Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החדשה: הרכב נמסר עם חור קטן בדשבורד. לשתוק או להתלונן? (מצ"ב תמונות)

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנזק כאן רב מהתועלת - בשום פנים ואופן אל תחליף חלק בדשבורד, וזה מכיוון שבזמן הפירוק הנזק הנלווה שיהיה לך יעלה לאין שיעור על הנזק שכבר נגרם. יהיו קליפסים שבורים, פלסטיקים שלא יחזרו למקום ועוד ועוד. מה שסגור מהמפעל, שיישאר סגור מהמפעל. אני מדבר בתור פדנט קשה שהתעסק רבות עם הדברים האלה. כן, הדברים האלה מציקים אני יודע - ואגב יש שיטות לתקן פגמים קלים בפלסטיק\סקאי. אני לא יודע מי עושה את זה עכשיו, אני יודע שבזמנו אוטו-קליניק היו מתעסקים עם זה.

וחוצמזה אני שומע פה כל כך הרבה סיפורים על רדיו מילאנו, שאני כבר לא רוצה לעבור אפילו ליד המקום שלהם...

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חשבתי שאני אחד הפדנטיים שבפורום ועכשיו אני מגלה שהפדנטיות שלי מתאימה בקושי לליגה למקומות עבודה. :shock:

לעצם העניין, אני לא הייתי נותן למומחים של צ'מפיון לעשות לי עבודה כזו ברכב, אחרי הטיפול שלהם - מבחינתי - הלך הרכב.

אם זה ממש מפריע לך, קח חומר שחור במרקם שדומה למרקם הלוח ועם קיסם לניקוי שיניים תמלא את החור עם החומר. קצת רגש וגם עם זכוכית מגדלת לא יראו את זה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל החברים עם התגובות הרציניות.

למרות שהמכתב לצ'מפיון כבר היה מוכן למשלוח בפקס מחר על הבוקר, אני זורק אותו לפח ועוזב את העיניין. לא אחליף את מכסה כרית האוויר של הדשבורד. החור הזה נראה בכל פעם שאני מביט לעבר האיזור, אבל אני אאלץ "לחיות" עם זה ולא להסתכן בכל מיני תקלות עתידיות כמו שהעלתם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק כאן רב מהתועלת - בשום פנים ואופן אל תחליף חלק בדשבורד, וזה מכיוון שבזמן הפירוק הנזק הנלווה שיהיה לך יעלה לאין שיעור על הנזק שכבר נגרם. יהיו קליפסים שבורים, פלסטיקים שלא יחזרו למקום ועוד ועוד. מה שסגור מהמפעל, שיישאר סגור מהמפעל. אני מדבר בתור פדנט קשה שהתעסק רבות עם הדברים האלה.

אתם כותבים כאילו אצל היבואנים עובדים בשיטת משחטות הרכב.

כל חלק שהוצא ממקומו - אפשר להחזירו לשם בדיוק באותה צורה, אם מקפידים על הוראות ההרכבה. כולה חתיכת פלסטיק - מה עשיתם מזה שיגור חללית לירח?

בלי קשר - אני לא הייתי מבזבז את זמני על דבר כזה, ולא בגלל פחד מהתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי במזל טוב רכב חדש מסוכנות מזה חודשיים. אני נהג סופר-זהיר ושומר על רכבי כמו במוזאון. שמש - שם כיסוי על הרכב. שטיפה - רק ידנית וכו'. נזהר מחניות צפופות, לא מחליף נתיבים בפקקים, שומר מרחק ומאוד שונה כשנדצמדים לרכבי מאחורה.

לפעמים קורה שמישהו\י בפקק מרגיז\ה אותי במיוחד, אז אני אפילו יכול לצאת מהרכב ולהסביר לו\ה בצורה מנומסת מה צריך להיות המרחק בין הרכבים.

ובכל זאת - נזקים לאחר חודשיים:

2 קילופי צבע בקוטר מילימטר על מכסה מנוע אחד ליד השני. יתכן ופגם בצבע יתכן ונעשה נזק כלשהו.

פגיעה בגודל של 3 מילימטר בקצה של המגן מטלי של הדלת הקידמית. כנראה בן\בת זונה כולשהו\י פתח\ה את דלת הרכב על רכבי.

