Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הנפח הדרוש לשני סאבים פיוניר 304C

xavix
שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יערוך מחדש את השאלה כי לא מצאתי מה שרציתי בחיפוש ואייל מתחיל להתעצבן עלי בזמן האחרון, אני מעלה שוב את השאלה כי החלפתי תיבה ואני רוצה לדעת מה התוצאה שלי כעת והאם הנפח מתאים לכל העניין

המידות של התיבה הם

ג-37,ר-90,ע למעלה-28,ע למטה-36

עם שני פורטים של 29ס"מ עומק על קוטר של 7 ס"מ

הסאבים הם שוב,304C של פיוניר

הנפח של התיבה יוצא 106.5 ליטר (לפי המידות החיצוניות בלי להחסיר את הנפח שהסאבים והפורטים תופסים)

אז שוב,הנפח הסופי שמתקבל מהו?והתדר של התיבה?ואני לא ישגע אותכם יותר בחיים.....(עד שאני יבנה לרוקפורד הכפול תיבה ברכב השני :wink: ) אז אל :mad: עלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה מכוונת לסיביבות ה26HZ שזה נמוך מידי לטעמי.

אישית אני אוהב יותר את הסביבות ה42HZ שזה SPL יותר גבוה ממה שיש לך עכשיו

ובשביל לעשות דבר כזה הייתי חותך את הפורט של ה28 ס"מ ל8 ס"מ...

0

תמיר.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנסתי לעומק רשמתי 100 ליטר. זה לא קריטי ליטר פחות או יותר.

זה SQ כן. תביא עוד 2 פורטים כאילו תקצר אותם ל10 -8 ס"מ ככה. ותראה אולי תאהב יותר את זה....

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התעצבנתי אבל כמו שאתה רואה השאלה האמיתית שלך היא לא זו ששאלת בשאלה הראשונה.

תמיר, שמעת פעם תיבות מכוונות לתדרים שונים? אל תשכח שרק לפני כשבועיים פעם ראשונה נעשית מודע לעניין התדרים כך שאני לא יודע אם זה הכי נכון מצידך להמליץ לבחור לבחור בתדר כזה או אחר במיוחד כשהתדר שאתה ממליץ עליו (42HZ) ישמע לרוב רע.

אני הייתי מכוון אותה קצת גבוה יותר, אתה יכול לכוון אותה מעט גבוה יותר לאזור ה32HZ (לקצר את שני הפורטים ל18ס"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, שמעת פעם תיבות מכוונות לתדרים שונים? אל תשכח שרק לפני כשבועיים פעם ראשונה נעשית מודע לעניין התדרים כך שאני לא יודע אם זה הכי נכון מצידך להמליץ לבחור לבחור בתדר כזה או אחר במיוחד כשהתדר שאתה ממליץ עליו (42HZ) ישמע לרוב רע.

נתתי את דעתי לא אכפת לי אם הוא ינסה או לא... כי שיחקתי עם התיבה אחר כך ומצאתי ש התיבה שלי מכוונת ל55HZ ושומעים בה הכי חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

סליחה שאני מתפרץ כך באמצע אך יש לי שאלה - כיצד ניתן לחשב גודל של תיבה מומלצת, מיקום של הפורט, אורך של הפורט?

האם יש תוכנה שניתן לעבוד איתה שיכולה להוציא הדפסה של ארגז כך שאוכל לבנות אותו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לך אם הוא ינסה או לא, אבל אולי לו כן אכפת אם לנסות סתם. אני חושב שרק אחרי משחק בלפחות שלושה סאבים בתיבה פתוחה עם שינוי תדרים אפשר לדעת מה אתה אוהב ומה לא בטח לא אחרי שיש תיבה מוכנה שרק בדיעבד גילית מה הנפח שלה. רוב האנשים יעדיפו תיבה שמכוונת לתדר נמוך יותר מ55HZ זה בטוח שכן מתחת ל55HZ התפוקה מינימלית בתיבה כזו.

EBARI תעשה חיפוש על WINISD בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...