Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי לסוכנות כדי להזמין סוויפט וקניתי SX4 האצ'בק

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה ממש צורם לראות את ההתלהבות ממראה הרכב הזה... אם חשוב לך לא לפגוע בגאווה שלו וחשובה לך הכנות שלך ויושר אז לא צריך לכתוב תגובה

זה ממש צורם לי לראות כל פעם מהצד שמישהו פותח שרשור על רכב חדש שרכש- ותמיד יש את אלו שרושמים: "רכב מכוער", רכב מאוס", "כמה אפשר", "מחליף מכוניות כמו גרבים"...

אם יש לכם בעיה מסויימת עם הרכב- פשוט אל תגיבו כלל. פותח השרשור לא צריך לקרוא את ההערות האלו מכיוון שזה סתם מבאס. הוא כבר קנה ולא שואל אם כדאי לקנות.

בקשר לרכב- הוא ממש לא מכוער, ממש לא. רכב יפה מאוד, תראו את קוי הפנסים הקדמיים, המראה הקרבי מלפנים והמראה המאופק והשמרני מאחור.

בקשר לבעיות בצבע- כנראה שזה קרה למשלוח רכבים בודד, בכל מקרה אם זה היה קורה לי הייתי הופך להם את המוסך, מה זה?! מעניין לראות איך הסתיים הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת היא שגם אני הייתי בוחר בפיאט רק בגלל שזה יותר מעניין, בהנחה שזה אותו רכב ולפיכך עניין האמינות הוא זניח לחלוטין.

ומה עם ירידת הערך?

לא חבל לנסוע באותו רכב ולחטוף ירידת ערך כפולה?

לקנות פיאט כי זה מגניב יותר ,זה קצת מצחיק.

מילא סטיו שמתבסס על אהבת ילדות לפנינה המוטורית פיאט אונו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, במקרה שלי אני מחליף רכב רק כשהוא שווה 4,000 ש"ח- אז במילא לא מעניינת אותי ירידת הערך.

במקרה של (חס וחלילה) תאונה או גניבה- נדפקתי.

חוץ מזה אני לא חושב שלרכבים זהים לחלוטין (מנוע, אבזור, מודל) יהיו 2 מחירים שונים רק בגלל הסמל. זה הריי אותו רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרי המאמין. לא חסרות תאומות בשוק עם מחירים שונים מהותית.

ואם חס וחלילה ייגנב לך הרכב אחרי 5 שנים, וההפרש ביניהם במחירון יהיה 15K ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם ירידת הערך?

לא חבל לנסוע באותו רכב ולחטוף ירידת ערך כפולה?

לקנות פיאט כי זה מגניב יותר ,זה קצת מצחיק.

מילא סטיו שמתבסס על אהבת ילדות לפנינה המוטורית פיאט אונו.

אחת המכוניות האהובות עלי היא הפיאט 127 וביומיום אני נוהג על פיאט טמפרה, ככה שבעניין הזה אני די איתו.

כמו גיא, גם אני לא אוהב להחליף רכב יותר מדי (השנה האחרונה מעידה בדיוק על ההיפך) ולא מעניין אותי בכלל הערך של הרכב.

כרגע יש לי 4 רכבים ושניים מהם פשוט עומדים שם סתם ככה ושומרים על הערך כי הוא כבר הגיע לגבול התחתון שלו (שניהם למכירה, אגב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי. דווקא מפליא אותי רמת נימוס פוליטיקאלי קורקט.

אין לי גאווה במה שקניתי. מלכתחילה זאת הייתה פשרה מובלת על ידי שכל ולא רגש.

רכב שרציתי קוראים לו גולף TSI קומפורטליין, אבל הוא עולה בדיוק 50% יותר, שאינם מצדיקים את פער המחיר. לא שאני לא יכול להרשות לעצמי. יכלתי להמשיך עם הליסינג, אבל נסועה שנתית לא מצדיקה אחזקת ליסינג. לכן קניתי הכי זול שענה לדרישות ולמרות דעה רווחת כאן בפורום לגבי סוזוקי. זה אומר שיש לי דעה משלי ובדיוק בגלל זה העלתי את העניין.

אני העלתי את השרשור בכוונה כדי לעמוד מול ביקורת עניינית ולא הארות של גאוני הדור שזאת ליאנה מחופשת.

אני נוטה לתת שמות למכוניות. זאת תהיה ארנבת. רק לא זוכר איך קוראים לחברה של רוג'ר ראביט.

בזכות פרצוף ארנב עם אוזניים גדולות וצמודות. יפה היא לא. מיוחדת היא כן. מבחינת מרווח גחון היא ייחודית. אין כמו לבוא מול מדרכה ברמת-גן ולא לשפשף את הפגוש הקדמי.

את החסרונות כולם אני אמנה אחרי קצת יותר מ87 ק"מ עם הרכב. תאמינו לי שאני לא אסתיר כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'סיקה ראביט.

אני נעלבתי בשבילה!

אי אפשר לתת את השם שלה למכונית כלשהי שהיא פחות יפה מפרארי 308!

