Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה באלטרנטיבי , התרשמות

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אתמול עשיתי את הקורס הנ"ל באלטרנטיבי , קיבלתי את הקורס כמתנת יום הולדת מחברים שלי ( DAVID מהפורום ובת זוגתו המקסימה ) .

מהחלק הראשון של התאוריה די השתעממתי כי כבר הייתי ב - 3 הסברי תאוריה שכאלו בעבר , אבל אני חייב לציין את הרצינות שהם לקחו את נושא לחץ האוויר , ומה שיותר הרשים אותי שלאחר ההסבר הם לקחו את כל המכוניות שהלחץ אוויר שלהם לא תקין למילוי , עובדה שהרשימה אותי ( לא סתם מדברים אלא גם עושים ) .

ה - SKID CAR : פשוט מדהים ,

אפשר לתרגל במהירות של 20 קמ"ש החלקות קיצוניות , הכי קיצוניות שאפשר .

אני אישית גיליתי שאני לא יודע איך לצאת מתת - היגוי בכלל , ושהטכניקה שלי לא נכונה ולא עובדת .

לאחר שהמדריך הסביר לי איך עושים יישמתי את זה ואכן התת היגוי תוקן בקלות , באמת השכלתי והפכתי לנהג יותר טוב .

ההיגוי יתר זה פשוט כיף , כבר ידעתי איך מתקנים אותו אז פשוט נהנתי :lol: , ואין יותר כיף מהיגוי יתר של 90 מעלות .

המדריך הסביר בצורה מצויינת והבהחלט העלה את הרמה של כולנו ( משתתפי הקורס ) .

בלימת חירום :

ברכב בלי ABS הנושא מאד חשוב , את הנ"ל עשיתי עם דני מהפורום , לאחר שהוא סיים לקטול כמה בעיות ברכב שלי : הבולמים , למה אין גז במזגן וכו' :lol: התחלנו לעבוד .

דני הראה לי טכניקה מצויינת של בלימה בלי ABS , לאחר תירגולים הצלחתי לחמוק ממכשול על כביש רטוב שלפני התרגול לא הייתי מצליח בחיים .

ח"ח למקצועיות של דני , אני התרשמתי , הרכב שלי נעלב ממך והולך למלא גז במזגן כבר בשבוע הבא :lol:

טסט בכביש האזרחי :

אני יצאתי עם אחד מהדריכים לנסיעה אזרחית רגילה , ההערות שלי היו חוסר שמירת מרחק , הן בנסיעה והן ברמזורים ...

ההערות היו בונות ונכונות ואני בהחלט פועל ליישם אותם .

מעגל החלקה ( לא זוכר איך קוראים לו בדיוק ) , זה שיש מעגל של קונוסים , שחלק מהכביש רטוב והשאר לא , שם מתרגלים היגוי יתר ותת היגוי ברכב שלך .

זה היה חלק מאד כיף , דני הרים לי כמה HANDBRAKES מאד כייפים וסוף סוף הרגשתי איך DRIFT צריך להרגיש , ח"ח לראלי שנדרש די הרבה כדי להוציא אותה מאיזון .

בצהריים הייתה ארוחת צהריים מצויינת בקיבוץ ,

הקורס הוא מ - 08:30 והולכים בערך ב - 17:30 .

לסיכום :

בהחלט השכלתי , אני בהחלט נהג טוב יותר , מפחיד אותי לחשוב עד כמה לא ידעתי איך יוצאים מתת היגוי ....

קורס נהיגה מתקדמת ? ( 750 ש"ח ) , נחכה ליום הולדת הבא :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בהכרח נהג טוב יותר עכשיו, אבל אתה בהחלט נהג מודע יותר - וזה חשוב לא פחות.

קח את השבועיים שלושה הקרובים ותנסה לבחון את הרגלים שלך מול מה שלמדת. תנסה לשים לב לפרטים הקטנים, כך שלאט לאט הם יהפכו להרגל.

אני הרגשתי את האימפקט הגדול של הקורס רק חודש אחריו. עוד קורס ועוד קורס, ואולי בסוף נהיה גם נהגים טובים יותר. :)

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר אפשר ללמוד ביום אחד???

זה קצת זמן

תיגש לקורס , ותראה ...

שיעור מטמטיקה ממוצע זה שעתיים ( כפי שזכור לי ) , מה כבר אפשר ללמוד בשעתיים ????

מה זאת השאלה הטיפשית הזאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לתת יותר פרטים בבקשה ?

מיקום הקורס - סוגי קורסים שונים וכולי ?

+ טלפון * הודעתך נערכה. לא צריךךךךךךךךךךךךךךךךךך לכתוב ככה זה מיותר*

לאחי יש יומולדת שבוע הבא ואני מחפש קורס דומה

תודה

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לתת יותר פרטים בבקשה ?

מיקום הקורס - סוגי קורסים שונים וכולי ?

+ טלפון * הודעתך נערכה. לא צריךךךךךךךךךךךךךךךךךך לכתוב ככה זה מיותר*

לאחי יש יומולדת שבוע הבא ואני מחפש קורס דומה

תודה

תריץ חיפוש על המילה אלטרנטיבי תמצא הרבה חומר.

הקורס נערך ליד כפ"ס (5 דקות משם).

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, קורס מהנה ומומלץ. SKID CAR זה אחד הדברים הכי כיפיים שאפשר לעשות על פני הקרקע והחלקה מודרכת במכונית הפרטית זה אחד הדברים הכי חשובים. כמובן שזה רק מבוא ובסיס לתרגולים נוספים וקורסי המשך. דני מצויין ובנאדם שכיף שהוא יושב לידך בזמן התרגול, אבל גם כל שאר המדריכים מצויינים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאות, ואני שמח שנהנית !

כמו שיניב כתב, את היתרונות והלקחים שהפקת מהקורס תרגיש לאורך הזמן ולאו דווקא במיידי.

חוץ מזה, שעכשיו אחרי שלמדת את הבסיס, תוכל להתקדם גם לתחום הנהיגה ספורטיבי, ושם כבר תמצא את הכיף הגדול !!

אם מישהו זקוק לפרטים נוספים, אשמח לענות בה"פ.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה גיל מסויים שצריך לעבור לפני לאפשר להרשם לקורס או שזה לא

משנה :?:

או שצריך לסיים את התקופה של הנהג חדש :?:

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...