Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך 64 הופך ל-65

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין מדוע אנשים נהנים להצהיר קבל עם ופורום על חוסר האינטיליגנציה שלהם... :p

אני ניקרע פה..... :shock:

ס=ת=ם :wink:

שמע צריך להסתכל בזה פעמים ואז להבין

אני ראיתי את זה פעם ראשונה ופעם אחת....

אפשר להבין לא...?! :wink:

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורה שיוצאת אינה סימטרית, והשטחים בין הצורות אינם משלימים כל צורה, לכן המלבן שמתקבל אינו הגיוני בצורתו הסימטרית, אין השלמה מדוייקת בין הצורות השונות, לכן המלבן הוא בעצם אשליה, כי לא יתכן שיווצר מלבן וכמובן הריבועים שנוצרים בעקבותיו הם אינם מדוייקים כלל ולכן לא הגיונים מבחינה מתמטית. ולכן כמובן השטח שמתקבל אינו נכון.

זה ההסבר לעניין .

נראה לי שפשוט ישבת וחשבת על התשובה הכי דבילית שיכולת להמציא שתראה מסובכת ולא תסביר כלום... פשוט גאוני אני חייב לציין!

רואים שאותם ריבועים בדיוק! פשוט מחליפים מקום מה זה כל הזיבולי שכל האלה של ריבועים לא מדוייקים ואשליה שאתה שזה זז לך מול הפנים....

65.jpg

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורה שיוצאת אינה סימטרית, והשטחים בין הצורות אינם משלימים כל צורה, לכן המלבן שמתקבל אינו הגיוני בצורתו הסימטרית, אין השלמה מדוייקת בין הצורות השונות, לכן המלבן הוא בעצם אשליה, כי לא יתכן שיווצר מלבן וכמובן הריבועים שנוצרים בעקבותיו הם אינם מדוייקים כלל ולכן לא הגיונים מבחינה מתמטית. ולכן כמובן השטח שמתקבל אינו נכון.

זה ההסבר לעניין .

נראה לי שפשוט ישבת וחשבת על התשובה הכי דבילית שיכולת להמציא שתראה מסובכת ולא תסביר כלום... פשוט גאוני אני חייב לציין!

רואים שאותם ריבועים בדיוק! פשוט מחליפים מקום מה זה כל הזיבולי שכל האלה של ריבועים לא מדוייקים ואשליה שאתה שזה זז לך מול הפנים....

אני לצדך!

הוא אמר דברים שניראים גאונים

אבל האמת אני מסתכל על זה עוד פעם (על מה שהוא אמר) אני חושב לעצמי מהו?דוקטור לריבועים משתנים?

אבל ענה יפה אני חייב לציין

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל מה לעשות התשובה שלי נכונה .

TaZoK... זה שרמת ה IQ שלך לא הכי גבוהה לא אומר שכולם כאן סובלים מאותה בעיה...

התשובה שאמרתי נכונה מאוד...

הריבועים לא יוצרים סימטריות, זאת אשליה אופטית שככל הנראה דיי עבדה עליך חזק,

זהו ההסבר לבעיה הזאת, ואף פעם לא יתכן מצב ששטח יגדל ע"י אותם נתונים, לא יתכן

איי פעם מבחינה מתמטית.

והתשובה מאוד נכונה ופשוטה.

תסתכל טוב טוב, אם לא אחרי פעם אחד או עשר פעמים... אז תנסה 100 פעמים ואתה תבין את זה...

קח את שני התמונות... תגדיל ע"י הצייר ותראה את ההבדלים בין השטחים שבמשולשים...

תראה שאין מצב שהחלק הקיצוני של המשולש משלים את החלק מהסוף של המשולש הירוק.

תסתכל על התמונה המקורית ותראה כי יש הבדל מאוד קיצוני בין השניים... מצורפת תמונה לזה.

וכנל לגבי חיבור הריבועים עם המשולשים.. הכל לא מתחבר כמו שצריך ואם תשים לב טוב הרחיבו את הקו המפריד על מנת שלא להבחין באשליה.

