Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבנות רכב לבד..

דניאל14
שימו לב! השרשור הזה בן 7455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין לבנות מטוס לבד (בעצם עם כמה חבר'ה, כולנו צופים אדוקים של "ימי הרעם" ו"ג'אג"). חשבתי לבנות מטוס קרב, ולשים פצצות בכאילו - ככה שאנשים יבהלו כשאני אטיל אותן עליהם, אבל לא יקרה להם כלום, ואז יהיה קטעים, נכון?

בקיצר, כדאי לקחת איזו צוקית ישנה, להוסיף לה איזה מנוע נוסף מאחור, להגדיל קצת את הכנפיים ולעצב אותן בצורה אווירודינמית כזה? (כמו שיש בדגמים האלו של המטוסים שזורקים אותם באוויר והם חוזרים אליך... אני מת על אלה).

אשמח לכל עצה, אם מישהו מכיר מישהו בחיל אוויר שיכול להביא לי איזה צוקית ישנה בזול אני גם אשמח, אני רוצה לעשות את זה בשביל לצבור ניסיון בבניית מטוסים (עלה לי הרעיון לנסות אחרי שראיתי תוכנית מיוחדת לכבוד 100 שנים לטיסה הראשונה של האחים רייט)

תודה מראש!!

:wink:

אני בחיל האויר... יכול להיות שאני יוכל לעזור לך....

אבל אני בספק בקשר לצוקית..

אולי קפ"ס??? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו חבר שלו עובד במגרש גרוטאות..רק מביא לשמה מכוניות והולך..

איפה זה שמה??

בקיצור תתחיל עם זה:

http://www.lego.com/eng/create/designeradvanced/default.asp?id=4404

מתאים לך בנתיים....

מזדה LANTIS F

שנת 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו חבר שלו עובד במגרש גרוטאות..רק מביא לשמה מכוניות והולך..

איפה זה שמה??

בקיצור תתחיל עם זה:

http://www.lego.com/eng/create/designeradvanced/default.asp?id=4404

מתאים לך בנתיים....

חבר של חבר ובקיצר ככה הוא עובד במגרש גרוטאות הוא מביא למגרש מכוניות וזהו..אז שאלתי את אבא שלי אם הוא יכול לשאול חברים ,שאל וחבר שלו שאל וככה הלאה עד שהגיע לבחור עם המגרש ,ובדיוק היה שמה בחור עם הסמוראי אז לא הניע ולא כלום אז נמאס לו והוא קנה גיפ אחר אז אני קניתי את הסמוראי.

~~~חולה הגה~~~

(**נתניה**)LIVING THE DREAM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...