Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבה בקול רם (B4 החדשה 3.0)

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

והיה טוב יותר אם היית קונה את הגרסה המדוייקת שבצילום...

בכל מקרה, קח נסיעת מבחן, אם אחריה ההתלבטות תמשיך אנחנו נשמח לעזור.

גיא

התמונה היא של ה-B4 3.0R וזו הגירסה בדיוק שאני מתעניין בה... עם הכונס וג'נטים 17"!...

וראיתי גם (יש לי במחשב) את המבחן של טיף נידל על ה-S60R... נכון מדהים ??? ראית איך הוא הדגים עם הכוס מים ? איזה רכב מדהים.... גם כוח, גם נוחות וגם ספורטיביות... בלחיצת כפתור לשנות מצבים וזה ממש עושה הבדל של שמיים וארץ... אי אפשר לתאר, צריך לראות בשביל להבין, לא ראיתי כזה דבר מעולם, אין רכב כזה.

למי שלא ראה, הוא לקח כוח מים ולחץ על מצב נוחות ועבר כביש מ-א-ו-ד משובש... וכלום, שקט בפנים והמים לא זזו בכלל!! שקט ורוגע מוחלט... אחרי זה הוא עבר את אותו קטע במצב ספורט והמתלים הוקשחו (תוך כדי נסיעה) והכל בפנים רעד והמים ממש קפצו מחוץ לכוס והרטיבו מסביב את הכל... הבדל מדהים.

שיואו... כמה שאני רוצה אחת כזאת, יותר מהכל.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא

התמונה היא של ה-B4 3.0R וזו הגירסה בדיוק שאני מתעניין בה... עם הכונס וג'נטים 17"!...

אתה בטוח? פעם אחרונה ששמעתי, אין הרבה שימושים לכונס על מנוע אטמוספרי... (אלא אם זו פיאט אונו FIRE, כמובן)

יש לי הרגשה שהתמונה היא של ה2.5T.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא

אתה בטוח? פעם אחרונה ששמעתי, אין הרבה שימושים לכונס על מנוע אטמוספרי... (אלא אם זו פיאט אונו FIRE, כמובן)

יש לי הרגשה שהתמונה היא של ה2.5T.

גם ליונדאי קופה יש כונסים בצדדים כמו של פרארי... בשביל היופי וזה אכן יפה, אבל אני לא בטוח... מצד שני, זה בודאות מאתר סובארו היפני ושם בפירוש היה כתוב שזו ה-3.0R ולא ה-2.5T... אז אני מקווה שזה אכן כך, אפילו בשביל היופי.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע , אבל אולי יש גרסה 3.0 ליטר

וגירסת 3.0 ליטר R !

עם צורה ספורטיבית יותר הכונס הזה ... ( כמו יגואר XJR ו-XJ8 ) או (וללוו S60 ו- S60R )

כדאי לבדוק את זה ( משום מה תמיד החברות מטעות בצורה כלשהי ( גם בסאאב לפני שהיתה סאאב 9-3 אירו , התמונה שתמיד היתה כדגם הLINCER או ה VECTOR היתה של האירו )

ואחרי שכתבתי את ההודעה הזו , ואחרי שהתייחסתי לתמונה נזכרתי בסאאב אירו ...

האם שקלת את המכונית הזו ??

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע , אבל אולי יש גרסה 3.0 ליטר

וגירסת 3.0 ליטר R !

עם צורה ספורטיבית יותר הכונס הזה ... ( כמו יגואר XJR ו-XJ8 ) או (וללוו S60 ו- S60R )

כדאי לבדוק את זה ( משום מה תמיד החברות מטעות בצורה כלשהי ( גם בסאאב לפני שהיתה סאאב 9-3 אירו , התמונה שתמיד היתה כדגם הLINCER או ה VECTOR היתה של האירו )

ואחרי שכתבתי את ההודעה הזו , ואחרי שהתייחסתי לתמונה נזכרתי בסאאב אירו ...

האם שקלת את המכונית הזו ??

יש רק גירסה אחת והיא R...

והסאאב יקרה יותר, חלשה יותר ומאובזרת פחות, היא יפה, אבל לא אופציה, פשוט דיל פחות טוב לדעתי.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לB4 שלושה ליטר שמגיעה לארץ א-י-ן כונס. אם היה היו גם מציינים במבחן ב YNET, ברכב המבחן שלהם לא היה כונס.

גיא.

מעניין.... חבל... נראה מה אפשר לעשות... האמת, שאני לא רוצה את כל האיבזור שיש שם, אני לא צריך מושבים חשמליים למשל ואני גם לא רוצה מושבי עור... (צמחוני אידיאולוגי), לכן, אולי יהיה אפשר לעשות הזמנה מיוחדת עם פחות איבזור ושתהיה גם זולה יותר... ובדרך נבקש את המכסה עם הכונס... בקיצור נראה, אני רק לא מבין, התמונה היא בודאות של 3.0R וזה בדיוק שם הדגם כאן.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לB4 שלושה ליטר שמגיעה לארץ א-י-ן כונס. אם היה היו גם מציינים במבחן ב YNET, ברכב המבחן שלהם לא היה כונס.

גיא.

מעניין.... חבל... נראה מה אפשר לעשות... האמת, שאני לא רוצה את כל האיבזור שיש שם, אני לא צריך מושבים חשמליים למשל ואני גם לא רוצה מושבי עור... (צמחוני אידיאולוגי), לכן, אולי יהיה אפשר לעשות הזמנה מיוחדת עם פחות איבזור ושתהיה גם זולה יותר... ובדרך נבקש את המכסה עם הכונס... בקיצור נראה, אני רק לא מבין, התמונה היא בודאות של 3.0R וזה בדיוק שם הדגם כאן.

ינון.

כבר אמרתי שמטעים לפעמים אתרי החברה ( כמו סאאב ועוד חברות )

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי שמטעים לפעמים אתרי החברה ( כמו סאאב ועוד חברות )

מה אני אעשה... ואגב, האירו עולה 330K! זה המון... מה קרה להם... 90K יותר...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה עוד פרטים+רשמים מנסיעה באוטו אשמח לשתף אותך

נתי

(נהג מבחן בסובארו) :D:D:D

אני אשמח אם תרשום כמה מילים... אני בטוח שגם עוד אנשים יתעניינו לשמוע מה יש לך לספר, כמובן על דגם ה-3 ליטר וכמובן באובייקטיביות עד כמה שאפשר, תודה!.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...