Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2008

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 3233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

פיאט 127 דור שני שנת 81, ברחוב יצחק רבין בגבעתיים. מאובקת ומלוכלכת= לא נסעה זמן מה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 473
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמריקאית ישנה ומאובקת בכניסה לקריית מלאכי...מישהו מזהה?

ולגבי המוסטאנג המושלמת הזאת, הרכב חנה במגרש שבין תחנה מרכזית לתחנת ת"א ההגנה (ליד מכללת עתיד), מה שלא טוב זה שעל הגדר רשום שהוא קונה רכבים לברזל.

DSCF1572.jpg

13052008.jpg

13052008(001).jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקאית ישנה ומאובקת בכניסה לקריית מלאכי...מישהו מזהה?

ולגבי המוסטאנג המושלמת הזאת, הרכב חנה במגרש שבין תחנה מרכזית לתחנת ת"א ההגנה (ליד מכללת עתיד), מה שלא טוב זה שעל הגדר רשום שהוא קונה רכבים לברזל.

הדבר האחרון, שיקרה למוסטנג הזו, אם היא של מי, שאני חושב שהיא- שהיא תלך לברזל! :lol::twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר האחרון, שיקרה למוסטנג הזו, אם היא של מי, שאני חושב שהיא- שהיא תלך לברזל! :lol::twisted:

אין סיכוי שהיא תלך לברזל, היא גם רשומה כאספנות לפי המספר...

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק אספנות אבל פיאט אונו יד 1 שנת 84 אפורה 1.4/3 לא יודע בדיוק עם פחות מ150K, הבעלים יהיה מוכן להיפרד ממנה בעבור סכום סימלי מאוד (אין טסט כחודש וצריך לעשות רינגים).

האוטו נוסע יפה מאוד אך נכשל בטסט (הכל מניע נוסע מתוחזק וללא חלודה).

חבל שתסיים את חייה בתור חתיכה של מאזדה 3

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודג' דאסטר?

פליימונט פלימוט בקרית מלאכי לא למכירה לטענת השכנים הבעלים בחו"ל.

אמור לחזור תוך מספר שבועות.

הפלימוט עם טסט בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לקט של גוויות שמצאתי

המשאית האדומה הקטנה (גודל של L300 בערך) זה "קרון" ,לא של רכבת אלא שם של חברה.

הייתה כזו בקיבוץ שלי כשהייתי ילד ,וכשהיא מתה עשו מהחלק האחרוי של עגלה , במקור היא היית הייבר ,אם אני לא טועה לשלושה כיוונים.

אני לא יודע איפה צלמת את זה ,אבל יש גם בקיבוץ צרעה אחת כזו .

(נראה שגם זו בקיבוץ...)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוס הכחולה שייכת למישהו שקשור לפירוקיה הסמוכה, שהתחילו לצבור ברזלים במגרש הפנוי שלהם, אני רואה את הרכב יום יום במשך זמן לא קצר (אני עובד רחוב ליד)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש המון זמן אחת כזאת בצבע כחול שהייתה שייכת לאמא שלי משנת 1981 ועד לשנת 2002.

אם מישהו רואה כזאת (127 דור שני 1981) בצבע כחול אשמח לשמוע דיווח.

בוקר טוב

פיאט 127 דור שני שנת 81, ברחוב יצחק רבין בגבעתיים. מאובקת ומלוכלכת= לא נסעה זמן מה

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית האדומה הקטנה (גודל של L300 בערך) זה "קרון" ,לא של רכבת אלא שם של חברה.

הייתה כזו בקיבוץ שלי כשהייתי ילד ,וכשהיא מתה עשו מהחלק האחרוי של עגלה , במקור היא היית הייבר ,אם אני לא טועה לשלושה כיוונים.

אני לא יודע איפה צלמת את זה ,אבל יש גם בקיבוץ צרעה אחת כזו .

(נראה שגם זו בקיבוץ...)

באמת כתוב עליה crown והיא מודל 84, נראה ככלי נחמד, הרבה יותר גדול מL300 . וזה צולם בקיבוץ רמת הכובש.

צילמתי את הסוברית טנדר מודל 84. רכב חמוד. אני ראיתי אחת כזאת נוסעת בצבע ירוק. משהומכיר אחת כזו למכירה מהשנתונים הללו?

pic 1614.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כתוב עליה crown והיא מודל 84, נראה ככלי נחמד, הרבה יותר גדול מL300 . וזה צולם בקיבוץ רמת הכובש.

צילמתי את הסוברית טנדר מודל 84. רכב חמוד. אני ראיתי אחת כזאת נוסעת בצבע ירוק. משהומכיר אחת כזו למכירה מהשנתונים הללו?

הקנה מידה היה כדי שיהיה ברור שזה לא סובארית וגם לא טרנזיט...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסובריות- הייתה עד לא מזמן אחת כזו בשימוש יומיומי בר"ג, באיזה עסק לא ברור ליד בסוכנות "סקודה/אאודי", ועכשיו כבר זמן-מה נעלמה, מקווה, שלא ניזרקה לזבל או משהו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...