Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש יללת אלטרנטור

שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

DVD ניפון DN 6600

רמקולים קדמיין פיוניר 230W שלא מחוברים למגבר (אלא רק כרדיו)

6 9 פיוניר אחוריים 500 W שיושבים במגש

מגבר ENERGY 2500 W

וסאב KICKER

הסאב והרמקולים האחוריים מחוברים למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שרשמתי לפני כנראה הבעיה נובעת מהגיין של המגבר, נסה לנתק את המגבר ותבדוק ברמקולים שמחוברים למערכת אם עדיין יש רעש אם אין אז זה מה שאמרתי, תוריד ווליום מהמגבר אצמו עד שיעלם הרעש, אם לא נעלם אז כנראה שזה בעיה בהד יוניט של המערכת אצמה, תעשה חיפוש בפורום או ביוטיוב חפש "רעשיי אלטרנטור" .

תנסה אבל להוריד את הווליום מהמגבר קצת נראה לי זה יפתור את זה, כל מקרה אצלי זה פתר את הבעיה שיש לך גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחוריים.

זה בדוק משהו שקשור למגבר.

הבנתי שצריך לשים מינוס על הRCA וזה פותר את הבעיה לרוב.

מבחינת חיווט הארקה הכל כמו שצריך.

פלוס ורימוט בצד אחד.

צד שני RCA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

סובל מהבעיה הזאת גם ..רק אני לא סגור על משהו ,יש לחבר גם את את הפלוס של הארסיאי או רק את המינוס?

אני ינסח זאת אחרת יש את ארסיאי הוא מורכב מכבל פלוס(אדום) ומינוס(שחור) את האדום מבינהם לחבר גם לגוף הרדיודיסק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים, יש לי סיאט לאון 2008, התקנתי מערכת מוגברת (2 מגברים, סעב, סט קומפוננתים ושתי רמקולים 6X9)

מאז שהתקנתי את הסט יש לי רעשים אם לחיצת הגז כשהאוטו מונע, כשאני מדליק את האורות באוטו הרעשים מתחזקים. כשאני לוחץ על הרמת או הורדת חלונות הרעש נפסק עד שהמנוע של החלון מפסיק לעבוד, כשאני מכניס להילוך אחורי הרעש מתגבר (יש לי מצלמה אחורית, כנראה בגלל שהיא נדלקת..).

ניסיתי לחבר את הפלוס של הפנל והמינוס ופלוס קבוע למקומות שונים ולא עזר.. החלפתי פנל, לא עזר, החלפתי את הקבלים RCA גם לא עוזר (כבל פלוס למגברים 4 GAGE, יש גם קבל.. לא יודע כבר מה לעשות, בבקשה לעזרה לאנשי מקצוע שבנינו, תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לחבר שלי את הבעיה הזאת שככל שלוחצים על הגז הרעש חזק יותר,שמנו קבל זה החליש קצת את הרעש,ואחרי כמה חודשים הוא החליף מצבר(כיוון ששלו הפסיק לתפקד)

והבעיה נפתרה,בקיצור 90 אחוז, שתחליף מצבר והרעש יפסק אבל תבדוק לפני את העניין, לפני שאתה רץ לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרעש קוראים ייללת אלטרנטור.

יש הרבה מאוד חומר בנושא בפורום, מומלץ לעשות חיפוש וללמוד.

לא מומלץ לתת עיצות כגון החלפת מצבר, אם לא יודעים מה מקור הבעיה.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר זה הדבר האחרון שהייתי מחליף.

קודם כל איזה HU יש לך, תן דגם מדויק, אם אתה טוען שהחלפת את כל הHU ועדיין קיימים רעשים, אני הייתי מתחיל מהמגבר.

לאן מחוברת ההארקה של המגבר? תבדוק שההארקה מחוברת לבורג בריא בגוף הרכב, תוודא שאין צבע באזור, במידה ויש תשפשף את הצבע.

איך התקינו לך את המגבר? שמו פלטת עץ, או שפשוט תפסו אותו לספסל האחורי עם ברגים?

במידה ופשוט תפסו אותו עם ברגים לספסל, תפרק אותו ותוסיף פלטת עץ מתחתיו.

כמו שרומק אמר יש על זה הרבה מידע בפורום.

תחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - ערכתי את הכותרת של ההודעה הראשונה והאחת של התגובה לפני בכדי למנוע שגיאות כתיב בסיסיות ובכדי למנוע נעילה של השרשור.

הבעיה המתוארת הינה יללת אלטרנטור.

אתה ציינת כי כאשר הינך מרים את החלונות הרעש נפסק - זה מצביע על כך שכאשר אתה סוגר מעגל חשמלי במתג החלונות כנראה ואתה יוצר נקודת הארכה נוספת שהפרש הפוטנציאלים שלה גדול מזה של חיווט החשמל של מערכת הסטריאו שלך ולכן אתה לא שומע יותר את הרעשים האלו במערכת הסטריאו.

זה מצביע על כך שהמצב פתיר ואתה צריך להתחיל לחפש נקודות הארכה טובות יותר או נקודות הארכה נוספות לרכיבי המערכת שלך החל מיחידת הראש ועד המגברים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...