220 כ"ס ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אורן ,

התמא לא נוסעת 260 . נקודה .

אולי על הסקאלה....

( אתה מודע לזה שאני עדין איתך עכשיו :wink: )

HF לא נוסעת כמו תמא אלא אם אתה גודש בהגזמה ( אבל ממש בהגזמה )

חוץ מזה שזה הפך להיות שרשור למי יש רכב מהיר יותר ולא אם לקנות קאפה או לא....

יאשה, אתה מוזמן להצטרף לנסיעה, מדובר בקאפה עם גיר שישה הילוכים ופילטר פתוח ... ללא צ'יפ , גדישה רגילה , ללא כל מיני שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן ,

אולי על הסקאלה....

יאשה, אתה מוזמן להצטרף לנסיעה, מדובר בקאפה עם גיר שישה הילוכים ופילטר פתוח ... ללא צ'יפ , גדישה רגילה , ללא כל מיני שטויות.

אפשר גם ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מכיר שלא יגיב.

הקאפה נוסעת חזק מאוד. והתמה לא פחות ו 260 זה עניין מציאותי בשנייהם, אם הגיר שלי היה טיפה יותר ארוך אז גם אצלי הייתי מגיע למהיררויות הנ"ל.

אלו שני מכוניות GT מהירות עם גיר ארוך, (אבל שלי פותחת יותר מהר... :lol: ) והם מפנקות ביותר! אבל ממש לא את הכיס...

מתוך גליון אוטו 167 : קאפה 2.0 טורבו, 205 כ"ס, 235 קמ"ש... אז אני מוכן להוסיף סטיה של ספידומטר + טעות של אוטו... וה-260 קמ"ש הרחוקים עדיין לא נשמעים הגיוניים... אז אני חוזר וטוען שברכב לא משופר זה פשוט לא יתכן.

ינון.

לא יודע על איזה קאפה אתה מדבר, אבל הנתונים הנ"ל הם של תמא (2 ליטר 205 כ"ס ..)

קאפה היא 5 צילינדר 220 כ"ס ...

קשה לי להאמין ש-"אוטו" טעו, ואין לי כוח כרגע לברר בגוגל... חזרתי לעיין בגליון נוסף וזה מה שכתוב שם, בפירוש קאפה ואני מדבר על דגם של שנת 2000.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם עשיתם סלט.

לתמא משנת 93-94 יש מנוע זהה (בהספק) לזה של הקאפה עד שנת 97 (או 98 לא זוכר במדויק) שעד אז כבר יש מתיחת פנים קלה והקאפה קיבלה מנוע 2.0 ליטר טורבו עם 5 צילינדרים ו220 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למען הסדר :

הקאפה יצאה לשוק בשנת 94 ואחד המנועים שלה היה 2 ליטר טורבו עם 205 כ"ס וארבעה צילנדרים ו- 20V

אחרי מתיחת הפנים בשנת 98 המונע חולף במנוע 2 ליטר טורבו אבל עם 220 כ"ס וחמישה צילנדרים ו- 20V

התאוצות זהות כמעט ,

המנוע הישן מגיע מ0-100 תוך 7.7 שניות ולמהירות מירבית של 235 קמ"ש

המנוע החדש מגיע מ0-100 תוך 7.3 שניות ומהירות מירבית של 243 קמ"ש

אני יכול לתרגם את הכל אבל קבלו אתר של LANCIA שמספק את כל המידע הנחוש לכל דגמי לנצ'יה שיצאו ואמורים לצאת עם נתונים מלאים .

http://www.carsfromitaly.com/lancia/index.html

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר סגרתי בגאווה 180 קמ"ש (בדוק) עם סובארו DL שנת 82 בישורת של חוצה כביש 6 מכיוון קיבוץ נחשונית עד פתח תקוה ששם בטח גם אורן "הרביץ" עם האוטו :)

אז אם היא הגיעה ל 180 ואני בטוח שזה לא מה שאומר המפרט שלה לפני 22 שנה, אז לא תמיד מה שהיצרן אומר מדוייק לגבי סגירות.

כשהמציאות והדימיון מטשטשים.......

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן ,

אולי על הסקאלה....

יחס הספק משקל + מומנט בחיים לא ייתן לך אפשרות להגיע לכזו מהירות !

אני טוען שהסקאלה משקרת .

גם אלפא 147 חדשה מהחברה מגיעה עם מחוג שמגזים קצת....

בקשר לסיבוב , אני אשמח לראות איך היא נוסעת .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה לנציה קאפה טורבו לפני כ4 שנים..

האוטו אוטו מדהים לכל הבחיות ביצועים נוחות ושאר מנעמים חוץ מבעיה אחת

אבא שלי עושה 5000 קילומטר בחודש ואחרי כ 160-170 אלף האוטו כבר התחיל להתפרק אבל לפי מה שהבנתי כל הלנצ'יות זה ככה.

חוץ מהלנציה טמא טורבו שהייתה לו לפני וזה היה האוטו המדהים ביותר שיצא לי לסוע עליו מבחינת ביצועים עד היום ורק בשביל ההשוואה אמא שלי נוסעת בוי אר 6...

kravitz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...