וחוץ מזה, איך אתה יכול לתת שם למכונית שעוד לא נסעת בה 100 ק"מ??!!??

לי יש אלפא 156 סטיישן כבר 15000 ק"מ ואני עדיין לא יודע אם זה זכר או נקבה, אז לתת לו/לה שם?

לפחות אני יודע שהאוטו השני הוא זכר (בסמלון), אבל עוד לא שמעתי אותו זועק כשאני מצליף בו, אז אין לי מושג איך קוראים לו.

ועוד לא ענית איזה גיר יש ב SX4 החדשה שלך.

נדמה לי שרוב ה SX4 האצ'בק שראיתי במהלך ימי חיי היו בעיצומו של תחרות ה WRC בירדן שנה שעברה.

עם צבעי קרב הם נראים טוב.

jessica_rabbit.jpg

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המכוניות האהובות עלי היא הפיאט 127 וביומיום אני נוהג על פיאט טמפרה, ככה שבעניין הזה אני די איתו.

כמו גיא, גם אני לא אוהב להחליף רכב יותר מדי (השנה האחרונה מעידה בדיוק על ההיפך) ולא מעניין אותי בכלל הערך של הרכב.

כרגע יש לי 4 רכבים ושניים מהם פשוט עומדים שם סתם ככה ושומרים על הערך כי הוא כבר הגיע לגבול התחתון שלו (שניהם למכירה, אגב).

טוב, אז הדיעה שלך ממש לא רלוונטית לעניין הזה, כי אתה מחכה שהרכב יגיע לעלות כללית של 5K-10K ואז קונה אותו,

ואז באמת אין הבדל בין אף רכב באף קבוצה של אף יצרן.

לצורך העניין: בשבילך ב.מ.וו סדרה 5 משנות ה70-80 נמצאת באותה קטגוריה כמו סוזוקי סוויפט משנות ה90 המוקדמות.

נ.ב. נהיית סוחר? :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, תתחדש ותהנה.

הרכב בהחלט נראה הרבה יותר טוב מהרכב בגירסאת 4 דלתות .

לא לטעמי האמת, אבל כמו שרשמת קנית מהשכל, ובמחיר אשר רכשת זוהי באמת תמורה טובה לכסף.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן הזה התנצל אח"כ ולחצנו ידיים. יש לי את השם המלא, טלפון שלו וכרטיס ביקור שלו- בקלות הייתי יכול להתלונן עליו והיו מעיפים אותו, אך רק בגלל שהתנצל לא עשיתי זאת. אני לא מחפש איך להרוס לאנשים את מקום העבודה, מה גם שהיחס הפושר והמקצועיות המחפירה של מוסכי סמל"ת ידועים לי במשך שנים רבות.

אז אתה מי שאחראי לגל הפיטורים האחרון במשק... ועכשיו ברצינות, לא מעיפים אנשים על כל תלונה.

למה הייתי בוחר בפיאט? בגלל הסמל, בגלל שזה איטלקי (או אמור להיות במקרה הזה).

אני דווקא מאוד מבין בחירה ברכב בשל הסמל בלבד- לעזעזל ירידת הערך.

איך כ"כ הרבה מחמאות אני רואה פה על האוטו הזה בעוד שכמעט כל התגובות באתר הזה קטלו את הסיאט איביזה החדשה שליד הקופסא הזאת נראית כמו אלפא בררה
את הרכב הנ"ל אני משווה לליאנה ולכן זהו אכן שיפוא מבורך. את האיביזה החדשה משווים לישנה ולכן התוצאות נראות לא מעודדות כרגע.

זה ממש צורם לי לראות כל פעם מהצד שמישהו פותח שרשור על רכב חדש שרכש- ותמיד יש את אלו שרושמים: "רכב מכוער", רכב מאוס", "כמה אפשר", "מחליף מכוניות כמו גרבים"...

אם יש לכם בעיה מסויימת עם הרכב- פשוט אל תגיבו כלל. פותח השרשור לא צריך לקרוא את ההערות האלו מכיוון שזה סתם מבאס. הוא כבר קנה ולא שואל אם כדאי לקנות. מי שפותח שרשור בכל נושא, שלא יופתע למצוא דעות שנוגדות ו/או שוללות את שלו. לרבות דעות שאומרות שהרכב מכוער, העסקה גרועה וכו'. מרגע פתיחת השרשור הוא הופך לרכוש הכלל. למרות שאני משתדל לשמור על איפוק בנסיבות כאלה ולא לבאס, למרות שאני יכול להבין את מי שכן.

אדום, אדום , אדום

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שלכל אדם זכות להגיד את שלו,רק שיש כאלה שסתם באים לבאס ולא כדי להשמיע את הדעה שלהם,

ראיתי את הרכב הזה לפני שבועיים על הכביש במציאות הוא אפילו יפה יותר(בטח בהשוואה לסדאן),

ועוד משהו שרציתי להגיד הערות כמו" בעוד 5 אלף היית קונה פוקוס סטיישן" ממש מיותרות ולא רלבנטיות לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...