Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי לסוכנות כדי להזמין סוויפט וקניתי SX4 האצ'בק

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא ייאמן איזה אוסף של מטורפים.

אחלה אוטו, יפה, מדליק ונכון לעכשיו גם מאוד מיוחד.

אגב, מי הקשקשן שדיבר על פיאט או ירידת ערך או מוסכים או קשקוש אחר?

הנה הרכב בגירסתו האיטלקית(זאת שSTIO לא יקנה בגלל סוכן המכירות), פיאט סדיצ'י:

fiat-sedici-main.jpg

בדיוק אותה מכונית, רק עם סמל של פיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עדיף, גיישה יפאנית או נערת גלידה איטלקית?

fiat-sedici5116.jpg

קופסא יפאנית משעממת או שדרוג לפיאט בראבה?

fiat-sedici-18_600.jpg

קופסת פח יפאנית, או שמא הברקה נוספת מבית פיאט?

sedici.jpg

ולסיכום לינק קטן:

http://dennisaffandi.blogspot.com/2008/09/suzuki-sx4-and-fiat-sedici.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא צריכים ללכת רחוק, תמונות מישראל->

ואני עכשיו שואל- למה את הסוזוקי מייבאים לארץ, ואת הפיאט לא?! הריי הסוזוקי נמכרת מצויין, לא?

027nz4.jpg

028bg1.jpg

029cx6.jpg

030yc0.jpg

050hl8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר אצלי יש כבר הרבה מאוד כאלו (ממש התפלאתי שיש הרבה כאלו, נראה שאצלנו בעיר זה ממש הצלחה, קרוב לבית שלי יש לפחות 4, אחת מהן שחורה, שתיים מהן תכלת כהה כזה, ועוד אחת לבנה.

השחורה אגב נראית ממש טוב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש צורם לי לראות כל פעם מהצד שמישהו פותח שרשור על רכב חדש שרכש- ותמיד יש את אלו שרושמים: "רכב מכוער", רכב מאוס", "כמה אפשר", "מחליף מכוניות כמו גרבים"...

אם יש לכם בעיה מסויימת עם הרכב- פשוט אל תגיבו כלל. פותח השרשור לא צריך לקרוא את ההערות האלו מכיוון שזה סתם מבאס. הוא כבר קנה ולא שואל אם כדאי לקנות.

בקשר לרכב- הוא ממש לא מכוער, ממש לא. רכב יפה מאוד, תראו את קוי הפנסים הקדמיים, המראה הקרבי מלפנים והמראה המאופק והשמרני מאחור.

בקשר לבעיות בצבע- כנראה שזה קרה למשלוח רכבים בודד, בכל מקרה אם זה היה קורה לי הייתי הופך להם את המוסך, מה זה?! מעניין לראות איך הסתיים הסיפור.

אני מצד אחד תומך בך ומצד אחד לא.

נכון שזה חבר פורום ואף אחד לא רוצה לבאס אותו או משהו וזה נכון 100%.

אבל מצד שני בן אדם מעלה תמונה כדי לקבל ביקורת ודעה אישית של אנשי הפורום לא?

אז מה הקטע אם כל אחד ירשום מה שהוא באמת לא חושב בכלל, אומנם זה שקר לבן ובזה זה מתנגש, כדי לא לבאס בן אדם אבל ככה אי אפשר לקבל ביקורת ודעה אישית אמיתית.

אני אישית לא אוהב את מראה הרכב, הקדימה דווקא נחמד אבל הקורה הקידמית במקום שהיא מתחברת לקנף קידמית\מכסה מנועה עם חלון קטנצ'יק כזה ועקום נראה פשוט זוועתי.

לא נהגתי על סוזוקי אף פעם אבל משהו אומר לי שגם אם זה לא אוטו הכי טוב שאפשר לקנות היא לא פחות טובה משאר הרכבים בדרגה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד צריך לומר את מה שיש לך על הלב, על זה נאמר: שתיקה יפה לחכמים.

כמו שרשמת הבן אדם השקיע מזמנו, צילם, כתב- לא צריך ליצור פרובוקציות.

אם כבר אתה מדבר על "קופסא יפנית": מה לגבי הסוויפט? המאזדה 2? מה יפה במכוניות האלו בכלל? למרות הכל, אנשים קונים אותם, והרבה- כי הן "לא רואות מוסך" (רק בעיות בצבע בסוויפט- לא משהו רציני, העיקר זה יפני).

היופי הוא בעיני המתבונן, לטעמי הסוזוקי שרכש פותח השרשור יפה הרבה יותר מהסוויפט שהוא רצה לרכוש בהתחלה.

חשבת אולי שאנשים קונים מאזדה 2 וסוויפט כי הן טובות? לדעתי שתיהן ממש יפות (במיוחד המאזדה), כיף לנהוג עליהן (דווקא כאן יותר אהבתי את הסוויפט) ולשתיהן הרבה יותר אופי מהרבה מתחרות אירופאיות. האמינות ושמירת הערך אלו בונוסים נחמדים.

בקשר לסוזוקי, לאחותי יש כזאת כבר חצי שני בערך (בארה"ב). סה"כ היא מרוצה אבל היא מעדיפה את המוראנו של בעלה (שנקנה משומש ועלה אותו דבר) :-)

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מושבים האלה אמורים לשבת ? באמת ? במאה ה-21 עוד מתקינים ספסלים של ג'סטי במכונית מודרנית שעולה 30K$ ??

:shock:

:mm_yeah: פרובוקציה ראשונה יפה בכל השרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...