אין מה לעשות - הרכב איננו מוצג מוזאוני. אין מנוס שיהיהו נזקים. העיקר שאלה לא יפגעו בבריאות הנפשית. אפשר להנות מהחיים ומהרכב גם עם נזקים כאלה ואחרים, במיוחד כאשר אלה בקושי נראים לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין כאן אנשים

הבנאדם שילם ממיטב כספו ( 105 אלף שקל? ), ואין שום סיבה שבעולם שהוא לא יקבל רכב עם בעיות!

אם זה הגומיות בקורות A ( או מה שזה לא יהיה ), הנקישות שהיו ( בנושאים הקודמים ), או החור הזה.

לדעתי אתה פשוט נפלת על מכונית גרועה, שלא נדבר על זה שנפלת על צ'מפיון שהם בעצמם בזיון אחד גדול ( כמו שציינתי, לחכות יותר מחודש למערכת מסכנה לפאסאט זה מעבר לכל גבול ).

הייתי דורש הנחה מסויימת על טיפולים, כי ממה שהבנתי פה קצת בעיה לחליף דשבורד.

פיצוי כזה או אחר בטיפולים יכול להיות נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא מובטח שהם יסכימו לפיצוי ויטענו שהנזק נגרם על ידי בעל הרכב. כך היה במקרה שלי. מאיר התנערה מקילופי צבע על מכסה המנוע. אני החלטתי שחבל על זמני ועל עצביי ואטפל בזה על חשבוני, כאשר תצתבר מסה קריטית של פגיעות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם כותבים כאילו אצל היבואנים עובדים בשיטת משחטות הרכב.

כל חלק שהוצא ממקומו - אפשר להחזירו לשם בדיוק באותה צורה, אם מקפידים על הוראות ההרכבה. כולה חתיכת פלסטיק - מה עשיתם מזה שיגור חללית לירח?

אני ממש לא מסכים איתך ידידי, מניסיון חלקי פלסטיקה פנימית נשברים ונפגמים בפירוק - וזה בגלל שלאיש, גם לא ליבואן יש את הסבלנות לשבת ולפרק כל דבר לאט לאט ועם הכלים המתאימים. הסיבה אגב לתפסי הפלסטיק במכוניות מודרניות היא חיסכון בזמן ייצור, מביאים את החלק ודופקים אותו למקום. מי שמפרק הורס, או לפחות משאיר סמנים. אני מפרק חלקי פלסטיק ברכב עם כף פלסטית גמישה, או כלים דומים. כל דבר אחר שובר ומשאיר סימנים, וגם בשיא העדינות דברים נשברים. למה רכבים מהתקנות חוזרים שבורים? ככה. נראה לך שלמתקין יש זמן ללמוד כל חלק ולהוציאו בדחילו ורחימו? יש לו עבודה עבודה לדפוק, יאללה יאללה הופ הופ חפ-לפ תביא הכסף ולהתקנה הבאה.

כשאני החלפתי דיפון דלת שלם ברכב שלי,כולל כל המכלולים הפנימיים מנגנון חלון וכו' צילמתי לפחות 20 תמונות בזמן הפירוק, קניתי דבק דו-צדדי מאותו הסוג המקורי, קליפסים חדשים ועוד הרבה דברים. עברתי על כל פרט ופרט כדי להחזירו למצב 100% מקורי וזה לקח לי יותר מ6 שעות. למה? ככה אני אוהב, כן זה אפשרי, אבל גם המקום המקצועי ביותר לא ישב לעשות דבר כזה על האוטו שלך.

בכ"א, כמו שאמרנו, עזוב את זה או שתעשה תיקון מקומי.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חלק שהוצא ממקומו - אפשר להחזירו לשם בדיוק באותה צורה, אם מקפידים על הוראות ההרכבה.

ועל כך נאמר: "אם לסבתא היו גלגלים - היא היתה רכב אספנות".

אתה יוצא מתוך הנחה שהיבואנים הם צדיקים בני צדיקים שיחזירו הכל למקום. אל תהיה נאיבי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם מושג כמה רכבים פורקו והוחזרו לקדמותם בבונדד, בלי שלאף אחד יש מושג מה עבר על האוטו.

היבואנים מחזיקים מספיק בעלי מקצוע שזה תפקידם בחיים. לא כולם חאפרים, תתפלאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוצמזה אני שומע פה כל כך הרבה סיפורים על רדיו מילאנו, שאני כבר לא רוצה לעבור אפילו ליד המקום שלהם...

