Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי לסוכנות כדי להזמין סוויפט וקניתי SX4 האצ'בק

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסוכן הזה התנצל אח"כ ולחצנו ידיים. יש לי את השם המלא, טלפון שלו וכרטיס ביקור שלו- בקלות הייתי יכול להתלונן עליו והיו מעיפים אותו, אך רק בגלל שהתנצל לא עשיתי זאת. אני לא מחפש איך להרוס לאנשים את מקום העבודה, מה גם שהיחס הפושר והמקצועיות המחפירה של מוסכי סמל"ת ידועים לי במשך שנים רבות.

למה הייתי בוחר בפיאט? בגלל הסמל, בגלל שזה איטלקי (או אמור להיות במקרה הזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, גם אני פעם ראשונה רואה שקיים דגם כזה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת חברה , יפה ומעניין לקרוא ולראות תמונות של אנשים שהשקיעו את הזמן ורצו לשתף ,זה באמת נדיר מדי וחבל שאין עוד שמשקיעים . אבל זה קצת לא אופייני לוותר על כל הביקורתיות כלפי החדגונית ושמרנות בתעשיית הרכב, מה לעזאזל כל כך יפה בקופסה היפנית הזאת?! אם היה על הדבר הזה סמל של יונדאי והיו קוראים לזה גטס והיה ממנה מיליון, אז אפשר להשתלח ולעשות לינצ'? אבל בגלל שזה דגם נדיר בהווה בארץ אז צריך לשכוח את העקרונות ולוותר על הכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של עקרונות.

זה רכב יותר טוב מהגטס.

מה שקורה הוא שבגרסת 4 דלתות זה רכב די מכוער אבל שהוכיח את עצמו כטוב מאוד, ובגרסת 5 דלתות הוא גם טוב מאוד וגם יפה.

זה כמו גרסה גדולה יותר של הסוויפט, שהיא בעצמה מכונית מעולה ונחמדה.

אל תשווה לי את זה עם יונדאי גטס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד צריך לומר את מה שיש לך על הלב, על זה נאמר: שתיקה יפה לחכמים.

כמו שרשמת הבן אדם השקיע מזמנו, צילם, כתב- לא צריך ליצור פרובוקציות.

אם כבר אתה מדבר על "קופסא יפנית": מה לגבי הסוויפט? המאזדה 2? מה יפה במכוניות האלו בכלל? למרות הכל, אנשים קונים אותם, והרבה- כי הן "לא רואות מוסך" (רק בעיות בצבע בסוויפט- לא משהו רציני, העיקר זה יפני).

היופי הוא בעיני המתבונן, לטעמי הסוזוקי שרכש פותח השרשור יפה הרבה יותר מהסוויפט שהוא רצה לרכוש בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כ"כ הרבה מחמאות אני רואה פה על האוטו הזה בעוד שכמעט כל התגובות באתר הזה קטלו את הסיאט איביזה החדשה שליד הקופסא הזאת נראית כמו אלפא בררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה עם הגטס היתה רק ברמה החיצונית, אין לי מושג קלוש מה זה הרכב הזה.

זה ממש צורם לראות את ההתלהבות ממראה הרכב הזה, אם חשוב לך לא לפגוע בגאווה שלו וחשובה לך הכנות שלך ויושר אז לא צריך לכתוב תגובה, או אפשרות נוספת היא להתייחס למכניקה ולהתעלם מהפח. אבל לשבח רכב כל כך שמרני ומשעמם במראה , זה בעני לא עקבי ולא כנה בהתחשב בכמות הרעל ושנאה ששוררת כאן כלפי המראה של הגטסים ומזדות 3 וזה לחלוטין לגטימי בעני כל עוד מדובר בביקורת רצינית ועיקבית והמבקרים מתייחסים ברצינות לעצמם ולדעותיהם, אם זה רק מנטליות של עדר ושנאה לא רציונלית אז זה די פתתי אם להגיד את האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין זה והגטס היא העובדה שזה רכב מעולה בפני עצמו, בלי קשר לאיך שהוא נראה.

לי יש ניסיון איתו (עם ה4 דלתות) כי היה לי אותו למשך שבוע לפני חודשיים בגלל השכרה.

זה רכב טוב מאוד, והגטס הוא רכב שלא באותה רמה בשום קנה מידה.

הבעיה עם הSX4 בגרסת סדאן הוא שהוא לא רכב שהייתי קונה, למרות שהוא טוב, רק בגלל איך שהוא נראה.

הגרסה הזו, מצד שני, נראית טובה, סולידית ונראית טוב יחסית לרכבים אחרים שיש באותה קטגוריה.

רואים פה שמישהו השקיע בעיצוב. החלון האחורי שנראה די טוב, במיוחד אם החלון מושחר, הקווים של החלון שבסדאן הם כמעט מעליבים, כאן הצליחו להשתלב בעיצוב באופן כמעט מושלם.

לי לא אכפת אם יש 5 כאלו בארץ או אם יש חצי מליון. זה רכב טוב בפני עצמו, וסוף כל סוף יש לו גרסה לא מכוערת שהייתי אפילו שוקל לקנות (אם לא הייתי חושב שלקנות רכב חדש בארץ זה סוג של סחיטה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירסת סדאן היא מזעזעת, ככה היא ממש חמודה.

+1.

באמת יצא לי לראות בימים האחרונים 2-3 SX4 האצ'בק ולא זכרתי מתי התחילו לשווק אותה.. עכשיו אני יודע :lol:

אין מה להשוות מבחינת מראה בין הסדאן המזעזעת לבין ההאצ'בק היותר זורמת, פרופורציונית ונאה.

תהנה מבחירתך,

מי ייתן ולא תדע לשלשת ציפורים וברברת מוסכים :wink:

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...