Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החדשה: הרכב נמסר עם חור קטן בדשבורד. לשתוק או להתלונן? (מצ"ב תמונות)

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההארות שהעלתה , נכונות .

אבל מבחינת הקונה , הרכב אמור להיות חדש . האחריות המלאה לכך היא על היבואן אשר מסר את הרכב .

היכן הותקנו אביזרים ברכב , או מילאו דלק ושרטו את פקק מיכל הדלק הפנימי :lol: לא מעניין את הקונה

כל עוד הרכב לא נמסר לקונה האחריות היא של המוכר ( אפשר להחליף מתקינים חיצונים , או להדריך אותם )

נכון לפעמים לא כדאי לתקן את הנזק - אבל חובה לקחת אחריות ולהציע פיצוי חליפי .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, אחרי שהצמדתי את הראש למסך המחשב התעוררות אצלי כמה בעיות כגון:

פזילה, עקמת בגב מרוב הכיפוף ועוד כמה בעיות שאתם לא ממש רוצים לקרוא עליהם.

ולנושא,

לדעתי החור כל כך קטן שאני אישית לא היית שם לב אליו,

אבל!

וזה אבל גדול,

אם זה מפריע לך, זכותך המלאה ללכת לחברה ולהתלונן.

אני אישית לא הייתי עושה מזה עניין ובכל זאת, זוהי החלטה שלך.

Hyundai accent 98 GLS

משתעלת? כן.

משעשעת? תלוי איך מסתכלים עלייה.

אבל היא שלי! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש

הלווואי על כולנו שזה יהיה הנזקים היחידים שלנו באוטו ( דרך אגב בתמונות לא ראיתי שום חור )

אני מכיר אתה ההרגשה שאחרי שאתה מקבל אוטו חדש וכל דבר הכי קטן שלא נראה לך ישר מקפיץ לך פיוז

תאמין לי עזוב את השטויות האלה , תהנה מהאוטו עוד חודש חודשיים דבר כאלה אתה בכלל לא תסתכל עליהם

מעניין מה יהיה שתהיה השריטה הראשונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבילית יותר מדי זמן עם אוראל, כי תשומת לב כזאת לפרטים כבר גובלת בפתולוגיה (וזאת לא מחמאה).

לגופו של עניין, אל תשכח שאתה נמצא בישראל, ואם הם יתחילו להתעסק עם החלפת מכסה הכרית, אתה עלול

למצוא את עצמך עם תקלה הרבה יותר קשה, או שפשוט תגלה (רגע אחד מאוחר מדי) שהכרית הפסיקה לפעול

מאיזשהי סיבה. עצתי לך היא לרדת מהעניין ולשמוח שלא מדובר במשהו יותר מעצבן, כמו הרכבה לא איכותית או

רעשים בלתי מוסברים.

קצת פרופורציה... :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תמיד לשים שם שני גרגרי סוכר, לחכות שזבוב ינחת על המקום, ולשטח אותו פנימה בחבטה כדי להעלים את החור. :idea:

כפיצוי, הייתי דורש מסקודה לשנות את מספר הרישוי בלוחית לסיומת 67'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני שומע הרבה דברים רעים על הפאביה הזאת, עדיין לא הבנתי ממה אנשים במיוחד כאן בפורום מתלהבים ממנה כל כך?

בכל אופן גיא, לעניינך אין מה לעשות בנידון הרכב אצלך חודש והם מצידם יכולים להתנער מאחריות, זה לא משהו שנראה לעיין, ולא משהו בטיחותי, לא ישפיע גם על מכירה בעתיד, עוד זמן מה בארץ הקודש יפתחו דלתות ויפגעו בצבע, או ידביקו מדבקות של בחירות, או יצמדו בחניה, לדעתי תדרוש מהם 50% אל חלפים או עבודה במוסך בטיפול הבא.

אין טעם לפרק חלק מכרית האוויר וזה יראה מאוד אבל מאוד מכוער שזה יוחזר לא באופן מקורי ואז כן יכול לפגוע חלילה בבטיחלות בעת פתיחתה, אין טעם לעשות פרסום שלילי והצגות, גש אליהם תיהיה עצמך וזהו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם המספר ועכשיו זה!?

מעניין לפגוש אותך, אתה משהו מיוחד זה בטוח.

כבר חשבתי שחרטו לך עם מברג על הדש-בורד!!!

לדעתי רד מהעיניין.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הסריטות שאתה תחטוף מרבבות עם-ישראל בשבועות הקרובים

לכל אורך הפח החיצוני, באמצעות אישה או מפתח, החור הזה (??? לא ראיתי כלום) ייעלם מעיניך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני נזכר כיצד רק לפני כחודש גמרת את ההלל על השירות של צ'מפיון.

