Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות, שיטפונות!

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החזאים מדווחים על חזית גשומה מהיום ועד יום שני ואני מעוניין לצאת "לצוד" שיטפונות בשבת או בשלישי (תלוי בגשם).

חשבתי על נחל צין באיזור שדה בוקר או על איזור עין גדי-נחל דרגות אבל אם יש לכם המלצות למיקומים טובים לראות שטפונות גדולים ומרשימים ללא סכנה לצופים אני אשמח לקבל המלצות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אנחנו בדרך לנחל דרגות, נתראה בערב עם דיווחים ותמונות פה או במהדורת החדשות.

שחיה נעימה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לעובדה שכמויות המיים הגדולות יצרו תופעות שאנו לא מורגלים להם.

ניסן נוואדה נפלה לבולען בקיצור בין רעננה לרשפון. שביל רגיל שפער בור!!! רק מנוף יוציא אותו ונזק נגרם לרכב!

אנוכי, ניסה לטייל טיול פשוט של שבילים באיזור השרון. בעת מעבר מיים קטן שקעתי בבוצה בעומק חצי מטר.

מסתבר שכמויות המיים הגדולות סחפו המון בוצה, שלכאורה נראית כקרקע בוצית רגילה שאין בעיה לעבור אותה.

האוטו נצמד כמו וואקום.

נדרשו 2 טויוטה היילקס, כננת 4 טון מכפיל כוח עיגון לעץ ושעתיים של בוץ מטורף כדי לצאת משם (וגם על זה אמרתי הגומל).

ואני בנאדם שלא נכנס להרפתקאות....ככה שאני ממליץ לכם לתשומת לב מיוחדת ולצפות לבעיות.

נסיעה בטוחה.

אבי

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, מה קורה עם העדכונים מהיום?

גם אני אשמח להצטרף כנוסע אם מתארגן טיול באזור הדרום. פק"ל קפה עלי :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז היה איזה סוג של הימור ולפי התחזיות (גשם בירושלים) היו אמורים להיות אחלה שטפונות שבעולם.

מילת המפתח במשפט הקודם היא, אמורים :cry:

לא שיטפון, לא ענן ולא טיפת מים לרפואה.

עלינו למדבר יהודה ממעלה דרגות (זה כביש, לא מעלה :-)), התחלנו להסתובב בכיף בשטח, ביקרנו כמה יעלים, כמה צבאים, חילצנו חבורת גרמנים עם רנו מאסטר (מי מכנים כזה רכב לשטח אמיתי?), בסה"כ היה טיול כיפי, עם מזג אויר מושלם אבל שטפונות לא ראינו.

ביום שלישי עולים לרמת הגולן לכמה טיולי חורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיטפון, לא ענן ולא טיפת מים לרפואה...

...ביום שלישי עולים לרמת הגולן לכמה טיולי חורף.

איזה חוסר מזל מעצבן, בשבת לא ראינו שום שיטפון, היום היינו כל היום ברמה, מבצר נמרוד, מפל סער, אפילו היינו על החרמון.

בחדשות של 5 חצינו את קרית שמונה דרומה ושמענו ששלג התחיל לרדת על החרמון :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תגיד לי לאיפה הטיול הבא שלך אני נוסע לשם יום אחריך.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת הבאה (לא מחרתיים) נכנס למדבר יהודה מאזור התעשיה של מעלה אדומים, מגיע למרסבא ויוצא בדרגות.

נקווה שעד אז כבר תהיה פריחה במדבר (רמז לכולם, סעו ביום ראשון :lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...