תסתכל על התמונה שצירפתי יש עיגולים שם שמסבירים על מה אני מדבר... תסתכל על החיתוכים ותראה איזה חוסר דיוק גדול יש שם... מה שגם תקף לחיבור הריבועים עם המשולשים... אתה תראה ותבין (אני מקווה).

עכשיו מי מדבר שטויות ???

חידה.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל מה לעשות התשובה שלי נכונה .

TaZoK... זה שרמת ה IQ שלך לא הכי גבוהה לא אומר שכולם כאן סובלים מאותה בעיה...

התשובה שאמרתי נכונה מאוד...

הריבועים לא יוצרים סימטריות, זאת אשליה אופטית שככל הנראה דיי עבדה עליך חזק,

זהו ההסבר לבעיה הזאת, ואף פעם לא יתכן מצב ששטח יגדל ע"י אותם נתונים, לא יתכן

איי פעם מבחינה מתמטית.

והתשובה מאוד נכונה ופשוטה.

תסתכל טוב טוב, אם לא אחרי פעם אחד או עשר פעמים... אז תנסה 100 פעמים ואתה תבין את זה...

קח את שני התמונות... תגדיל ע"י הצייר ותראה את ההבדלים בין השטחים שבמשולשים...

תראה שאין מצב שהחלק הקיצוני של המשולש משלים את החלק מהסוף של המשולש הירוק.

תסתכל על התמונה המקורית ותראה כי יש הבדל מאוד קיצוני בין השניים... מצורפת תמונה לזה.

וכנל לגבי חיבור הריבועים עם המשולשים.. הכל לא מתחבר כמו שצריך ואם תשים לב טוב הרחיבו את הקו המפריד על מנת שלא להבחין באשליה.

עכשיו מי מדבר שטויות ???

אתה יכול לרדת עלי כמה שאתה רוצה וכמה שאתה חכם וכמה שאני עם הIQ הנמוך שלי אבל בסופו של דבר סכוםה ריבועים שקיים שווה לא מחקו שום ריבוע לא שינו שום צורה אולי זה לא משלים בצורה יפה ככה שריבוע אחד יותר גדול ואחד יותר קטן אבל מספר הריבועים אמור להיות שווה.

ההבדלים שאתה נראה הם חסרי משמעות כי החלק הירוק עדיין בגודלו המקורי וגם האדום אני מסכים שגודל הריבוע השתנה כי גודל ההשלמה עכשיו שונה אבל עדיין משהו לא מסתדר במה שאתה כביכול מנסה להסביר כמה שתתעקש שאני מטומטם זה עדיין לא אומר שהסבל הדבילי שלך על אשליה אופטית נכון...

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נמשיך בירידות כי על זה בדיוק דיברו... בכל אופן עזוב...

זה שיש חישוב של הריבועים הוא שגוי מראש! בגלל שאין בעצם 65 ריבועים... לא יכול להיות 65 ריבועים אם הם לא קיימים, ניסו להרוויח כאן ריבוע נוסף ע"י השלמות של הצורות בצורה שגוייה. ולכן אתה רואה 65 אבל בעצם ההשלמה של הריבועים אינה נכונה כי הם בעצם לא סימטרים וכמובן לא משלימים אחד את השני בצורה מדוייקת.. ודיוק כאן אומר הכל.. אם אין דיוק אין השלמה נכונה , וישנה סטייה מאוד רצינית בדיוק אפשר לראות זאת בבירור

הם בסה"כ הרוויחו את הריבוע הנוסף ע"י חיבור של השטחים בצורה לא נכונה ולכן נוצרת האשליה.... בההה אני חושב שבכל דרך אפשרית שאני יסביר את זה אני משער שאתה לא תרצה גם להבין אז עזוב.

אגב אם תשים לב הקו החוצה את המלבן התעבה... למה זה , בכדי להסתיר את הסטיה הברורה בין השטחים. ככה אתה לא רואה שישנה סטיה ביניהם והם בעצם לא מתחברים נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור,

הג'וקר צודק. :wink:

שימו לב להסבר שאולי יבהיר יותר טוב את מה שהוא ניסה להגיד:

השיפועים לא שווים ולכן ה"הלבשה" הזו לא הגיונית!

:!:

יובל.

66.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...