Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי הזמנה למשפט,לא יודע מה לעשות:

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

TOMER תיקרא את כול התגובה לפני שאתה מגיב,רשמתי שהתחת לא החליק.

הסעיף שבו אני מואשם הוא 2496,מה הוא אומר?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

TOMER תיקרא את כול התגובה לפני שאתה מגיב,רשמתי שהתחת לא החליק.

הסעיף שבו אני מואשם הוא 2496,מה הוא אומר?

משכת בלם יד והתחת לא החליק? (למרות שהשוטר נתן לך דוח)

1. לך לבדוק בלמים אחוריים.

2. הבלם יש שלך נועל את הקדמיים.

3. על מי אתה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EREZ אני לא עובד על אף אחד,תאמין לי שאים הייתי באמת אשם במשהו הייתי אוכל את זה כמו גבר,אבל לאכול משהו שאני לא אשם בו זה לא כמו גבר.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, ברכבי סדאן יפניים (ואאל"ט יש לו מאזדה 323F) אתה יכול להגיע למצב שבו אתה מושך בלם יד והתחת לא מחליק - זה לא 106 רע לי).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, ברכבי סדאן יפניים (ואאל"ט יש לו מאזדה 323F) אתה יכול להגיע למצב שבו אתה מושך בלם יד והתחת לא מחליק - זה לא 106 רע לי).

מה זאת הבדיחה הזאת, אם הוא היה מושך בלם יד והגלגלים לא היו ננעלים אלא הרכב היה בולם בצורה אלגנטית, הוא לא היה מקבל דוח, עזבו אתכם משטויות. נו בחייכם. הוא משך בלם יד בזמן פרסה, על מה אתה מדבר.

(אגב, בפרנצ'יאדה לא צריך למשוך בלם יד כדי להחליק את הזנב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור חבר... זה שלא היית בסדר זה ברור לכולם ואני מניח שגם לך למרות שאתה מנסה לשכנע את עצמך שלא.

גם אני הייתי נהג חדש והייתי עושה את הדברים האלה אז אני מבין אותך וזה יעבור לך בסופו של דבר רק תקווה שזה יקרה בזמן ולא מאוחר מידי.

אז מה שאני הייתי עושה זה קודם כל מתייעץ עם עו"ד לגבי הסיכוי, העונש המקסימלי והמינימלי לסעיף שבו אתה נאשם ומה שאפשר ואי אפשר לטעון. ומזה מסיק אם כדאי לך לקחת עו"ד או לא.

דבר שני אני כבר אומר לך שזה שהרמת או לא הרמת אמברקס לא כלכך יעניין את השופט. השוטר לא יכול להוכיח שהרמת אמברקס כי הוא לא ראה אותך מרים אלא רק ראה את הרכב מחליק ושמע חריקה. מה שאומר שמזה הוא הסיק שהרמת אמברקס. אבל את השופט יעניין שנהגת לא בזהירות ועל זה הוא יפתח לך תתחת במיוחד בגלל שאת נהג צעיר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברה תודה לכולם הבנתי את הרעיון,צעיר=רע מאוד.

אני יעדכן בהמשך מה ניסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אגב, בפרנצ'יאדה לא צריך למשוך בלם יד כדי להחליק את הזנב)

צריך לדעת לפנות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז גם ביפנית שלי גם לא צריך למשוך בלם יד בשביל להחליק את הזנב :)...או שזה בגלל שהבולמים גמורים והצמיגים מאחורה חרטא... לא משנה :).

מה שאני אומר זה שעם קצת חוסר ידע אתם יכול לנעול גלגלים אחוריים ולסובב את ההגה, ועדיין התחת לא יזרק..מניסיון של פעם - כהייתי קצת יותר נהג חדש ממה שאני עכשיו. (נשאר לי פחות מחודש):)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר של מועדון סקאלה ותשאל שם את העו"ד (פורום ייעוץ משפטי) או ב:

WWW.RUT.CO.IL גם כן בפורום שלהם .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משכת בלם יד והתחת לא החליק? (למרות שהשוטר נתן לך דוח)

1. לך לבדוק בלמים אחוריים.

2. הבלם יש שלך נועל את הקדמיים.

3. על מי אתה עובד.

אצלך הנדברייק נועל אחוריים? אצלי בוולקן לא!.

וכן, רק אנשים שלא מכירים את הוולקן לא יודעים כמה האוטו כיפי בקשקושי זנב (ואיך הוא נושך אם מעצבנים אותו ;-) קרה לי בערד)... גם ה-106 היא סוג של תופעת עדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך הנדברייק נועל אחוריים? אצלי בוולקן לא!.

וכן, רק אנשים שלא מכירים את הוולקן לא יודעים כמה האוטו כיפי בקשקושי זנב (ואיך הוא נושך אם מעצבנים אותו ;-) קרה לי בערד)... גם ה-106 היא סוג של תופעת עדר.

על מה אתה מדבר? גם אני חשבתי שבוולקן הוא נועל קדמיים עד שהחלטתי לבדוק את זה LIVE, ותאמין לי שהוא נעל את האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה מה ננעל?

לחצת על הברקס? העברת משקל קדימה? ירדה רמת האחיזה מאחורה ברמה כזאת או אחרת, אם הית במהירות נחמדה והפנית את ההגה בחדות (כמו בפרסה) כן זה יגרום להחלקה של הציר האחורי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אני אומר לל וכולם פה ששיקרתי,רק אני רוצה להבין במה נהגתי לא נכון?הרמת אמברקס??אין חוק שאוסר על זה.

אין גם חוק שאוסר לקחת סיבובים על הצד תוך כדי החלקה של כל ארבעת הגלגלים, ועדיין רוב האנשים לא עושים את זה (מלבד תומר הדר כשהוא מסיע את אירנה לביתה החדש...)

מה שעשית נקרא במילה אחת, להשתולל... לא משנה איך תנסה להוציא את זה או להסביר את זה, עדיין זה מה שעשית...

אולי לא סיכנת אף אחד, אולי אתה אשף האמברסקים בלאגנים, אבל לשוטר שרואה את זה זה נראה כהשתוללות נטו...

עיצה שלי, קח עורך דין טוב אם אתה יכול, ותקווה לטוב...

*דרך אגב, לא ראית את הרכב של ה"סמויים" בחניון? כלומר אתה נכנס לחניון ריק ועומד לך רכב סתם ככה, לא נראה חשוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...