היום במקרה נכנסתי אליהם לקבל אישור מיגון לביטוח.

מי שקיבל אותי, התייחס אלי כל-כך מגעיל שפשוט קמתי, עזבתי ולשם יותר לא אחזור.

יש עוד מספיק מקומות שיתנו לי את האישור עבור הביטוח.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין כאן אנשים

הבנאדם שילם ממיטב כספו ( 105 אלף שקל? ), ואין שום סיבה שבעולם שהוא לא יקבל רכב עם בעיות!

אם זה הגומיות בקורות A ( או מה שזה לא יהיה ), הנקישות שהיו ( בנושאים הקודמים ), או החור הזה.

לדעתי אתה פשוט נפלת על מכונית גרועה, שלא נדבר על זה שנפלת על צ'מפיון שהם בעצמם בזיון אחד גדול ( כמו שציינתי, לחכות יותר מחודש למערכת מסכנה לפאסאט זה מעבר לכל גבול ).

הייתי דורש הנחה מסויימת על טיפולים, כי ממה שהבנתי פה קצת בעיה לחליף דשבורד.

פיצוי כזה או אחר בטיפולים יכול להיות נחמד.

יש סיבה אחת מספיק טובה בשביל שזה יקרה - התקנות מקומיות (וזה לא משנה כרגע באיזה חברה מדובר).

אין כאן שום קשר לאקזמפלר גרוע (להבדיל מהמקרה של אלעד) - את הבורות שלך תשאיר לעצמך.

ואגב, אני יכול לספר לך על שתי מזדות 3 חדשות לחלוטין (האחת 06 והשנייהמהמודל הנוכחי) שנמסרו עם פצעים בפלסטיקה, חלקי פלסטיקה רופפים והמון זמזומים.

מזל ששתיהן היו מהליסינג...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, אני יכול לספר לך על שתי מזדות 3 חדשות לחלוטין (האחת 06 והשנייהמהמודל הנוכחי) שנמסרו עם פצעים בפלסטיקה, חלקי פלסטיקה רופפים והמון זמזומים.
אני לא באתי להצדיק את המאזדה שלי, אבל אני כן מוכן להגיד שאם זה היה קורה לי ועוד איך הייתי עומד על זה ש:

א. או שיסדרו את זה.

ב. או שיתנו פיצוי כלשהו עם הטיפולים.

לנו היה משהו דומה עם הפאסאט ( לא זוכר בדיוק, אבל אחרי 500 ק"מ הרכב רעד בצורה מפחידה במהירות נמוכה ) וקיבלנו מהם כמה טיפול או כמה טיפולים חינם ( לא זוכר בדיוק ) + הבטחה על הנייר שברגע שנחזיר את הרכב נקבל עליו מחירון.

אמנם אף אחד לא היה מרוצה מהעניין שהרכב עשה בעיות אחרי 500 ק"מ, אבל הפיצוי הספיק לאבא שלי.

לגבי ההתקנות המקומיות, אני הבנתי מהרבה כאן בפורום שיש להם תלונות כלפי המתקין הזה, ואני חושב שזה בזיון לא פחות קטן שעדיין ממשיכים לעבוד איתם בצ'מפיון.

אני כמעט בטוח שמה שהם עושים זה רק מעלימים עיין, כי אחרת אני לא מבין למה עדיין הם שולחים מכוניות להתקנה שם...

אין כאן שום קשר לאקזמפלר גרוע (להבדיל מהמקרה של אלעד) - את הבורות שלך תשאיר לעצמך.
הכוונה לא הייתה שהפאביה החדשה גרועה, אלא שהוא קיבל מכונית שהיא דיי נפילה ( עם כל הבעיות שהיו לו איתה ).

כניראה שאתה הבנת לא נכון ( ואני לא מאשים אותך בזה ), מקווה שעכשיו הבנת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו היה משהו דומה עם הפאסאט ( לא זוכר בדיוק, אבל אחרי 500 ק"מ הרכב רעד בצורה מפחידה במהירות נמוכה ) וקיבלנו מהם כמה טיפול או כמה טיפולים חינם ( לא זוכר בדיוק ) + הבטחה על הנייר שברגע שנחזיר את הרכב נקבל עליו מחירון.

ממש דומה, נקודה על הדשבורד זה בדיוק אותו הדבר כמו רעידות מפחידות... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...