Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור נשם מנוע קרוע

צחי ניצני
שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כן,

המחיר המבוקש עבור הצינור המקורי גבוהה ומוגזם גם לטעמי וגם לטעמו של כל בר דעת אחר אני חושב.

אבדוק מה קורה כשמשקיעים קצת יותר בחיתוך הצינור ועושים זאת בעזרת סכין חדה ולא סכין לירקות

אם הוא יקרע שוב יכול מאוד להיות שאשקול קניית צינור מקורי במחיר מופקע! או אחשוב על פתרון יצירתי אחר.

תקן אותי אם אני טועה....

צחי.נ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צינור מקורי יקר אבל הוא מחזיק מספר שנים רב, המלצתי לרכוש במקרה הזה רק צינור מקורי או תחליפי במידות מדוייקות שמגיע עם החיישן.

אל תתפלא צינורות מעוצבים בצורה מיוחדת עולים הרבה כסף גם עבור רכבים כמו פיג'ו וטויוטה הדגמים החדשים, כנראה לא שווה ליצרנים (סינים קוריאנים) לחקות מוצר זה.

כמה שילמת סה"כ עבוד כול ההתעסקות עם הצינור ? כמה זמן בזבזת+נסיעה.

בכול מקרה בעתיד ממליץ לך לחזור לפורום להתייעצות בנושא חלקי חילוף איפה כדי לחסוך ואיפה לא.

כמו כן לפעמים ניתן להשיג מוצר תחליפי שלמעשה הינו שווה ערך למקורי במחיר מוזל.

לא נורא :?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

רון שלום

האם הצינור נשם מנוע שאתה מוכר במוסך הוא עם חיישן? אני מבין שאין צורך במידות במידה וזה מקורי.

גם שלי נקרע, כרגע בבדיקה .

תודה

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...