Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

או שאני לא יודע לקרוא, או שכתבי "הגה" לא ברורים

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנתיים, ושנה נוספת של "חסד" לפי שיקול דעתם, בה הם עשויים להשתתף בעלויות התיקון של חלקים ברכב.

רועי שאל למה אני שוקל את ה- 308, והתשובה היתה בשל האחריות הרשמית הארוכה יותר (וכי מדובר ברכב מוצלח יחסית, כמובן.).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואלה? לא כתוב על זה כלום באתר.

3 שנות אחריות זה על הצבע.

12 חודשים על חלודה.

שנתיים לאל הגבלה על הרכב.

אתה אומר שהורידו את הספק המנוע ל122 כ"ס בשביל האחריות ה"מוגברת"? נשמע מוזר.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז WALLA פרסמו מבחן בין ה- 308, לגולף 122 החדשה (ולאוריס).

נחשו מה? הגולף 122 החדשה שאיטית משמעותית (!) מה- TSI 140 הקודמת, נמצאה זריזה יותר מה- 308...

תודה ושלום.

גילוי נאות: אני דווקא הולך לנסות את ה- 308 בקרוב, אך לא בשל זריזותה.

תגיד לי זה כל מה שחשוב לך ברכב? הזירוזות שלו ו-0 עד 100? , אתה מזכיר לי ילדים בגן שמסתכלים בסקאלה של הרכב ואיפה שרשום יותר אז הרכב יותר טוב.

אחת הסיבות של פולסוואגן ליצר את הדור השישי מוקדם יותר היא שהדור ה-5 לא הייתה ריווחית מספיק , מה שאומר שהם היו חייבים לחסוך קצת על הדור ה-6 מעניים היכן זה יבוא לידיי ביטוי עם השנים .

באופן כללי הגולף בכתבה ניראת חיצונית פשוטה מאוד , גאנט'ים קטנים עם צמיגים בחתך של ג'יפ , הגריל מקדימה עשוי פלסטיק פשוט ושחור .

אחת הסיבות כניראה שהפג'ו לא יותר מהירה זאת התיבת הילוכים המעפנה שלה שזמנה עבר מזמן מזמן , 4 הילוכים ארוכים ותיבה שאף פעם לא הצטיינה ממש , אני לא מבין את הצרפתים השקיעו כל כך ב-308 מבחינת איבזור , איכות מנועים ורק גיר הם עדיין תקועים עם ה-AL4 , למה לא לשדרג אותו אולי ל-5-6 הילוכים או בכלל להחליף כבר לגיר רובטי , לא הגיע הזמן?.

אני בטוח שעם תיבת הילוכים נורמלית הפג'ו הייתה זריזה בהרבה .

מה שכן חייב לציין התא נוסעים ניראה מרשים ויוקרתי מאוד עם שילוב צבעים יפה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז WALLA פרסמו מבחן בין ה- 308, לגולף 122 החדשה (ולאוריס).

נחשו מה? הגולף 122 החדשה שאיטית משמעותית (!) מה- TSI 140 הקודמת, נמצאה זריזה יותר מה- 308...

תודה ושלום.

כנראה שוואללה כן שמו את הגיר במצב ספורט, בניגוד למה שהגה עשו.

מדידות תאוצה צריכות להיעשות כשהאוטו ב"מוד" המתאים.

עכשיו, לגופו של מבחן:

1. תיבת ה- DSG של הגולף משובחת ומעולה ככל שתהייה פשוט הייתה פחות טובה באותם 10- 20 מטרים ראשונים של תאוצה מהמקום. השילוב פשוט לא מהיר מספיק, הדבר אפשר ל- 308 לפתוח פער מהותי. יש לציין כי הזינוק נעשה באופן הבא: תיבה על D (לא מצב ידני/ספורט וכיו"ב) וללא "הרמת סל"ד" או שיטות דומות ליציאה מהירה מהמקום.

