Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס דיזל, מונית לשעבר מנוע 2200 טורבו דיזל.

פלג_
שימו לב! השרשור הזה בן 5040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רציתי קצת מיידע לגבי מרצדס מונית לשעבר, אני מתחיל עכשיו לחפש לאבא שלי.

הוא נוסע לא מעט.

אני מעוניין בצורה של ה E 270 , אני חושב שהיא האופציה הכי טובה לשנתונים 2002-2005 ה S320 גדולה מידי והC200 קטנה מידי.

עכשיו ראיתי אותה בכמה מנועים, 2200 טורבו דיזל ו 2700.

יש למישהוא מיידע לגבי מנועים אילו, או שאוליי יכול לחדש לי עוד דברים?

איך ה 2200 על המרכב הזה? הוא מספיק חזק.

אבא שלי נוסע רגוע לא מחפש מנוע מפלצתי.

אבל שהיה בכל זאת מספיק חזק.

וכמובן שהיה גם חסכוני בדלק.

המון תודה

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-220 מספיק חזק , יש לרכב אמינות מצויינת,אתה מתמקד פה אומנם ב-E קלאס אבל בשנתונים שציינת ישנם שני דגמים עד 2002 כולל הדגם הוא ה-W210 משנת 2003 הדגם הוחלף ל-W211 .

כיום אני נוסע על ה-W210 ואני מרוצה ממנה מאוד , רכב מאוד מפנק , בכל הקשור לביצועים הם לא מאכזבים בכלל , בגלל שאתה מחפש רכב שהיה מונית החשיבות לאופן הטיפול ברכב היא גדולה מאוד.

אני לא יודע איה דגם ראית אבל הרכב מרשים מבפנים , תסתכל בתמונות שנמצאות אצלי למטה בחתימה (יש גם תמונות פנים).

בקרוב אני כנראה מחליף את הרכב לבודי החדש יותר , ה-W211 וכנראה ל-E-280 היא אומנם שותה יותר דלק והאחזקה מעט יותר יקרה אבל הרכב פשוט מדהים (הוא כל כך שקט שכשתעמוד מחוץ לרכב לא תאמין שזה דיזל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מה שראיתי בנתיים זה אחת שנת 2003, צורה אחת אחרי שלך.

והפנים שלה גם כן שונה משלך.

שהיתה מונית.

האמת שבחוץ הוא קצת מטרטר (רעש הדיזל)

אני עוד מדבר, אחד שנוסע בהיילקס.

אבל באמת ברגע שסוגרים את הדלתות, הרעש כבר כמעט ונעלם לגמרי,

בזמן נסיעה אתה כבר לא מרגיש בו כמעט בכלל.

אבל מה שעוד הפריעה לי זה שהאוטו ממש קשה, ואני מדבר על הבולמים.

ככה זה צריך להיות במרצדסים האילו, ציפיתי לרכב רך מאוד.

ושישבתי מאחור זה עוד יותר גרוע, מרגישים במעבר פסי האטה ממש לא נעים

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור להיות ככה , הרכב נעים מאוד לנסיעה וזה רק הלך והשתפר בדגם החדש יותר.

בעניין הרעש של המנוע זה הרבה תלוי במצב של המנוע , הדגם החדש יותר ה-280 שקט לגמרי גם אם תעמוד מחוץ לרכב אתה לא תאמין שזה דיזל ,ה-220 קצת יותר רועש ומניסיון עם הקילומטראז המנוע ניהיה רועש יותר אבל בזכות הבידוד רעשים המצויין אתה לא תרגיש בהבדל בנסיעה או אם אתה בתוך הרכב.

אגב בשנת 2003 יצאו ממש בודדות פרטיות אז כמונית זה בכלל נדיר בשנתון הזה , אתה בטוח שמדובר על ה-E קלאס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני ככה מתעלק לכם על השרשור , אבל אני חייב לשאול בנוגע לעלויות אחזקה , ושימוש ברכב , (ליטר לקילומטר )

ויש לכם מידע על ביו דיזל בנוגע לרכבים הנ"ל , האם הם מקבלים את הביו דיזל בצורה מבורכת ?