בכל אופן, הדברים שנכתבו כאן הם נכונים. מעבר לעובדה שלפחות בתמונות שצילמת קשה מאוד לראות את החור המדובר, מרבית הסיכויים הם שההחלפה תגרום לרכב יותר נזק מאשר תועלת, ואף יתכן כי אתה תגלה את הנזק בדיוק בשלב קריטי, רחמנא ליצלן.

לדעתי, הנחה על הטיפול הראשון יכולה להיות יופי של פיצוי.

לגבי הנקודה הזאת:

הם טוענים שאי אפשר להחליף רק את המכסה הזה מכיוון שמדובר "במערכת כריות אוויר". המכסה הזה אמור להיפתח כלפי השמשה הקדמית כשהכרית אוויר מתנפחת, אז ברור שהוא ניתן להחלפה.

יתכן ויש אמת בדבריהם. ראיתי כבר מספר כלי רכב, כולל כאלה מתוצרת VAG, בהם החיפוי של כרית האויר והדשבורד עשויים כמקשה אחת. בעת הפעלת הכרית, היא קורעת חור בדשבורד וכך היא יוצאת החוצה. במצב זה, ברור לך שאין אפשרות לתקן את הדשבורד, אלא רק להחליפו בחדש. זאת בניגוד לכלי רכב בהם החיפוי של הכרית הוא יחידה נפרדת משאר הדשבורד.

בקיצור, רד מזה. רכשת רכב חדש, הפגם הוא אינו בטיחותי, ובקושי רב ניתן לומר עליו שהוא קוסמטי. תתחיל ליהנות קצת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הצלחתם לשכנע אותי - אני מוכר ועובר ליפנית! :shock:

הפביה גועל נפש - לא אמינה בעליל (יש לה חורים בדשבורד) והיא פשוט זוועתית.

:roll:

וגיא, אתה לא פחות מאידיוט - תאלץ לסלוח לי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד - בתגובתך הפתעת אותי, האם ייתכן שגישתך השתנתה ב180 מעלות? ממתי אתה לא זה שמרתיע ונותן גב בפנייה הלאה ופרסום רב, אומנם מדובר בחור קטנטן אך עובדה שהעניין קפץ לעיניו של פותח הת'רד. (זה בצחוק... :-D)

אוראל - לאחר הביקור אצלי בחניה, אני חושב שנוכחנו לדעת שלושתינו (לא אציין את שמו של צד ג' שעמד בפינה ודיבר עם חברה שלו) שהפאביה, אומנם אמינה, אבל ה"אל תקרא לי מותק" באמת מדבר עליה, כיישות בעלת חיים משלה... :lol:

בכל אופן, לפותח הת'רד, החור קטנטן ואני כמרבית אנשי הפורום לא רואה אותו, אני לא חושב שרדיו מילאנו הם אלה שצריך להאשים בנושא, למרות כל חוות הדעת השליליות לגביהם, כל עוד אין אשמה ברורה שאכן הם אלה שגרמו לנזק הזה אני חושב שמיותר להציב אצבע מאשימה לגביהם, גש לצ'מפיון בכל מקרה ונסה לדבר עם אחד מיועצי השירות, הם לא יכולים להתעלם מבקשתך, והם ינסו להגיע איתך לפתרון שירצה את 2 הצדדים

אין דבר כזה רכב מושלם שיוצא מהיבואן, אך מרבית הפגמים אינם נגלים לעין ולכן אם קפץ לעיניך אחד הפגמים תראה להם ותראה מה תגובתם

בהצלחה ומקווה שתעדכן בהמשך, עידן

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד - בתגובתך הפתעת אותי, האם ייתכן שגישתך השתנתה ב180 מעלות? ממתי אתה לא זה שמרתיע ונותן גב בפנייה הלאה ופרסום רב, אומנם מדובר בחור קטנטן אך עובדה שהעניין קפץ לעיניו של פותח הת'רד. (זה בצחוק... :-D)

לא צריך להיות מופתע. המשוואה פשוטה מאוד: האם גיא מעדיף דשבורד חלק למשעי או דשבורד מורכב כהלכה וכרית אויר תקינה?

הגישה שלי היא עדיין אותה גישה, אני פשוט שם את השיקולים הרגשיים בצד וחושב בהיגיון.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות במיץ, לא רואים כלום, אל תתרום לעומס במערכת פניות הציבור של היבואן, יש אנשים עם בעיות אמיתיות שזקוקים לטיפול בפניותיהם, תלונות כאלו רק גורמות למערכת לעבוד באיטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי את הרכב (הפולקסוואגן) עם מין נקודה לבנה קטנה במקום דומה לשלך, ורואים אותה יותר מאצלך.

אני בהחלט לא עשיתי מזה סיפור, לדעתי - חבל על הזמן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...