--------------------------------------------------------------------------------------

, אני לא מבין את הצרפתים השקיעו כל כך ב-308 מבחינת איבזור , איכות מנועים ורק גיר הם עדיין תקועים עם ה-AL4 , למה לא לשדרג אותו אולי ל-5-6 הילוכים או בכלל להחליף כבר לגיר רובטי , לא הגיע הזמן?.

אני בטוח שעם תיבת הילוכים נורמלית הפג'ו הייתה זריזה בהרבה .

כי חוץ מאשר במדינה הפרימיטיבית שלנו, אף אחד לא קונה 308 אוטומטית למעט אנשים עם מוגבלות פיזית.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור 308 על פני גולף בגלל האחריות זה מגוחך..

גם אם המצב היה הפוך זה עדיין היה מגוחך.

זה לא צריך להיות השיקול.

לדעתי הסיכוי לממש את האחריות בגולף יהיה נמוך יותר, אבל את זה רק ימים יגידו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שבגלל האחריות הארוכה יותר, הם החלישו את הספק המנוע מ140 בדור הקודם ל122. או שלא הבנתי אותך נכון.

הבנת ממש לא נכון. במקום ה- 140 (ובחו"ל היה גם 170) הם יצרו שני דגמים של 122 ו- 160 (שבערך מחליפים את ה- 1.6 ואת ה- 2.0, בעיקרון). האחריות בארץ לא השתנתה.

לבחור 308 על פני גולף בגלל האחריות זה מגוחך..

גם אם המצב היה הפוך זה עדיין היה מגוחך.

זה לא צריך להיות השיקול.

לדעתי הסיכוי לממש את האחריות בגולף יהיה נמוך יותר, אבל את זה רק ימים יגידו.

זה לא השיקול העיקרי, אבל זו הסיבה שהלכתי לראות את ה- 308. לאחר שאסע בה אוכל גם לומר אם יש סיבות נוספות. אני כן מחשיב את דעת כתבי הרכב שכתבו שהיא מתקרבת לגולף (או עולה עליה), ולכן אני הולך לנסות. האחריות היא בונוס רציני מבחינתי. אם VW היו נותנים בישראל שלוש שנים אחריות מלאה מוצהרת לא היתה לי התלבטות (או לפחות היא היתה אחרת: 160 או 122+שירוקו ;-) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bar 72, אתה היום מחזיק רכב עם תיבת ההילוכים מהטובות שיש היום בעולם.

המעבר ל-AL4 עלול להיות מאכזב מאוד עבורך, בטח כשה-DSG החדש הוא עם 7 הילוכים.

לא הייתי כותב את זה לכל אחד שניגש לרכוש מכוניות מהסוגים האלו ומתלבט בין הגולף ל-308, אבל בגלל שכרגע אתה עם DSG, אני חושב שאתה צריך לקחת את זה בחשבון.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כמובן צודק, במיוחד לאור הניסיון המר שלי עם C4 מלפני שנתיים, אבל אני מקווה שהכיול של פיג'ו מעט שונה, שצברו ניסיון בשנתיים האלה, ושכתבי הרכב יודעים על מה הם מדברים. על כל פנים, בשביל זה נועדו נסיעות המבחן, וברגע שאחלים זה מה שאעשה :-) בכל מקרה, ההחלטה צריכה להתקבל בחודשים הקרובים מאוד, משום שהרכב שלי חוגג שנתיים ביוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72, אני אהיה סקרן לקרוא את ההתרשמות מה-308, לאחר שנסעת שנה וחצי על גולף. אומרים שנבואה ניתנה לשוטים, מקווה שאני לא ארגיש כזה לאחר שאקרא את התרשמותך.

לגבי שנת אחריות שלישית בפולקסווגן ("אחריות של רצון טוב"), הנה דוגמה למימוש שלה. אצלי זה קרה כשפולקסווגן נתנו רק שנה אחריות והשנתיים הנוספות היו של רצון טוב.

אגב, גם מרצדס ו-ב.מ.וו נותנים "רק" שנתיים אחריות, זה אומר משהו? לדעתי זה קשור איכשהו לאיזשהו הסכם שקשור לשוק האירופאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...