Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש יללת אלטרנטור

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והנה התופעה חזרה כמקודם.

אין תקלה בחיווט ההארקה שביצעתי (ליתר ביטחון התרתי וביצעתי שוב, כל פעם במחבר אחר) ואין שינוי בסט אפ - HU פיוניר DEH5000P, מגבר קנווד 742 עתיק יומין ורמקולים אינפיניטי 9020, כולם מחווטים בכבלי מונסטר. הרכב הוא סיטרואן C5 2003.

מה יכולה להיות הסיבה? האם כדאי לבצע הארקה נוספת במגבר? באלטרנטור עצמו? :roll:

תודה רבה,

אודי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה איתמר.

קניתי 6950 והשתמשתי ב2 זוגות RCA: קדימה ואחורה (בלי סאב), כל RCA היה עם כבל הארקה משלו, סך הכל 4. לא היו רעשי אלטרנטור בכלל.

היום הוספתי עוד זוג RCA בשביל סאבוופר, אבל לא הוספתי לזוג RCA הזה את הכבל הארקה.

עכשיו יש לי רעשים חזקים בקדמיים (הסאב וקדמיים יושבים על אותו מגבר).

יתכן וכל זה נובע בגלל זוג אחד RCA שהוא בלי הארקה למרות ששניים אחרים מאורקים ??

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אבל איזה אחד רשם לי פה בפורום אחי שמקרה פה זה רק אם אתה מתניע תאוטו.

נכון, זה רק כאשר האוטו מונע.

זה הבעיה שיש לרוב האנשים וזה הפתרון. מעבר לזה אני לא יודע על רעשים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיוניר 4050 ולאחר קנייה של כל המערכת מעל 3000 ש"ח ולאחר הרכבתה בהמשכים כ 8 שעות סך הכל (לבד) היו לי רעשי אלטרנטור מטרידים במיוחד לא האמנתי שהמדריך הזה יפתור לי את התקלה , שאלתי 3 מתקינים שונים אפחד לא הסכים לספר לי את הסוד, החיוך שעלה על פני לאחר שעשיתי את המדריך והסיפוק העצמי היה עצום , איתמר תודה רבה לך חבר !. עזרתה לי מאוד

זו הייתה בדיוק התגובה שלי לפני שנתיים וחצי, הייתי חייב להעתיק אותה ולהודות שוב , בכל זאת אני נהנה מהפתרון יום יום מאז . :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

איתמר: איפה אתה מלביש את הוו של החוט הדק ולאן אתה מחבר את הקצה שלו?? אתה מתכוון לrca של המגבר או של הרדיו דיסק? סורי אני פשוט באטרף של חיפושים כי יש לי רעשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הוו אתה מלביש על הקצה של הכבל RCA, בצד שמתחבר לרדיו-דיסק. את הקצה השני של הכבל הארקה אתה מחבר לגוף של הרדיו דיסק, תמצא איזה בורג ותתלבש עליו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

בעניין רעשי האלטרנטור אני היום בדיוק עשיתי בדיקה מקיפה למערכת שלי,

אז דבר אחד למדתי שלבדוק הארקה טובה רק עם מולטי מטר ואם זה עומד בין 2-0 זה הארקה טובה כמובן שתמיד צריך לשאוף ל0,

אז אחרי בדיקה מקיפה ומתישה מתברר שה-RCA שקניתי בחנות למערכות לרכב והמוכר המליץ עליהם בחום ועלו לי בערך כ-200 ש"ח

בסוף הם היו הבעיה הגדולה של רעשי האלטרנטור, בקיצור לא תמיד הארקה זה עניין הרעשים, תקנו RCA מקצועי וטוב כגון JL audio תשמעו מצוין וגם לא תסבלו מרעשי אלטרנטור ורעשים נוספים.

מגבר, cerwin vega hed 300.4

רדיו דיסק, Sony CDX-GT710

קומפוננט קדמי, cerwin vega hed 6.5 60W rms

קומפוננט אחורי, Rockford Fosgate Prime R1652-S 6.5-Inch Component:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...