Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי את טעות חיי ועל טעויות משלמים (תאונה ברכב לא שלי בלי ביטוח)

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון קטן

לגבי הלאנסר שדפקתי, דיברתי עם האבא של אותו נער, בחור מאוד נחמד שטען שהוא מאשים רק את הבן שלו שנתן לי את הרכב בלי רשות, אז סוכם שאני והבן שלו נתחלק חצי-חצי

אתה עשית את התאונה, אתה גרמת לנזק, אתה ישבת בכסא השמאלי ועליך הייתה כל האחריות.

תהיה גבר, תשלם את כל הנזק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני במקומך הייתי כועס על הבחור שנתן לך את המפתחות לאוטו של ההורים!

לגבי הלאנסר שדפקתי, דיברתי עם האבא של אותו נער, בחור מאוד נחמד שטען שהוא מאשים רק את הבן שלו שנתן לי את הרכב בלי רשות,

אפילו האבא שהוא יותר בוגר חשב כמוני

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עשית את התאונה, אתה גרמת לנזק, אתה ישבת בכסא השמאלי ועליך הייתה כל האחריות.

תהיה גבר, תשלם את כל הנזק!

נכון הוא עשה את התאונה, אבל אני אם הייתי האבא הייתי כועס יותר על הבן שלי שללא רשות לקח את האוטו שלי ונתן אותו למישהו אחר. לכן הבן שלי היה מקבל עונש חמור לא פחות מהחבר שעשה את התאונה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הוא עשה את התאונה, אבל אני אם הייתי האבא הייתי כועס יותר על הבן שלי שללא רשות לקח את האוטו שלי ונתן אותו למישהו אחר. לכן הבן שלי היה מקבל עונש חמור לא פחות מהחבר שעשה את התאונה.

ועדיין, הייתי מצפה ממנו שייקח את האחריות ויכסה את כל הנזק, לא כי הוא חייב (בעקבות ההסכם עם האבא הוא התחייב לשלם רק על חצי נזק) אלא כהודאה בטעותו ולקיחת אחריות.

הרי ברגע שלא כיוונו לו אקדח לרקה ואילצו אותו לקחת את המפתחות, הוא יכל לקחת אותם ולנהוג, ויכל שלא.

הוא יכל לבחור לנהוג באקסטרה זהירות, ויכל שלא.

מבחינת האבא, בהחלט שהאבא צריך לכעוס על הבן שלו שנתן את המפתחות למישהו אחר, אבל מצד הנהג עצם לקיחת המפתחות מקושרת עם לקיחת אחריות (ולא חצי אחריות) על מעשיו, על נזק לרכוש ועל חיי אדם ולכן, הייתי מצפה ממנו שייקח את מלוא האחריות על מעשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח עורך דין שיטפל לך בתיק בעניין השלילה, אמנם לפי מה שאתה אומר זה מגיע לך,אבל לפי מה שקיים בשטח,אלא אם כן חצית מכמונת מהירות כלשהי,אין להם שום דרך קבילה למדוד את מהירותך ולטעון שזו היתה מופרזת.

לגבי הנזק הכספי,הייתי ממליץ לך לעשות משהו,אבל מכיוון שברמת העיקרון הוא לא חוקי,אני אחסוך את זה.

שיהיה בהצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...