Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משה קצב - כת"א על אונס.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 5588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני זמן מה החלה מהדורה מיוחדת. קצב יעלה למשפט על אונס. לדעתי - לא היה ולא נברא, ומזוז מנסה להציל את הישבן שלו. מה אתם אומרים?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לדעתי היה. ועוד איך היה.

הגיע הזמן שיתן דין וחשבון על מעשיו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. איך אתם מסבירים שני מקרי אונס? למה היא חזרה אליו בפעם השניה? היה לה טוב! היא אהבה את קצב, ולכן היא חזרה. ברגע שלא התאים לה - בום! המציאה שטות אחת, האחרת הבינה שהיא יכולה להרוויח כסף, ועוד ועוד, עד שנותרה רק אחת, שגם אותה ציון אמיר יעיף. איך היא תסביר בחקירה הנגדית שתיחקר בבימ"ש, שהיא באה אליו פעמיים?

רועי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. איך אתם מסבירים שני מקרי אונס? למה היא חזרה אליו בפעם השניה? היה לה טוב! היא אהבה את קצב, ולכן היא חזרה. ברגע שלא התאים לה - בום! המציאה שטות אחת, האחרת הבינה שהיא יכולה להרוויח כסף, ועוד ועוד, עד שנותרה רק אחת, שגם אותה ציון אמיר יעיף. איך היא תסביר בחקירה הנגדית שתיחקר בבימ"ש, שהיא באה אליו פעמיים?

רועי.

אתה רציני? אתה כנראה ממש לא מבין מה המשמעות של אונס של בעל מרות על עובדת שלו. מספיק שהוא יאיים עליה באלימות פיזית, באיבוד עבודתה, בהשפלה וכיוצא בזה, וזה נקרא אונס - גם אם היא ממשיכה לעבוד שם וגם אם היא נפגשת איתו שוב לאחר האונס. גם אם היא לא התנגדה זה לא אומר שהיא מסכימה - כשיש יחסי מרות אין הסכמה חופשית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - לא היה ולא נברא, ומזוז מנסה להציל את הישבן שלו.

את הדעה הזו גיבשת אחרי עיון בכל המסמכים המשפטיים?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הספקולציות ?

יהיה משפט, חכו בסופו של דבר (כניין של 5-10 שנים..), יהיה פסק דין.

זה כבר לא יעניין אף אחד, אבל שיהיה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר לכם שמוכרת לי עוד א' שעבדה עם קצב בעברו הרחוק כשר.

אותה א' היא אישה נעימה ואינטילגנטית, שההגדרה 'סקסית' די רחוקה ממנה.

המסכנה מספרת סיפור ממש לא נעים על בוס שידיו כידי תמנון שנשלחות לכל מקום... :evil:

היא בחרה להתפטר, ללכת בשקט ולבנות את עתידה במקום אחר, היא איננה נמנת על המתלוננות והעניינן היחידי שלה הוא לשכוח את הטיפוס המבחיל הזה.

אז כן, להבדיל ממקרה רמון, כאן אני מאמין שיש עשן ויש גם הרבה אש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מה שקרה זה ככה:

ניפגשות בצהריים כל פקידות הלשכה לארוחת צהריים ורכילות מישרדית.

זו של רמון, זו של ביבי, זו של קצב ועוד כל מיני....

כל אחת מספרת איך היא עושה GOOD TIME לבוס שלה, עד כמה היא מרגישה שהוא "גבר גבר" ועד כמה הוא באמת "גבר גבר"...

עד שזו של קצב פותחת את הפה. מספר שניות לאחר שהיא מתחילה לספר את "סיפורי הגבורה" שלה, היא מבינה שהיא יצאה מטומטמת כאשר כל האחרות מקשיבות בפה פעור ומפרצוף מלא סלידה וגועל על גילויי החיבה שיש בינהם כאילו היו נזירות.

אחת קמה ואומרת לה: "חמודה, את ממציאה את זה, נכון? כי אין מצב שאת והמכוער הזה הייתם ביחד... אה?"

ומאותו הרגע כל השאר היסטוריה. :roll:

הנקודה שאני רוצה להעביר היא פשוטה, עשו את זה קודמיו, ויעשו את זה עוד אחריו. זה חלק מה"עיסקה" של "להיות מקורבת"...

כל עוד העסקה משרתת את שני הצדדים היא "עיסקה הוגנת" בשביל שני הצדדים.

אבל ברגע שהיא מפסיקה להיות "הוגנת" וצד אחד מרגיש מקופח הוא יבעט ברגליים, ולפעמים כשבועטים ברגליים דברים נישברים.

לפעמים את השברים אפשר לטאטא מתחת לשטיח, ולפעמים לא.

בקיצור, מי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא אם הוא קם מלא בפרעושים.

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק מה"עיסקה" של "להיות מקורבת"...

כל עוד העסקה משרתת את שני הצדדים היא "עיסקה הוגנת" בשביל שני הצדדים.

אבל ברגע שהיא מפסיקה להיות "הוגנת" וצד אחד מרגיש מקופח הוא יבעט ברגליים, ולפעמים כשבועטים ברגליים דברים נישברים.

לפעמים את השברים אפשר לטאטא מתחת לשטיח, ולפעמים לא.

בקיצור, מי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא אם הוא קם מלא בפרעושים.

גילי, הודעה כזאת ציפיתי לקבל מ VOLK אבל ממך? אני המום!

אני מקוה שאשתך לא תראה את ההודעה השובניסטית המגעילה הזאת כי אחרת נידונת להרבה שבועות של עינוג עצמי.

מה, לא יכול להיות שהיא נאנסה בכפיה?

בטוח שזאת עיסקה ששרתה את שני הצדדים?

גם אם חו"ח זה יקרה לבת שלך זה מה שתגיד לה? "הלכת לעבוד במשרד החקלאות אז מגיע לך שנאנסת"?

לדעתי האישית, קרה ועוד איך.

אני לא אצליח לעולם להבין איך עולה למסיבת עיתונאים אישה ומספרת לכל העולם כמה אתה שפל,בזוי וחולה מין חשוך מרפא.

כל זה בליווי תיאורים גרפיים והוא לא תובע אותה על הוצאת דיבה?

הוא לא עושה את זה כי הוא מבין שזאת בעצם המלכודת שאם הוא יתבע אותה, אשמתו תיחשף בבית המשפט.

וכך, נשיאינו העלוב יושב ושומע תיאורים גרפיים על התנהלותו ועל צורת וגודל איבר מינו ואינו פוצה פה במחאה.

אשם, באבו אבוהא אשם!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא את הבדלים:

תגובה אירופאית -

...לדעתי האישית אחרי כל מה ששמענו, היה ועוד איך.

ותגובה ישראלית -

אשם, באבו אבוהא אשם!

אני מתקשה להבין, מדוע זה מענייננו בכלל לדון בנושאים האלה? אין לנו בעיות משל עצמנו? עכשיו עברנו לעסוק בספקולציות?

מה לעזאזל יתן לנו הדיון התיאורטי הזה, הרי איש מאיתנו לא היה שם ולא יודע באמת מה קרה.

או שאנחנו סתם מחפשים סיבה לריב אחד עם השני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה מזה, דורקי נהנה מזה CX25GTI נהנה מזה ובגלל זה אנחנו כאן נהנים מהדיונים ומלהתדיין אחד עם השני :roll:

אם אתה לא נהנה, אם אתה מתקשה להבין ואם אתה לא רואה מה יתן הדיון הזה, מה אתה עושה בו בכלל כי עצם התגובה שלך כאן היא, איך ךהגיד בעדינות... השתתפות בדיון.:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...