Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החדשה: הרכב נמסר עם חור קטן בדשבורד. לשתוק או להתלונן? (מצ"ב תמונות)

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לצערי אינך עונה על מודעת מכירת הדיסק שאתה רוצה למכור...

מידת הנימוס בפורום זה מבקשת את תשובתך.

תודה.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי ההתקנות המקומיות, אני הבנתי מהרבה כאן בפורום שיש להם תלונות כלפי המתקין הזה, ואני חושב שזה בזיון לא פחות קטן שעדיין ממשיכים לעבוד איתם בצ'מפיון.

אני כמעט בטוח שמה שהם עושים זה רק מעלימים עיין, כי אחרת אני לא מבין למה עדיין הם שולחים מכוניות להתקנה שם...

הכוונה לא הייתה שהפאביה החדשה גרועה, אלא שהוא קיבל מכונית שהיא דיי נפילה ( עם כל הבעיות שהיו לו איתה ).

כניראה שאתה הבנת לא נכון ( ואני לא מאשים אותך בזה ), מקווה שעכשיו הבנת :)

1. כי ישנו קשר מסויים בין החברות - לא זוכר את הקשר במדוייק.

2. אתה מתכוון לאלעד והפביה שלו. לא לגיא (Stio).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמאוד חרד לשלמות של האוטו, והרצון שהוא יישאר במראה חדש,

אני יכול לספר שאצלנו, הרכב הגיע עם שריטות קטנות קטנות בדשבורד (בפלסטיקים של לוח השעונים) - כשהוא חדש חדש מהחברה. אלו שריטות שבקושי רואים.

יש כמה שתי פגיעות קטנטנות בצבע (אחרי שנה וחודשיים אצלנו, ו11 אלף ק"מ).

מציע לך ללמוד לחיות עם זה (למרות שזה צורם קצת) - אחרי הכל, זה לא חיים ומוות.

העיקר שהאוטו ישרת אותך כמו שצריך, יניע בכל פעם, ויסיע אותך בבטחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה עדכונים והבהרות:

בקשר לרכב עצמו: אין לי שום בעיות ברכב, הכל תקין לחלוטין עד הפרט האחרון, הרכב עבר 520 ק"מ. הבעיה היחידה ברכב זה הפגם הקוסמטי הנ"ל.

למי שלא רואה את החור: המצלמה שלי היא מאוד פשוטה. תאמינו לי שבמציאות רואים אותו כמעט בכל פעם שמביטים לעבר האיזור (תלוי בנקודת השבירה של האור).

בקשר לצ'מפיון:

הרכב עבר 520 ק"מ, מתוכם 80 ק"מ "נשרפו" על ריצות למוסך ולסוכנות כדי לקבל תגובה כלשהי.

צ'מפיון מתנערים ולא מוכנים לספק שום פיצוי, גם אחרי שהודו כי קיים נזק למרות שהוא קטן.

אני כבר התייאשתי ואין לי כוח אליהם, אם חשבנו שהשירות של סמל"ת גרוע, מסתבר שהם לא לבד.

למי ששאל למה אני מאשים את "רדיו מילאנו":

ברכב הותקנו בהתקנות מקומיות רדיו דיסק, קודנית ורמקולים אחוריים.

החור הזה נגרם בוודאות מחלק חד כלשהו, כנראה מהנחת מברג. האנשים היחידים שיכלו להניח מברג על האיזור, הם רדיו מילאנו בעת התקנת המערכות.

מיקום החור מרמז עוד יותר על הנושא- משום שמתקינים את הרדיו ממושב הנוסע ולא מהנהג, והחור נמצא באיזור הנוסע. אלו כמובן רק השערות, אבל במקרה הזה כנראה שהם נכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תוצאה ידוע מראש. אני עם קילופי צבע על מכסה מנוע הסתפקתי בשיחה טלפונית ע"מ להבין לאן נושבת הרוח וכי חע"ז ועל עצביי בכל הסיפור. וחוץ מזה, זאת הרשלנות שלך ראשית כל - מיהרתה לקבל את הרכב, לא בדקת מספיק.

אני למשל בדקתי את הרכב במשך 4 שעות ועוד הבאתי איתי קרוב משפחה חד עיניים. בזמן הזה עברו לידינו לא מעט רכבים חדשים שמצאו את בעליהם המאושרים, ואנחנו חקרנו וחקרנו. אגב, אני לא מצאתי כלום והוא מצא איזה קילוף צבע על הדלת שרק הוא והסוכן יכלו להבחין בו. הקילוף טופל על כך זוכתי במגיני רוח. אבל ברגע שיצאת - אין לך על מי להלין, אלא על עצמך. כך ששכח מהסיפור ותהנה ומהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין כאן אנשים

הבנאדם שילם ממיטב כספו ( 105 אלף שקל? ), ואין שום סיבה שבעולם שהוא לא יקבל רכב עם בעיות!

אם זה הגומיות בקורות A ( או מה שזה לא יהיה ), הנקישות שהיו ( בנושאים הקודמים ), או החור הזה.

לדעתי אתה פשוט נפלת על מכונית גרועה, שלא נדבר על זה שנפלת על צ'מפיון שהם בעצמם בזיון אחד גדול ( כמו שציינתי, לחכות יותר מחודש למערכת מסכנה לפאסאט זה מעבר לכל גבול ).

הייתי דורש הנחה מסויימת על טיפולים, כי ממה שהבנתי פה קצת בעיה לחליף דשבורד.

פיצוי כזה או אחר בטיפולים יכול להיות נחמד.

הנחה על טיפולים ? אל תשכח שזה כולה חור בעובי רבע מילימטר על הדשבורד, מה אתה מעניש פה את צ'מפיון בשביל כזה דבר קטן ? נו באמת.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזמנת הסיאט שלי (שלי עד מחר) איחרו ביומיים למרות שלפי החוזה הכתוב היה להם עוד שבועיים עד למועד האספקה.

בפועל הרכב הגיע לאחר 9 ימים ולי בע"פ הבטיחו שבוע.

לי זה היה חשוב והסברתי להם כי נפגעתי ולכן פיצו אותי בטיפול ראשון חינם ו"שקית הפתעות" מלא בצ'ופרים.

לי זה הספיק.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש דומה, נקודה על הדשבורד זה בדיוק אותו הדבר כמו רעידות מפחידות... :shock:

הכוונה הייתה לבעיה ברכב בק"מ הראשונים שלו.

2

. אתה מתכוון לאלעד והפביה שלו. לא לגיא (Stio).

:x

עשיתי את הפאדיחה שלי \:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני בטוח שגם אותי זה היה מרגיז (אם הייתי רואה את זה),

סביר להניח שגם אם יוחלף המכסה הזה , יהיו סימנים יותר רציניים (בטח ידחפו מברג ברווח או משהו)

קח בקלות ותמשיך הלאה , יש בעלי פאביות חדשות עם צרות יותר גדולות...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה על טיפולים ? אל תשכח שזה כולה חור בעובי רבע מילימטר על הדשבורד, מה אתה מעניש פה את צ'מפיון בשביל כזה דבר קטן ? נו באמת.

אלון, זה עניין של גישה.

יבואן מוכוון לקוח, ייתן איזו הנחה קטנה (שביננו גם לא עולה לו דבר) מבלי להודות בדבר, אלא כמחווה ללקוח שרכש ממנו רכב חדש.

לתת הרגשה טובה ללקוח זה דבר שמאוד לא מזיק, במיוחד בימים האלה שהקונים "מסתערים" על אולמות התצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...