Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי קופה שנים 98-99...

נמרוד
שימו לב! השרשור הזה בן 7526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם ממש קשקשנים במיוחד זה שנוהג על מזדה לנטיס 1600 מה אתה דופק במוח12 שניות למאה מנוע גמור רואים שלא נסעת על האוטו הזה אחלה אוטו ידידי היקר אבא שלי גם נוסע איתו לפעמים אני חושב שיש לו אחלה יציבות אחלה מנוע ואחלה מהירות ביחס למחיר ומי שנתן לך את העצה עם הופרד מונדאו רואים שהוא לא מבין כלום אז בקיצור ידידי היקר יש לי את האוטו כבר שנה אני מבסוט עד הראש קצת אוכלת דלק ובגלל שהיא אוטומטית אבל אחלה אוטו משום מה בפורום הזה יש הרבה קנאים שחושבים שמזדה לנטיס זה איזה אוטו ספורט

ימותו הקנאים

אני מבין שההודעה נכתבה בעצבים אבל...

סימני פיסוק לא היו מזיקים [/b]

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממש קשקשנים במיוחד זה שנוהג על מזדה לנטיס 1600 מה אתה דופק במוח12 שניות למאה מנוע גמור רואים שלא נסעת על האוטו הזה אחלה אוטו ידידי היקר אבא שלי גם נוסע איתו לפעמים אני חושב שיש לו אחלה יציבות אחלה מנוע ואחלה מהירות ביחס למחיר ומי שנתן לך את העצה עם הופרד מונדאו רואים שהוא לא מבין כלום אז בקיצור ידידי היקר יש לי את האוטו כבר שנה אני מבסוט עד הראש קצת אוכלת דלק ובגלל שהיא אוטומטית אבל אחלה אוטו משום מה בפורום הזה יש הרבה קנאים שחושבים שמזדה לנטיס זה איזה אוטו ספורט

ימותו הקנאים

לחבר שלי רכב כזה, בצבע כמו שלך דרך אגב, אוטומטית, עם פילטר פתוח, ואני כן נסעתי עליה, כן היא יושבת לא רע על הכביש אבל חוץ מזה כלום.

כל כניסה מהירה לסיבוב יוצרת תת-היגוי בלבד, מזכירה לי את הקאואליר.

זוית הגלגול דווקא מורגש מעט מאוד.

370 קילומטרים ל55 ליטר זה צריכת דלק גבוהה !!!

היא מרגישה מאוד כבדה, נסעתי למשל על אקורד 2.0 שנת 91', הבדל מאוד מורגש בסחיבה

לטובת האקורד כמובן.

ומה חוץ מזה...

ביטוח מאוד יקר.

1450 ש"ח על טסט.

תקלות בינתיים לא היו לו, ח"ח ליונדאי.

פוזה? :roll: טוב נו, אולי יש קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שנתן לך את העצה עם הופרד מונדאו רואים שהוא לא מבין כלום

ימותו הקנאים

בוא, מהר לפני שאני ממש מתעצבן ויורד לפסים אישיים, תגיד לי איך בדיוק רואים שאני לא מבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחי אני לא בעצבים אבל בפורום הזה יש מחלה לאנשים שהם חושבים שהם יודעים הכל אני לא יודע הכול ולא מתערב למה שאנשים אומרים על האוטו שלהם אבל לדעתי יונדאי קופה זה אחלה אוטו נכון כולה יונדאי אבל נסתכל בכללי גם ניסאן זו חברה מעפנה ויש לה את את הטרנו סיטוראן חברה מעפנה ויש לה C5 ועוד כמה חמודות תראה אני לא אומר שאתה לא מבין הבן שואל כולה אם יונדאי קופה זה אוטו שווה את ההשקעה אז אני חושב שלמי שיש את האוטו """"ולא נהג על של חבר שלו""""" יכול להגיב אני יכול להגיד שאני מתנצל אם זה פגע בך אבל זה לא היה ממש מכוון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...