תודה מראש!

peach'es, i can eat

peach'es all day long

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי.

ממליץ בחום על דגם אי- 280, מדובר במנוע 6 צילינדרים, בניגוד ל- 5 צילינדרים באי- 270.

למנוע 280 ישנם נתוני מומנט מרשימים ביותר, עד כמה שזכור לי נתון המומנט שלו עומד על כ- 50 קג"מ- מדובר במשהו מפלצתי, זה כמובן יבוא לידי חשבון בלחיצות חזקות על הגז.

כפי שנאמר לעיל, מדובר במנוע חלק, הרכב שקט, אם תוחזק נכון ובמועד- יאריך ימים.

על כל פנים, האחזקה אינה זולה, מדובר במרצדס בעלת מכלולים אלקטרוניים רבים, משיחות רבות שקיימתי עם נהגי מוניות, היו לא מעט שהתלוננו על כך שדגם זה שונה לרעה מבחינת האמינות מדגמים ותיקים יותר.

לגבי הטענה שבנסיעת מבחן הבולמים היו קשים- לא צוין קילומטראז' הרכב, אבל בהחלט יתכן שלאחר כ- 400,000 ק"מ צריך להחליף את הבולמים.

אני באופן אישי הייתי מוותר על רכישה של מונית לשעבר, מנסה להשיג מכונית פרטית, שמורה ומתוחזקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מחזק את GOLF אין נדיר למצוא פה בארץ 280 פרטיות ללא עבר של מונית.

מצד אחד הרכב מפלצתי , פשוט מטוס ובאמת שקט עד כדי כך שיש אנשים שחושבים שמדובר בבנזין.

מצד שני , בעל הבית של המוסך שאני מטפל בו כרגע במרצדס שלי כיום ( E-220, שנת 2002) , לא ממליץ עליה בעיקר בגלל עלויות הטיפולים , סתם דגומא קטנה לכך , ידעת שב-280 נכנס בכל החלפת שמן 9 ליטר שמן ?-זה לבד מכפיל את עלות החלפת השמן לעומת ה-220.

אני בהתלבטות כרגע כי הכוונה לשדרג ב-3-4 חודשים הקרובים את הרכב למודל החדש יותר (W211) לשנת 06-07 (ב-07 היתה מתיחת פנים קלה) , העניין הוא שאני מעוניין לחפש דגם מפואר עם חלון בגג ותוספות שונות , והדגמים המפוארים בד"כ הוזמנו ב-280 .

חוץ מזה שבאופן עקרוני אחרי הנסיעה ב-280 שבאמת השאירה לי חיוך על הפנים החלטתי שאני מוכן לספוג את עלויות הטיפול וללכת עלה , הלב אומר 280 אבל בראש יש עוד כמה נקודות מחשבה לגבי ה-220 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ככה מתעלק לכם על השרשור , אבל אני חייב לשאול בנוגע לעלויות אחזקה , ושימוש ברכב , (ליטר לקילומטר )

ויש לכם מידע על ביו דיזל בנוגע לרכבים הנ"ל , האם הם מקבלים את הביו דיזל בצורה מבורכת ?

תודה מראש!

אני נוסע על רנו מגאן2006 dci שמתודלק קבוע בביו דיזל

חשוב לשמור על איכות הביו .

חבלי הלידה לעיתים קשים כגון אטמים או אורינגים שהוחלפו ברכב ולא על פי הוראות יצרן (מסוג וויטון)

הרכב נוסע רגיל ושקט

וגבי המרצדס אני בטוח שכל הצינורות והאטמים מוויטון אבל צריך לברר קוד משאבת סולר ....

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...